Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Muzika skaitant


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 64

#1
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Įdomu ar jus klausotės muzikos skaitant? :)
Jei klausote kokios būtent?
Dėl ko klausote/neklausote? :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#2
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dažniausiai nesiklausau. Bet jei nusprendžiu skaityti su muzika, tai klausausi New Age stiliaus arba bent jau muzikos be žodžių, kad neblaškytų dėmesio :)

O šeip besimokant greitojo skaitymo padeda kokia nors ritminė melodija :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#3
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
O tam New Age stiliui priklauso Enigma,Enya,Era,Vangelis,Kitaro? :^)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#4
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

O tam New Age stiliui priklauso Enigma,Enya,Era,Vangelis,Kitaro? :^)

Aha :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#5
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
o as negaliu susikaupt kai groja muzika. na bet jeigu kas nors ijungia kai jau bunu smarkiai isijautus, tada galiu nuo jos atsiribot. atrodo taip toli ji skamba. ;)
  • 0

#6
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

o as negaliu susikaupt kai groja muzika. na bet jeigu kas nors ijungia kai jau bunu smarkiai isijautus, tada galiu nuo jos atsiribot. atrodo taip toli ji skamba. ;)

o kokia muzika bandei klausyti,kad ji tau trukdė? :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#7
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
ne tai,kad bandziau. tiesiog grojo man patinkanti muzika ir ji trukde. geriau tyloje skaityt arba naturaliu garsu apsupty(pauksciai, vejas,..) ;)
  • 0

#8
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Instrumentalioje galima rasti tokiu garsu ;)
Kaip paukščiai,vėjas,jūra ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#9
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
bet as nejauciu poreikio skaitant klausytis kazko. ;) o be to toj muzikoj vistiek nenaturalu, kas kita kai istikruju esi gamtoje tarp tu garsu. :)
  • 0

#10
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na aišku gamtos garsu su padirbtu garsu nesulyginsi ;)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#11
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
man muzika trukdo..
jeigu daina nepatinkanti - tai erzina, jeigu patinkanti - pati niuniuot pradedu ir atitrūkstu nuo knygos :D seniau klausydavau tų visokių gamtos garsų, ne todėl kad jie labai patiktų, tiesiog močiutė vakarais, kai pats skaitymetis, amžinai tv įsijungia visų garsu, taip, kad visi kaimynai turbūt girdi :) tad tekdavo kažkaip tą tv garsą užgožt :)
  • 0

#12
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Nesiklausau muzikos, kai skaitau. Labai blaško - nesvarbu stilius, pakraipa ir pan :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#13
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Nebandžiau klausytis muzikos skaitant, nebent ik ruošiant pamokas. Kiek pastebėjau, ką nors darant geriau klausytis muzikos be žodžių arba su tokiais žodžiais, kurių nesupranti.
  • 0

#14
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
va pamokas su muzika daryti man patinka :)
ypač su matematika derinasi
  • 0

#15
Renate

Renate

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 39 Pranešimai:
muzika tik kai pamokas ruosdavau klausydavau, o dabar kazkaip nebesusiderina, nebent kazka be zodziu. Nors dabar skaitau tik kai mazelis miega, taip kad muzikos nelabai uzsileisi.
  • 0

#16
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O man bet kokia muzika - ir su žodžiais, ir be jų- trukdo skaityt, nes ji būna sudėtinga ir labai blaško...
bet čia kalbu apie muziką, o ne apie garsus, kurie atsiranda paspaudus ant sintezatoriaus vieną mygtuką ir įrašius su žodžiais.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#17
Renate

Renate

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 39 Pranešimai:

O man bet kokia muzika - ir su žodžiais, ir be jų- trukdo skaityt, nes ji būna sudėtinga ir labai blaško...
bet čia kalbu apie muziką, o ne apie garsus, kurie atsiranda paspaudus ant sintezatoriaus vieną mygtuką ir įrašius su žodžiais.

na gal daugiau turejau omenije pianino klavisu skleidziama muzika, bet tikrai ne pielu pjovima :)
  • 0

#18
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aš turėjau omeny visokias zvonkes & co :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#19
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Aš turėjau omeny visokias zvonkes & co :)

Nemanau,kad kažkas skaito klausydamasis zvonkės :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#20
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Aš turėjau omeny visokias zvonkes & co :)

Nemanau,kad kažkas skaito klausydamasis zvonkės :)

Nemanau, kad kažkas apskritai klausosi Zvonkės :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0