Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Knygų ekranizacija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kaip jūs vertinate filmus pastatytus pagal knygą? Vieni sako, kad kai kurių filmų neapsimoka žiūrėt neperskaičius knygos, kitiems knygų neatstos jokie filmai, dar kitiems - pastatyti filmai pagal knygos turinį būna patys įspūdingiausi.
Jūsų nuomonė?
  • 0

#2
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Žiūrint koks filmas ;)

Pvz "Šuns širdis" pagal Bulgakovą - nerealus filmas, o visi žiedų valdovai, hariai poteriai ir pan - šlamštas...Neperskaitęs knygos išvis nesigaudai, o perskaitęs nenustoji spjaudytis į visas puses...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#3
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Kiek esu mačius, tai tiek filmų nemoka išreikšt knygos. Tiesiog visokių atrodytų menkų smulkmenų, kurios sudaro kažkokią nuotaiką, neįmanoma sugrūst į 2 valandų trukmės filmą ir dar papasakot visą istoriją.
  • 0

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na tikrai per filmą labai sunku perteikti knygą, kartais filmas būna visiškai kitoks negu knyga. Bet svarbu yra tai, kad neskaitantis žmogus pažiūrėjęs filmą gal susidomės ir knyga...
  • 0

#5
WeberiZ

WeberiZ

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
aš jums galiu doti pavizdi aš skaičiau visas dalis harry potter bet pvz per penktają dali filmo tai tik ketvirtadalis knygos pamineta daug įvikiu nepamineta ;)
  • 0

#6
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O kas, jeigu žmogus, pamatęs mėšliną filmą, nebenorės net girdėti apie gana gerą knygą?

Gal reikėtų filmus vertinti kaip atskirus kūrinius, greičiau įkvėptus knygų...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#7
era

era

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Atsimenu, pirma perskaičiau skambučio trilogiją. Ir tik tada pažiūrėjau ekranizaciją. Tiek amerikietišką, tiek japonišką versijas. Pagailo sugaišto laiko. Dar nesu mačiusi filmo, kuris kokia nors prasme prilygtų knygai, pagal kurį buvo pastatytas.
Tikrai geriau vertinti kaip atskirą kūrinį.
  • 0

#8
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Atsimenu, pirma perskaičiau skambučio trilogiją. Ir tik tada pažiūrėjau ekranizaciją. Tiek amerikietišką, tiek japonišką versijas. Pagailo sugaišto laiko. Dar nesu mačiusi filmo, kuris kokia nors prasme prilygtų knygai, pagal kurį buvo pastatytas.
Tikrai geriau vertinti kaip atskirą kūrinį.


Aš irgi taip maniau, kol neperskaičiau knygos "Prestižas". Filmas šimtą kartų geresnis,kad ir kaip nesinorėtų to pripažinti |(
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#9
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Filmas "Prestižas" tikrai buvo labai puikus, deja knygos neskaičiau.
  • 0

#10
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Filmas "Prestižas" tikrai buvo labai puikus, deja knygos neskaičiau.

Ir siūlyčiau net negaišt laiko :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#11
Lukas

Lukas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 105 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Mano nuomonė,joks filmas neatitiks parašytos knygos... Nes kartais tiek "pjauna",kad nesinori žiūrėt. iki šiol nesu matęs normalaus filmo,pastatyto pagal knygą. :) Daugelis manau nepritars man.
  • 0

#12
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Mano nuomonė,joks filmas neatitiks parašytos knygos... Nes kartais tiek "pjauna",kad nesinori žiūrėt. iki šiol nesu matęs normalaus filmo,pastatyto pagal knygą. :) Daugelis manau nepritars man.


Aš tikrai galiu pritarti. Man asmeniškai visad knyga bus geriau negu filmas. Bet negalime kaltinti ir filmo statytojų. Nes filmo scenarijus negali būti ilgesnis nei 120psl. O pabandyk viską sutalpinti į tai? Todėl viskas priklauso nuo režisieriaus sugebėjimų.
Aš visad sakiau, kad nėra filmo geresnio nei knyga. Ir dabar taip teigiu. Tačiau su viena išimtim, dėl filmo "Prestižas"
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#13
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Neatitikimų visada pasitaiko, tik graudžiausia būna, kai filmas tampa įdomesnis, negu pagal jį parašyta knyga.
  • 0

#14
Knygnesys

Knygnesys

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 100 Pranešimai:
Harry Potter ( penktoko lygio knyga ) :)
  • 0

#15
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Kodėl?

"Žalioji mylia" - jėgiškas filmas pagal knygą!!!
"Mergaitė perlo auskaru" irgi neblogas
"Metamorfozė" - labai įdomus

Reikia tiesiog paieškoti - tikrai yra smagių filmų pagal knygą...gal ne taip jau ir dažnai jie pasitaiko. O kartais mes nemokame įvertinti.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#16
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš pritariu daugumos nuomonei, kad knyga būna žymiai įdomesnė nei filmas, nes filme daug ką "nukerpa", filmai praranda daug dalykų, kurie skaitant knygą man atrodė netgi esminiai :) Bet va filmas "Meistras ir Margarita" tikrai neblogas pasirodė, labai gerai aktoriai parinkti (bent jau labai panašu į tai kaip aš ir įsivaizdavau skaitydama :)) ir nenukarpyta visai, atrodė lyg žodis į žodį atkartojo knygą :) Bet deja tai buvo serialas, o ne filmas, tad kalbant apie laiką, ko gero greičiau būtų knygą perskaityt :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#17
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Dar nesuradau geresnio filmo už knygą (pagal ją pastatyto). Kiek teko susidurti, tai visur tik nuvilia... Tarkim, knygą ,,Blogis" buvau skaičiusi prieš žiūrint filmą, o jį stebėjome klasėje. Tai visą laiką galvoje sukosi mintys: ,,Ne taip", ,,Šitas atsitiko ne šiaip sau,o dėl gana svarios priežasties", ,,Ne todėl", ,,Šito nėra" ir panašiai. Labai nuvylė. Galima vertinti tik kaip atskirus kūrinius. Na, kol kas mano nuomonė tokia, bet gal pasikeis kada nors
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#18
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Yra tu adaptaciju visokiu,kad nieko negaliu pasakyti...Daug blogu adaptaciju ir daug geru....Filmuose viskas priklauso nuo rezisieriaus ir jo vaizduotes.
  • 0

#19
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
man knyga visada yra žymiai geresnė už filmą, nesvarbu, kokia ji būtų. :D
  • 0

#20
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
šiaip pritariu tiems, kurie sako, kad knygos įdomesnės už filmus.

bet sakykime ,,skambutis'' - knygos ir filmai man visiškai nepalyginami. atrodo, lyg visai nesusiję..nors tiek filmai, tiek knygos man labai patiko..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0