Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kur laikote savo knygas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 43

#21
luana

luana

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
savo knygas laikau lentynose spintoje. knygas visada laikau atviras akiai, niekada jų neužslepiu po stiklu ar taip po kokiom spintos durelėm. tik va manau daugelio knygų mylėtojų problema manęs neaplenkia šonu, jau nebesutalpinu :$ svajoju kada nors turėti namų biblioteką, kurioje galėčiau ilsėtis su knyga rankose, ir nereikėtų sukti galvos, kur patalpinti ką tik įsigytą knygą.
  • 0

#22
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
lentynoje, tokioje spintoje. :D
ir dar visa likusi namų literatūra sekcijoje sudėta. :D

luana, aš irgi nebesutalpinu. :)
  • 0

#23
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Galiu garantuoti, jog po metų dvejų tu jų niekaip nepaskaitysi :) Mano drąsus ir nuoširdus patarimas-neleisk pinigų ant šitoms knygoms.


Kur tik pasirodai, ten prieš Meyer :D vos ne kiekvienoj temoj :D koks atkaklumas ir principai :)

Šiaip knygos pas mus laikomos keliose spintose (teta jas labai mylėjo ir pirko :)). Dar aš kelias knygas (kurias ruošiuosi skaityti ir tos kurios iš bibliotekos) laikau savoj lentynoj :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#24
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
visos knygos pas mus tvarkingai sudėtos lentynose. : )
o tas, kurias parsinešu iš biblės, tai pas sesę į spintelę padedu, ne sji ja vistiek nesinaudoja. : D
  • 0

#25
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Lentynose, bet tuoj teks po antrą eilę krauti :)
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#26
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Mano kambaryje kabo dvieju aukstu lentyna, paskui svetaineje, uzkariavaiu dar sekcijos geru pora lentynu... o jei kas kur jau nebetelpa tai ir ant komodos kartasi jos laikinai isikuria :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#27
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Savo 27 lentynose, siaip ne taip dar susigruda visos, bet jau sunkiai nes vienos ant kitų kitos į plyšelius įspraustos ir pan...
  • 0

#28
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš šiuo metu neturiu lentynų, tai knygoms yra skirta viena rūbų spinta, prikrauta pilna, kad vos telpa. kitos dėžese guli, dar kitos krūvom prie lovos, ant stalo. Žodžiu, kur yra vietos, ten knygos :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#29
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Iš to kyla natūralus klausimas: o kur tada laikau rūbus? :)
  • 0

#30
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Antroje rūbų spintoje :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#31
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš, kaip vieną rūbų spintą teturiu, bet ir joje nelabai rūbai, tai todėl ir klausiu... 8-) 8-) Apskritai pagalvojus pas mane kambarys tai knygų ir kitokių daiktų sandėlys
  • 0

#32
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Aš laikau lentynose, savo kambaryje. Bet ten joms nesaugu, nes kai manęs nėra namie, mama ateina ir išima tas knygas ir sudeda kita tvarka, arba išmeta tas knygas ant grindų ir sudeda savo knygas. Logiškai tokio elgesio paaiškinti negaliu nei aš, nei ji pati
  • 0

#33
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Klausimas: ar nebūtų pravartu įsigyti daugiau lentynų? ir antras klausimas: ar jūsų šeimoje santykiai grįsti vienas kito turto niokojimu bei netoliaravimu? :)
  • 0

#34
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
jeigu tik nuo manęs priklausytų tie santykiai, tai nebūtų tuo grįsti :)
  • 0

#35
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tada idomiai čia pas jumis...
  • 0

#36
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Galvoje :)
  • 0

#37
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Savo asmeniškas knygas laikau garbingiausioj kambario vietoj - lentynoje. O iš bibliotekos skolintos kartais ir ant palangės, kartais ir drabužių spintoj ar ant grindų atsiduria - pas mane toks bohemiškas chaosas vyrauja kambary, tad neteiskit. :D Nu nedavė Dievas man tvarkos poreikio, nu nedavė, nuuu. :/
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#38
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
is senu laiku iprotis skaitomas/neseniai skaitytas ir siaip megstamas knygas laikyt sustacius stabeliais apie lova :D o siaip lentynose, kur daugiau. Tiesa, bendrabuty mazai vietos, tai dalis knygu dezese.
  • 0

#39
Gerdu.

Gerdu.
  • Nariai
  • 6 Pranešimai:
Gyvenu pas močiutę, o čia tikriausiai galima bet kokią knygą rast. Kiekviename kambaryje rastumėt po knygą, o viename kambaryje vios sienos apstatytos lentynom ir jos lūžta nuo knygų. :DD..
Tai va. iškrausčiau iš poros lentynų močiutės knygas ir sustačiau savas.
Gyvenimo svajonė turėti kambarį kuriame bus nuo grindų iki lubų lentynos prikrautos įvairiausių knygų. :) Šią tikrai išpildysiu. :)
  • 0

#40
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Aš-irgi-norėčiau-panašaus-kambario;)
O-kal-kas-mano-knygos-pakabinamose-lentynose-keletas-visada-voliojasi-ant-stalo-bei-naktinio-staliuko-taip-pat-ant-grindų-krūvelėmis-xD
Kažkada-vis-galvojau-sudėt-kur-nors-bet-ilgainiui-supratau-kad-gražu-man-taip-tai-ir-palikau:D
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0