Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mėgstamiausia pamoka?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

#21
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
man visos pamokos vienodai įdomios ir nuobodžios :) na tik labai nemėgstu vokiečių kalbos (čia mokytojos padaryta ''trauma'' :) ) vėliau jeigu bus noro vistiek tą kalbą išmoksiu :D ir man bereikalingas laiko švaistymas buvo mokymasis geografijos , šiaip paskaityti įdomu ,bet mokytis pasakoti - nee . o su fizika man ,kolkas jokių problemų , nors prisipažinsiu per pamokas nieko nesugebu klausytis , tik labai trumpai sugebu susikaupti ,jeigu tema sudėtingesnė tuomet aišku kausausi visko ausis ištempusi ..o šiaip viską namuose išmokstu :D
  • 0

#22
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Mėgstamiausia - chemija.Labai patinka - lietuvių,dailė,biologija.Įdomu - fizika,matematika.
  • 0

#23
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Kalbas mėgstu. Tiek lietuvių, tiek vokiečių, tiek anglų. Šios pamokos beveik visad būna įdomios, ar bent naudingos. Taip pat mėgstu istoriją ir, atsipalaidavimui, etika.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#24
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Pertraukos..
  • 0

#25
Lemon.

Lemon.
  • Nariai
  • 9 Pranešimai:
Istorija. Dar šiaip chemija, tik gaila, kad jau nebesimokau - niekur "neįsipaišė" ji man :)
  • 0

#26
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
lengviau būtų atsakyti, kokia nemėgstamiausia...mėgstamų neturiu..šiaip geografija įdomu, bet šiemet keisis mokytoja, tai nežinau kaip bus..
  • 0

#27
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dabar kaip ir visai patinka " Istorija,Geografija" O šiaip tai "Etika" ilga laiką patiko ir patinka ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#28
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
mėgstamiausia - lietuvių, chemija. abi vienodai traukia.
  • 0

#29
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
chemija?..kokia nuobodi pamoka..
  • 0

#30
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

chemija?..kokia nuobodi pamoka..

Žiūrint pas kokią mokytoją. :D
  • 0

#31
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
nu jo..kiek žinau, mūsų mokykloje du mokytojai ir pas abu nuobodžiaujama..o gal kaltas pamokos laikas?nes mums chemija būna šešta arba septinta..
  • 0

#32
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Kaip džiaugiausi vienuoliktoje klasėje kai atsisakiau rusų, fizikos ir chemijos. Tai buvo geriausias mano sprendimas atsisakant jų :D Na, kad ir kaip versčiausi susikaupti per fiziką - niekaip. O chemijos ir mokytoja patiko, bet tas dalykas....... (:D) O rusų tai tiesiog nemokėjau, tai ir nepatiko :) koks čia mokslas mano buvo, jei tėvai nd darydavo :)

Mėgiamiausios istorija, geografija (gyventojų labiausiai), lietuvių k, ir šiaip dauguma patinka, kitos mažiau, bet nemėgstamu nebėra :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#33
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
aš tai laukiu vienuoliktos klasės ( otai bus po metų), kai nebereikės mokytis chemijos ir fizikos..su malonumu ir istorijos atsisakyčiau (man ji neįkandama), bet kad jos egzamino vos ne visur reikia..
  • 0

#34
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Anglų kalba. Dievinu.
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#35
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Vienareiksmiskai fizika
  • 0

#36
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
neįsivaizduoju, kaip galima mėgti fiziką :D man ji- tikras miškas. sveikintina, kad yra ne tik gerai suprantančių, bet ir mėgstančių fiziką...
  • 0

#37
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
Dailės istorija !! ;DDD
ir kas be ko pati istorija ;]
  • 0

#38
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:

neįsivaizduoju, kaip galima mėgti fiziką :P man ji- tikras miškas. sveikintina, kad yra ne tik gerai suprantančių, bet ir mėgstančių fiziką...

tereike mokėti gerai logiškai mąstyt ir visai nesunku, neskaitant to, kad reikia neblogai nusimanyt apie elektroniką, optiką ar pnš.
  • 0

#39
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
hm.. loginį mąstymą kaip ir turiu.. bet va elektronika ir pan man neįveikiama :)
  • 0

#40
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Pirmiausia mokslas turi patikti, kad jį suprastum =) fizikos nemėgau, nes man visai neįdomūs laideliai, mikroschemos, dėsniai ir pan.
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0