Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Labiausiai patinkantys dalykai knygoje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kas labiausiai patraukia jūsų dėmesį skaitant knygas? Paveikslėliai, auksinės mintys, jaudinantis veiksmas, nenuspėjama pabaiga, subjektyvi nuomonė ar dar kas?

Pasidalinkite savo mintimis. ;)

Man knygoje svarbiausia ir įdomiausia yra nenuspėjamas turinys, atrodo skaitai apie vieną, bet vėliau viskas pakrypsta kita linkme.
  • 0

#2
WeberiZ

WeberiZ

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
nu paveiklėliai man ne pro šali padeda įsivaizdoti bet taip tai nenuspejama pabaiga o kaip kitiems?
  • 0

#3
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aš mėgstu magiškojo realizmo atmosferą...
O šiaip puikios visos detalės, priverčiančios smegenis dirbt ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#4
ovvvis

ovvvis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Labiausiai patinka pats veiksmas skaitant :)
Ir klausimas "Kas gi toliau bus?" ;)
  • 0

#5
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Kažkur skaičiau, kad žmonės skaitydami knygas ieško jose savęs. Pavyzdžių iš savo gyvenimo. Tai dabar skaitau tokią knygą, kuri man su oda sulipo. O aš mėgstu knygose išmintingas mintis, kažką kas skatintų mąstyti, nebūtų pasakyta visiškai paviršutiniškai.
  • 0

#6
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Chmmmm...aš savęs neieškau..
bet mintis įdomi ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#7
era

era

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš savęs neieškau. Bet sustingstu, jei netyčia "išlendu". Tada truputį kitaip pradedu žiūrėti į visa tai, ką perskaičiau.
  • 0

#8
Lukas

Lukas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 105 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Na,o mane labiausiai patraukia humoras kūriniuose ,kai nereikia labai didelio supratimo apie ką yra rašoma,viskas lengvai perteikta,nereikia gilintis i smulkesnes daleles... Bei aišku galima plačiai nusišypsoti :)
  • 0

#9
Knygnesys

Knygnesys

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 100 Pranešimai:
Nenuspėjama pabaiga.
  • 0

#10
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Na,o mane labiausiai patraukia humoras kūriniuose ,kai nereikia labai didelio supratimo apie ką yra rašoma,viskas lengvai perteikta,nereikia gilintis i smulkesnes daleles... Bei aišku galima plačiai nusišypsoti :)


Na, neee, ir humoro knygoje gali būt per daug... Pvz "Tryse valtimi" - ištraukas skaitai - visai linksma, o jei visą knygą.... Šokoladas irgi skanu, bet ne visas kilogramas :)

O supratimo irgi reikia - nes jei viskai pernelyg aišku, atrodo, kad kiekvienas sugebėtų parašyt tokį dalyką...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#11
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Man patinka motyvuojančios tobulėti mintys :) Perskaitai ir keiti save, savo gyvenimą, aplinką :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#12
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Hmmm, bet kartais knyga gali keisti ir ne "į gerąją pusę" - tai kas tada?
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#13
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Žmonės taip jau sutverti, kad yra linkę augti ir tobulėti, keistis į gerąją pusę, todėl skaitydami knygas mes kiekvienas pasiimam tą, kas mums šiandien svarbu, kas motyvuoja mūsų augimą. Juk mes esam mąstantys, ir jei perskaitom kažką, kas mums nepatinka ar kertasi su matoma realybe, tiesiog atmetam tą, o ne imam keistis į blogąją pusę :) Nors galbūt yra nemąstančių žmonių, kurie ima keistis į blogąją pusę... Na tada užuojauta jiems... :) Iš mano pažįstamų rato, žmonės arba skaito ir tobulėja bent šiek tiek arba iš vis neskaito, o taip, kad perskaitytų knygą ir imtų degraduoti dar nebuvo :) Net neįsivaizduoju, kokia tai turėtų būti knyga... :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#14
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, jei žmogus būtų sutvertas vien tobulėjimui, tai po gatves nevaikščiotų narkomanai, girtuokliai ir benamiai (o kartais trys viename). Teko su jais bendraut - tai tarp jų nemažai "apsiskaičiusių" žmonių, baigusių univerus ir pan.

Tame ir esmė, kad žmogus mąsto... Perskaito knygą - ir supranta "Bliamba, ne taip gyvenau.." Kam kiekvieną dieną eit į darbą ir praleist ten didžiąją gyvenimo dalį (nors ir dirbi mėgstamą darbą - po 8 val/5-6 d. per sav. jis pradeda užknisti)? Kam kurti santykius? Kam gerbti artimuosius? Reikia gyventi LENGVAI, viskas turi būt Lengva, neverta visko apsunkinti.

Aišku, yra tokių knygų kaip J.Austen romanai...
Bet yra ir Ch. Palanhuk'o kūryba.....
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#15
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Smagu girdėti, kad tarp jusų yra vien tobulėjantys :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#16
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Na, jei žmogus būtų sutvertas vien tobulėjimui, tai po gatves nevaikščiotų narkomanai, girtuokliai ir benamiai (o kartais trys viename). Teko su jais bendraut - tai tarp jų nemažai "apsiskaičiusių" žmonių, baigusių univerus ir pan.

Tame ir esmė, kad žmogus mąsto... Perskaito knygą - ir supranta "Bliamba, ne taip gyvenau.." Kam kiekvieną dieną eit į darbą ir praleist ten didžiąją gyvenimo dalį (nors ir dirbi mėgstamą darbą - po 8 val/5-6 d. per sav. jis pradeda užknisti)? Kam kurti santykius? Kam gerbti artimuosius? Reikia gyventi LENGVAI, viskas turi būt Lengva, neverta visko apsunkinti.

