Peršokti prie turinio

Nuotrauka

F.Kafka- romanai ir novelės.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 51

#41
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Vertinu Kafką už juodą humorą ir ironiją. Bet kai kurios jo novelės yra siaubo siaubas...net Poe negali pralenkti šio čeko.
  • 0

#42
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Vertinu Kafką už juodą humorą ir ironiją. Bet kai kurios jo novelės yra siaubo siaubas...net Poe negali pralenkti šio čeko.


Kaip norėčiau apie tai padiskutuoti gyvai
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#43
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
dkisutuojam.... va, jeigu man nepavyks su Anglija, tai turbūt kelsiuosi į Vilnių, tai galėsim diskutuot iki valios sėdėdami Rotušės aikštėj ant laiptų.. :)
  • 0

#44
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

dkisutuojam.... va, jeigu man nepavyks su Anglija, tai turbūt kelsiuosi į Vilnių, tai galėsim diskutuot iki valios sėdėdami Rotušės aikštėj ant laiptų.. :P



Kada kelsies? Aš žinok nebe Vilniuj gyvenu, bet žadu irgi grįžti
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#45
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Gal nuo rugsėjo, nu žiūrėsim jeigu i VU įstosiu tai kelsiuos, o jei ne, tai važiuosiu į Angliją bliudų plaut... :P Taip kaip čia dabar Vilnius pabodo ar ką? Šimtą metų gyvenai Vilniuj ir šmaukš pabėgai.. :P
  • 0

#46
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Man žinok panašiai, jei pavyks važiuosiu į Angliją, užsidribti investicijoms į knygyną, o jeigu ne, tada grįšiu į Vilnių :P Nepabodo Vilnius ir tikrai ne savo noru palikau, tiesiog tokia gyvenimos ituacija susiklostė. Bet manau, kad tik laikinai, be proto pasiilgstu Vilniaus :P
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#47
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai reiškiasi arba Londone prie bliūdu susitiksim arba Vilniuj prie puodelio arbatos ( Filharmonijos arbatinėj) 8-)
  • 0

#48
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Tai reiškiasi arba Londone prie bliūdu susitiksim arba Vilniuj prie puodelio arbatos ( Filharmonijos arbatinėj) 8-)


Ir labai gerai atrodysim diskutuodami apie Kafką plaudami bliūdus :P
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#49
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Tai reiškiasi arba Londone prie bliūdu susitiksim arba Vilniuj prie puodelio arbatos ( Filharmonijos arbatinėj) 8-)


Ir labai gerai atrodysim diskutuodami apie Kafką plaudami bliūdus :P


Aišku, bet tada manyčiau, jog reikia emigruot į Praha būtų ir kalba ta pati ir dar aplinka prie visko...Geriausiai, kad kavinė vadintųsi ,,Pas Kafką" 8-)
  • 0

#50
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Aš Kafką skaityti pradėjau nuo "Proceso", kuris paliko tikrai stiprų įspūdį, paskatinusį skaityti daugiau šio autoriaus kūrybos.
Čia jau kažkas rašė, jog Kafkos novelės skaitosi sunkiau. Dėl to turiu 100 procentu sutikti. Pati jo romanus perskaičiau jau ne po vieną kartą, bet grįžti prie novelių niekaip neprisiruošiu.
Labiausiai jo kūryboje mane žavi ta slogi, su niekuo nesulyginama atmosfera, kupina desperacijos. Skaitant netgi susidaro toks įspūdis, kad pasaulis būtent toks ir yra, todėl Kafkos kūrinius vertinu ir už tą sugebėjimą many sukelti tokias emocijas.
  • 0

#51
Ernoldsame

Ernoldsame

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 47 Pranešimai:
zmogus, kuris savo baimei iveikti sukure neisivaizduojamai sunkius mechanizmus, todel mes jo iki galo niekad ir nesuprasim. taciau pats jo minciu polekis yra fantastiskai idomus. skaitant ji net pradejau tapatintis su juo, nors tai nera gerai :)
  • 0

#52
selocs

selocs
  • Nariai
  • 7 Pranešimai:

zmogus, kuris savo baimei iveikti sukure neisivaizduojamai sunkius mechanizmus, todel mes jo iki galo niekad ir nesuprasim. taciau pats jo minciu polekis yra fantastiskai idomus. skaitant ji net pradejau tapatintis su juo, nors tai nera gerai :)

 

 

Man nepavyksta , perskaityti "Proceso "  , veidrodžiai baugina :) , bet iš tiek kiek perskaičiau , į baimės įveikimą nepanašu, tik labai stiprus bėgimas nuo jos :) 


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0