Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Labiausiai patinkantys dalykai knygoje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
O man kažkaip laikui bėgant, siužetas pasidarė visiškai nebesvarbus :D Anksčiau, prieš kokius 3 ar daugiau metų, pagrindinis dalykas buvo nenuspėjamas siužetas. Dabar gi siužetas lieka kažkur antrame plane, gali būti labai nuobodus ir nuspėjamas, nes dabar traukia rašytojo mintys, patirtis, samprotavimai :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#22
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aha, man siužetas irgi ne pirmoje vietoje.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#23
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
man labiausiai knygose patinka atrasti kažkokias herojaus mintis, kurios man yra labai artimos, kažką ką jaučiau,nemokėjau paaiškinti,o autorius taip lengvai aprašė tai :)
ir turbūt kaip daugumai patinka įdomus ir nenuspėjamas turinys
  • 0

#24
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

man labiausiai knygose patinka atrasti kažkokias herojaus mintis, kurios man yra labai artimos, kažką ką jaučiau,nemokėjau paaiškinti,o autorius taip lengvai aprašė tai


  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#25
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Man, kaip ir Gretai bei Julijai, labai patinka rasti knygoje "savu" minciu. Dar patinka, kai galiu susitapatinti su veikejais, isijausti... Ieskau knygose "saves". Bet bandau nuo sito, mano nuomone, ne paties geriausio iprocio, atprasti, ir megautis ivairesne literatura.
Be to, mane labai zavi idomus, charizmatiski veikejai ir apskritai atmosfera, megstu, kai knygose, ypac fantastinese, galima "apsigyvent". Nelabai zavi ilgi ir nuobodus gamtos ar pastatu aprasymai. O veiksmas man tampa vis maziau svarbus, jo gali beveik nebuti, jei jo vieta uzpildo kiti mano megstami dalykai.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0