Aišku, yra tokių knygų kaip J.Austen romanai...
Bet yra ir Ch. Palanhuk'o kūryba.....


Killer_Bee, sutinku, kad yra narkomanų, girtuoklių, benamių, kurie jau seniai netobulėja, o tik degreduoja. Bet aš norėjau pasakyti, kad žmogus iš prigimties yra tobulėjantis, bet deja kartais eina prieš gamtą ir nustoja tobulėti bei ima degraduoti... Bet tikrai nemanau, kad taip daro, nes kažką tokio perskaitė :)

O vat šitų žodžių nesupratau: Tame ir esmė, kad žmogus mąsto... Perskaito knygą - ir supranta "Bliamba, ne taip gyvenau.." Kam kiekvieną dieną eit į darbą ir praleist ten didžiąją gyvenimo dalį (nors ir dirbi mėgstamą darbą - po 8 val/5-6 d. per sav. jis pradeda užknisti)? Kam kurti santykius? Kam gerbti artimuosius? Reikia gyventi LENGVAI, viskas turi būt Lengva, neverta visko apsunkinti.

Jūs manote, kad gyventi LENGVAI yra blogai? Tada paaiškinkite man, kas Jūsų manymu yra gyventi lengvai? Iš Jūsų kalbos supratau, kad kurti santykius, gerbti artimuosius yra lengvo gyvenimo priešingybė? Man pavyzdžiui gyventi lengvai reiškia gyventi laisvai ir džiaugsmingai... Ir pagarba ir meilė žmonėms ir aplinkai neapsunkina, o kaip tik dar labiau palengvina gyvenimą :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#17
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Visi lengvumą supranta savaip.

aš šnekėjau apie kelis atvejus (iš mano aplinkos), kai gyventi "LENGVAI" reiškia sėdeti tėvams ant sprando ir nedirbti, nuolat gerti alų ir voliotis kokiam rūsy su draugais, kiekvieną naktį ... vis kitą merginą be jokių įsipareigojimų, "nusibodusį" žmogų mest iš savo gyvenimo kaip skylėtą kojinę, nepaisyt savo tėvų ir jų negerbt, nesistengti aiškintis santykių (vos ištiko sunkumai - baigt bendravimą ir tiek) ir t.t. Beje, amžius pvz - ne 17, o 27 metai...

O kad Gamta sutvėrė žmogų (ir visą kitą) tobulėjimui - nesutinku. Nebent tobulėjimas būtų lygus prisitaikymui.

Dėl "degraduoti" verčiančių knygų - vėl kalbėjau apie savo aplinką. Kurto Cobaino biografijos autoriui neatleisiu.

O girtuoklių niekas nestūmė į prarają, bet ir jokios knygos neprivertė tobulėti.


P.s. aš nesistengiu įpiršti savo nuomonės, tiesiog noriu ja pareikšt. :)
todėl iš karto prašau nieko neįsižeist ir pan. Dalintis nuomonėmis smagu - iš prieštaravimų gimsta diskusijos, o iš jų (idealiausiu atveju) galbūt tiesa :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#18
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Killer_Bee, dabar jau supratau, ką vadinate gyvenimu lengvai :) Na taip, pagal tai, kaip suvokiate šį pasakymą, tai nelygu tobulėjimui :) Bet labai įdomu pasidarė, kodėl nemanote, kad gamta sukūrė žmogų tobulėti? Nejaugi Jūs nejaučiate tos palaimos, kai išmokstate kažką naujo, kai suvokiate naujas tiesas, kai pats atrandate atsakymus į amžinus klausimus? Kiekvienas žmogus jaučiasi laimingas, kai jam pavyksta patobulinti save, išmokti kažką nauja, pasiekti tikslą, svajonę. Jis ima džiaugtis ir tai suteikia laimę kas jis bebūtų: vaikas, paauglys, girtuoklis, narkomanas... Nejau nesate patyrę palaimos, išmokę kažką naujo? Argi tai nėra žmogaus tobulėjimo prigimties įrodymas?
Na žinoma kiekvienas kalbame iš savo bokšto, tai ir aš kaip pavyzdį imu save, nors galbūt aš ir neteisi...

Bet tik nesupraskit, kad aš nematau degraduojančios visuomenės dalies :) Žmonių pasaulyje yra skirtingų ir jų irgi reikia. Bet aš manau, kad netgi juos gamta sukūrė tobulėti, bet jie kažkodėl (kol kas nesuprantu kodėl), pamiršo savo gebėjimą mąstyti ir eina kitu keliu. Bet vis gi čia pas mus išsivystė diskusiją jau ne į temą :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#19
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, kodėl? :)

forumas gi vadinasi "suvokimas" - tai knygų dėka bandome SUVOKTI :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#20
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Na man knygoje didžiausią įspūdį sukelia nuo pirmojo sakinio - rašytojo/s rašymo stilius.Vienas iš svarbiausių rodiklių. Priedo daug reikšmės knygoje duoda žodynas, parinkta vietovė.Pvz. niekaip negaliu įsijaust ar su malonumu skaityti siužeto kaimo aplinkoje.Na negaliu. Didžiulis pliusas jei kūrinyje yra subtilios fantazijos, na ne tiesmukiškos,kiek magiškos. Nemėgstu per ilgų peizažų. Ir kas be ko - įdomus siužetas.Nenuspėjamas.Negirdėtas.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0