Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Knyga su minkštais ar kietais viršeliais?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai kokios knygos jums labiausiai patinka, yra pačios patogiausios: minkštais ar kietais viršeliais?
  • 0

#2
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Sunkus klausymas ;)
Gal šiaip kietais ilgiau išsilaiko :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#3
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Įdomus knygos kokybės vertinimas ;)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#4
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
siaip net neatkreipiau demesio kokios. tai matyt, kad nieko man tai nereiskia. ;)
  • 0

#5
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Man patogesnės kietu viršeliu, bet jos būna brangesnės :$
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#6
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Patogiau kietu viršeliu, ne taip lamdosi ar susidėvi (ypač bibliotekose). Nors nėra skirtumo :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#7
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
labiau mėgstu knygas kietais viršeliais - man patogiau skaitosi. :D
  • 0

#8
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun
Kieti viršeliai patogiau. Bet kaip Killer_Bee parašė - jos brangesnės. Per televizorių kažkada kalbėjo, jog Lietuvoje knygos brangios. Kieti viršeliai - viena iš priežasčių. Ir BALSAS per žydruosius ekranus kalbėjo, kad juos deda tam, jog skaitytojas pajustų kažkokį didesnį malonumą jas vartodami. Čia kaip argumentas PRIEŠ buvo.
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#9
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Man nelabai rupi,svarbi menine verte pacio teksto.
  • 0

#10
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Žinoma, viršelis, ar juolab jo kietumas/minkštumas tikrai nėra pagrindinis faktorius renkantis knygą. Bet man asmeniškai knygos kietais viršeliais arčiau širdies. Negaliu pasakyti kodėl, bet kietas viršelis - vienas iš tikros knygos simbolių, žvelgiant mano akimis.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#11
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Knygas kietais viršeliais man patogiau skaityti, jos ne taip susidėvi ir padėtos ant stalo neišsižioja, kaip kad minkštaviršės. Pastebėjau, kad dažnai knygų kietais viršeliais ir popierius būna kažkoks geresnis, baltesnis, storesnis.
  • 0

#12
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
O man atvirksciai nei jums , mieliau laikyti knyga minkstais virseliais, nes tokia gali nesiotis bet kur, nes ji nebus gremezdiska ar sunki, tiesiog pasiimi kada uzsimanai ir skaitai. Vienintelis minusas - greitesnis susidevejimas
  • 0
Plastikmaniak

#13
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o mane siutina tai, kad pas mus taip iprasta leisti Didelio Formato Knygas Kietais Virseliais. Grrr. Sakytum, ir taip milijonais perka; nereik po to whinint kad 'studentai nebeskaito'.
  • 0

#14
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Manai, k.ad tai viena pagrindiniu priezasciu kodel studentai neskaito? Bibliotekos juk yra, jei pirkt per brangu..
  • 0

#15
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
teko skaityti straipsni, kuriame vienos leidyklos vadovas skundziasi tuo, kad studentai 'siais laikais' levi ir neskaito. O kas del biblioteku - jau seniai perku tik tas knygas, kurias skaiciau ir zinau, kad noriu tureti amziams. Esme ne tai. Esme ta, kad negerai, jei knyga musu samoneje yra daiktas, kuri butina laikyt namie kaip puosmena, o ne nebrangiai pirkti, nesiotis, visur skaityti ir dalintis. Zodziu, man nepatinka plytos, nepatinka istekliu svaistymas spausdinant ant storo popieriaus dideliu sriftu ir pan. Deal with it.
  • 0

#16
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Bibliotekoj gavus knygą minkštais viršeliais būna liūdna. Tiesa, poezijos knygos gal išimtis.
Sau pirkti - žinoma, turinys svarbiausia. Bet jeigu galvoji skaityti ne vieną kartą, nešiotis visur, ar dalintis, tai vėl kietas viršelis geriau. Juk nesinorės po kiek laiko patinkančią knygą po lapą išsitraukus skaityti. Jeigu kas iš šeimos narių silpnesnio regėjimo, tai irgi renkiesi knygą, kur raidės didesnės.
Didžiausias trūkumas tų "kietųjų" - storis ir kaina. Ne tiek jau daug tos vietos namie, ar toje pačioje bibliotekoje, kad koks tritomis pusę lentynos užimtų.
Nieko nėra optimalaus... :D
  • 0

#17
okultistas

okultistas
  • Nariai
  • 9 Pranešimai:
Minkštais viršeliais knygos, man asmeniškai, kažkodėl atrodo patraukliau, beje daug mažiau sveria, patogiau nešiotis.
  • 0

#18
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Kietais : ) Patogiau vartosi lapai, ne taip greitai susidėvi, atrodo "tikriau". Man keistokai atrodo didelės, storos knygos minkštais viršeliais, todėl Lietuvoje leistos knygos patinka labiau, negu užsienyje, kiek teko matyti.
  • 1

#19
snigo

snigo

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Man didelio skirtumo nėra, svarbiau, kokia knyga :) tiesa, dėl praktinių sumetimų, žinoma, geriau kietais viršeliais, nesusidėvi greitai, nesusilanksto... bet ir nešiotis tokių keleta su savimi tarsi mankšta :)
  • 0
A rose is a rose is a rose

#20
Skaitau Knygas

Skaitau Knygas
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Net ir vieną kartą teperskaityta knyga minkštais viršeliais akivaizdžiai tampa "padėvėta", o knygas kietais viršeliais gali vartyti n kartų ir knyga išlieka kaip nauja. Dėl knygų kainos, tai kažin kokią dalį sudaro tas kietas viršelis. Kaip rašė devilrun, man taip pat nepatinka "istekliu svaistymas spausdinant ant storo popieriaus dideliu sriftu". Kažkaip atrodo, kad leidėjai laiko skaitytojus beveik aklais ir spaudina dideliais šriftais, plačiom paraštėm. Pvz. palyginkim kad ir Dž. Steinbeko "Mūsų nerimo žiema" leidimus. 1987 m. Vaga išleistas leidimas turi 283 psl. 2006 m. Tyto albos leidimas - 343 psl. Abiejų leidimų formatai panašūs, tai kodėl apimtis išaugo 20%?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0