Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kodėl kai kurie žmonės nemėgsta skaityti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 71

#61
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Gerai, gal šiuolaikinis jaunimas ir nėra proto ir suvokimo grynuolis. Bet paskaityti penkias neįdomias knygas ir manyti, kad tūkstančiai likusių irgi yra neįdomios? Nu čia jau idijotiškumas kelių metrų ūgio.


na man atrodo , kad kiek per drąsu taip teigti :) norėčiau paklausti , o kodėl žmogus niekada neskaitęs jokios knygos ir staiga pasiėmęs ( nes galbūt mokykloje reikalavo) Kamiu ,,Krytį'' ar ,,Metus'' ( ar ką pan.) negalėtų susidaryti nuomonės apie kitas knygas ? galbūt jis po jų perskaitys dar 5 ir apie jas nuomonė bus tokia pati, kai tuo metu draugai , mokytojai girs tas knygas , bet jos žmogeliui nepatiks , o kadangi jie girs ir kitas knygas didelė tikimybė , kad žmogeliukas manys jog ir kitos knygos nėra labiau vertos dėmesio negu prieš tai perskaitytos :) nors nesiginčiju - kvaila taip manyti , bet įmanoma ir nebūnant idiotu :)
  • 0

#62
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

O ką siūlytum keisti?

Mane sąrašai daugmaž tenkina, yra neįdomių knygų (,,Metai") ir sudominančių kūrinių ( MP ir kt). Keisti nė nežinau ką reikėtų...Gal tik padaryti taip, kad būtų būtina po vieną pasirinktą knygą perskaityti ar iš atskiro sąrašo skirto jaunimui...
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#63
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai, kad tokias knygas gali bet kada skaityti, net mokytojui nepaliepus :) Mokyklinė literatūra tuo ir yra ,,negera", kad duoda skaityti tai, ko greičiausiai pats nepasirinktum.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#64
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Yoel visiškai pritariu. beje, vienam knyga gali būti įdomi, o kitam ne, tai gal geriau sąrašiuką sumažinti ir pasiūlyti, kad perskaitytų keletą knygų pagal individualų pasirinkimą, o po to pvz atnešti aprašymus, įdomiausią pristatyti klasei ir pan.
  • 0

#65
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Pritariu aš jums, kad reikia tos mokyklinės literatūros, tik bandau suprasti žmones, kurie neskaito :D

Beje, apie sąrašų mažinimą: planuojama padaryti, kad bus nebe ~28privalomus kūrinius, kurie gali būti pateikti valstybiniam egzaminui,o ~130.... Tik jie bus kažkaip labiau pasirinktini, tačiau vėlgi, norint analizuoti, interpretuoti reikia su jais ana gerai susipažinti :) P.S. Nesu tikra dėl tū skaičių, bet esmė panaši :D ir dar- kol kas tik planuojama... :) tikiuosi ir liks planai dėl jaunesniųjų kartų :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#66
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tie lietuvių kalbos valstybiniai egzaminai tai išvis paskutinė nesąmonė, juos reikia iš esmės reformuoti.
  • 0

#67
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.

Tie lietuvių kalbos valstybiniai egzaminai tai išvis paskutinė nesąmonė, juos reikia iš esmės reformuoti.

Nežinau, jau geriau pastovi nesąmonė, nei nuolat kintantis bandymas kažką pagerinti. Aš, pavyzdžiui, nežinau ar šiais metais laikysiu privalomus egzaminus, nežinau kokie jie bus ir kaip jie darys įtaką mano tolimesnius mokslus. Jeigu liepą skelbė, dešimtokams egzaminai privalomi, bet jų pažymiai nieko labai svarbaus nereiškia, tai Rugsėjį buvo paskelbta, kad neišlaikius egzaminų mokinys nebus keliamas į kitą klasę, o išlaikęs žemesniam nei nustatytą rezultatui praras galimybę mokytis tam tikrus dalykus pagilintai (A lygiu.). Na, dabar kalbama, kad egzaminai nebus privalomi...
Žodžiu, stebuklų šaly gyvenam. Kas dieną po naujieną.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#68
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
su tomis reformomis tai tikra nesąmonė. keičiasi vos ne kasdien...
o dėl 130 knygų (ar panašaus jų skaičiaus) tai ir aš girdėjau..tikiuosi nepatvirtins to per ateinančius tris metus
  • 0

#69
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
ir aš pritariu anksčiau pasisakiusiems :) tas nuolatinis kaitaliojimas man taip pat nepatinka , jeigu šiuometiniai 12-okai tiksliai nežino kaip bus egzaminais, tai man žinoti kas bus kitais metais taip pat neįmanoma , o dar baisu , kad neįvyktų tokie ,,biesai'' kaip šįmet ,kad prieš pat egzaminus kai kurie universitetai pakeitė stojamuosius reikalingus į atitinkamas specialybes |(
  • 0

#70
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Pernai iš viso buvo smagu: dvi dienos prieš lietuvių egzą ir abiturientams švietimo ministro pavaduotojas aiškina apie pasikeitimus(pas mus buvo atvykęs). Jie (valdžia) kažkodėl nesupranta, kad žmonėms reikėjo pranešti ankščiau, kad jie jau pasirinko ir jiems jau egzą laikyt reikia, o ne pažindintis su nauja tvarka - absurdas. Kaip ir minėjo iness, netgi dalykai buvo pakeisti...
,,Laukiu nesulaukiu" kuo šiemet mus nustebins, išskyrus tai, kad liko vienintelis valstybinis egzaminas (juk nesvarbu, kad yra žmonių, kurie ruošėsi mokykliniems egzaminams ir dabar turės laikyti valstybinį - užduočių bus lengvesnių, tačiau jie pernai jis už mokyklinį būtų gavęs pvz penketą ir vis vien išlaikė, tai šiemet kažin ar išlaikys...)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#71
snigo

snigo

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Kalbu apie žmones, kurie išvis nepaima knygos į rankas (neverčiami). Galbūt tai aktyvios sielos. Jie nelinkę į retrospekciją, introspekciją ir visas kitas -spekcijas. Tokie žmonės ne žiūri/stebi, o siekia aktyviai dalyvauti įvykiuose, visur, visada. Pažįstu tokių žmonių, ir dažnai jie netiki ir pomirtiniu gyvenimu. Yra, kas yra dabar. Šiame gyvenime, ne kitame, ne knygose.
  • 0
A rose is a rose is a rose

#72
mur41

mur41

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Mokykloje verčia skaityti neįdomias knygas...
Todėl žmogus susidaro nuomonė,kad visos knygos yra neįdomios...
Ir net nenori pasiimti savo išrinktos...
O ir taip dabar dauguma turi ką ir be knygų veikti...

 

Pritariu, buvau viena tokių, maniau, kad man papraščiausiai nepatinka skaityti, todėl niekas nesiskaito, bet gera draugė patarė man keletą knygų ir oj kaip patiko! Žmogus turi atrasti, ką jam patinka skaityti. Kai kurios knygos gali būti per sunkios ir atrodo, kad jos neįdomios.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0