Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mėgstamiausia pamoka?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

#41
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Fizikos ir aš niekada nesupratau ir jos nemėgstu, o įdomiausia tai istorija
  • 0

#42
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx
Matematika, istorija ir chemija. Nors chemijos mokytoja tragiška :) vistiek įdomu ;D
  • 0

#43
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Istorija, literatūra, psichologija.
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#44
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
turbūt istorija
  • 0

#45
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Istorija, literatūra, psichologija.

Būna dar psichologijos pamokos mokykloj?
  • 0

#46
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Aha, labai įdomu diskutuoti su mokytoje, tam tikrose situacijose :)
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#47
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Man tai matematika traukia lb. Anksciau buvo mokytoja tokia nefaina, keista kazkokia, bet vistiek megau matematika. Bet db, kai pasikeite mokytoja, matematika dievinu. :) tik nezinau, kazkaip nesinori stoti i universiteta mokytis matematikos... neperspektyvu kazkaip. Ekonomikos nemegstu, tik pacia matematika. Bet tai juk pasimokius jos, tik ir mokykloje dirbti :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#48
Togas

Togas

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:

Bet db, kai pasikeite mokytoja, matematika dievinu. ;) tik nezinau, kazkaip nesinori stoti i universiteta mokytis matematikos... neperspektyvu kazkaip.

ne dėl perspektyvos jugi reiktu stoti į tą univerą,nes jei vaikysies perspektyva arba nusivarysi dėl nemėgiamų dalykų per tuos metus arba galiausiai dar ir nebebus perspektyvos po baigimo toje srityje ir bus big fail
  • 0

#49
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:

Bet db, kai pasikeite mokytoja, matematika dievinu. ;) tik nezinau, kazkaip nesinori stoti i universiteta mokytis matematikos... neperspektyvu kazkaip.

ne dėl perspektyvos jugi reiktu stoti į tą univerą,nes jei vaikysies perspektyva arba nusivarysi dėl nemėgiamų dalykų per tuos metus arba galiausiai dar ir nebebus perspektyvos po baigimo toje srityje ir bus big fail

Bet supranti, nenoriu visa gyvenima dirbi matematikos mokytoja ;) o ka daugiau galeciau veikti, tai net neisivaizduoju.
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#50
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Jei taip puikiai moki matematiką, tai netūtinai būsi mokytoja. Gali būti programuotoja ar šiaip mokslininkė. Čia priklauso nuo tavo sugebėjimų.
  • 0

#51
Togas

Togas

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
taip.pritariu Brownui matematika studijuoti, kad ir sunku, nes pora draugų jau turi problemų per ją, bet užtat ji praverčia beveik visur. Kaip vienas dėstytojas mums vis kartoja "be matematikos nė iš vietos jei žinosit matematika viskas kitkas eis kaip sviestu ar sth panasaus:)
  • 0

#52
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na matematiką reik ne žinot, o suprast. ;)
  • 0

#53
Togas

Togas

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
aha reiktų suprast, bet esmė ta pati teksto vis tiek ;)
  • 0

#54
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Matematika:) dabar einam logaritmus, tai tiesiog "kaifuoju" spręsdama ;) nors nepasakyčiau, kad visada viską suprantu, bet turiu savo mėgstamas temas:)
  • 0

#55
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Matematika, chemija, biologija, literatūra,
kol kas tik tiek ;]]
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#56
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Įdomiausia - literatūra.
Mėgstamiausios - anglų ir rusų kalbų pamokos.
Kitų visų nemėgstu, ne nebent muzika truputį.
Nors ir anglų nebemėgstu, nes mokytoja labai nepatinka... Nepatinka jos mokymo metodai.
  • 0

#57
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
tikrai labai daug kas priklauso ir nuo mokytojo. ;] man taip pat, tiesiog nepernešu anglų kalbos pamokų. nes mokytoja tiesiog laikosi tokio principo 'nesiruošiu aiškinti to ko nesuprantat, aš išaiškinu programoje esančią temą-už tai man moka, viskas.toliau jau jūsų bėdos. darykit ką norit' na ir tokiem žmogeliams, kaip aš.kuriems tikrai nėra lengva su tom kalbom, tiesiog namuose po dvi valandas prie tos anglų sėdi, o pažymiai tokia, kad net išmuša norą mokytis. :P
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#58
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
labiausiai kaip disciplina megau fizika, informatika ir anglu kalba, pastarosios turbut del to, kad be pastangu sekesi. O del mokytoju - aha, man taip chemija sumove butent arba del to, kad voliojo durniu, arba kad nieko neaiskindavo. Nors siaip is principo manau, kad nuo mokinio labai daug priklauso, stai as fizikos pamoku nemegdavau, bet pati fizika patiko tiek, kad kentedavau, ir ka : D pasiilgstu dabar.
  • 0

#59
vika

vika

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 67 Pranešimai:
  • Miestas:Kauno r.
hm...
Fizikos nesuprantu, bet man įdomu :). Anglų patinka labai. Mokytoja labai labai faina :). O šiaip tai dailę dar mėgstu. Vidurinėj nelankau dabar, bet papildomai pakanka ir patinka :)
  • 0

#60
Živilė.

Živilė.

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
matematika, chemija, anglų, biologija, lietuvių, dailė, darbai ;D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0