Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mėgstamiausia pamoka?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

#61
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Perėjau ant matematikos :)
  • 0

#62
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
man kažkada patiko istorija mokykloje, bet kai perėjau į univerą, tai ėmė patikti psichologijos ir filosofijos bei ekonomikos istorijos paskaitos.
  • 0

#63
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
mokykloje labiausiai patiko chemija :D
ir dabar ji man labai labai patinka :) mokau mokinius chemijos :)
  • 0

#64
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai gerai kad mokyt moki...aš pats kažkada bandžiau mokint istorijos penktokus, tai pačiam kantrybė trūko, nes aiškinau, aiškinau, aiškinau, aiškinau, jau pats supratau, ką aiškinu, o tas mano mokinys ne... Tris valandas sėdėjau su juo...
  • 0

#65
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O man visai patinka mokyti :) va, neseniai turėjau pamoką su 12okais, tai net pagyrė, kad patiko pamoka :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#66
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai šaunu...o aš mokykloj mokyt negalėčiau... O kokia pamoka vedei?
  • 0

#67
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Psichologiją, vedžiau apie konfliktus, darėm testą apie konfliktų valdymo strategijas
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#68
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
tai matai tarp 12oku jau ir rimtu zmoniu atsiranda :) be to psichologija mokykloj nematyta negirdeta, todel klause taves :)
siaip mokykloj ziauriai sunku dirbt (mano mama mokytoja, matau aiskiai).
o as mokau pavienius papildomai kas nori. dabar 12oke egzui ruosiu. tai jei zmogus eina papildomai ir moka uz tai pinigus jis daugiau maziau motyvuotas yra, o su motyvuotais lengviau dirbt :) na ar moku mokyt tai nznau, mokiniu reik klaust :D

p.s. niekaip neisivaizduoju kaip zmones reikia mokyti istorijos ar tai biologijos :) man tai tokie mokslai, kuriuos perskaitai ir prisimeni arba ne is esmes :)
  • 0

#69
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai va aš irgi taip galvojau, kaip tokių žmonių atsiranda, bet reiškiasi yra ir papildomai eina...tik jau aš daugiau nesisūlau, man užtenka savo pussesere dvylikos metų mokyt istorijos. Pusę dienos man ji aiškina, viena, o kita pusę dienos jai aiškinu kaip turi būt... 8-)
  • 0

#70
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš nuo pat mažens norėjau būti mokytoja. Eidavau pas savo pradinių klasių mokytoją, duodavau jai laisvą dieną ir pati vesdavau pamokas (nors buvau gal 8okė). teko ir istoriją, geografiją 5okams vesti :D
O psichologija tikrai įdomu visiems, daugelyje mokyklų jau yra tokia pamoka, net privaloma. Juk ir vadovėliai 10-12kl išleisti. Atsiskaitymai rimti vyksta, ne taip kaip mano laikais, kokia etika ar tikyba :)
Minerva, aš lankiau papildomai anglų, bet motyvacijos neturėjau |( lankiau, nes reikėjo, bet man tikra kančia buvo
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#71
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Aš nuo pat mažens norėjau būti mokytoja. Eidavau pas savo pradinių klasių mokytoją, duodavau jai laisvą dieną ir pati vesdavau pamokas (nors buvau gal 8okė). teko ir istoriją, geografiją 5okams vesti :D
O psichologija tikrai įdomu visiems, daugelyje mokyklų jau yra tokia pamoka, net privaloma. Juk ir vadovėliai 10-12kl išleisti. Atsiskaitymai rimti vyksta, ne taip kaip mano laikais, kokia etika ar tikyba :)
Minerva, aš lankiau papildomai anglų, bet motyvacijos neturėjau |( lankiau, nes reikėjo, bet man tikra kančia buvo


na va jau atsilikau, as jau keletas metu kaip mokykla pabaigus pas mane psichologijos nebuvo, o gaila, butu labai patike :)(na musu mokykloj psichologe organizavo toki diskusiju kluba, tai ten eidavau) :) reikejo, tai reiskia tevai verte ar kaip? :)
o tai esi dabar mokytoja ar tai ir liko tik troskimu? (na tos psichologijos pamokos darbas cia tavo ar pomegis):)
  • 0

#72
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Anglų ėjau, nes reikėjo, lankiau 12kl prieš egzaminus, bet vistiek buvo prasčiausiai išlaikytas iš visų |( Su anglų persilaužiau, tik kai teko vienam darbe susidurti ir kasdien angliškai kalbėti.
Mokytoja netapau, nors visi tikėjosi, kad stosiu ir būsiu pradinių klasių mokytoja Bet įstojau į psichologiją , tad tai ne mano pomėgis, o profesija :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#73
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Anglų ėjau, nes reikėjo, lankiau 12kl prieš egzaminus, bet vistiek buvo prasčiausiai išlaikytas iš visų |( Su anglų persilaužiau, tik kai teko vienam darbe susidurti ir kasdien angliškai kalbėti.
Mokytoja netapau, nors visi tikėjosi, kad stosiu ir būsiu pradinių klasių mokytoja Bet įstojau į psichologiją , tad tai ne mano pomėgis, o profesija :D


as 12 klasej ir lankiau anglu ir lietuviu siek tiek, o 9oj klasej vokieciu, nors kalbos man ne itin prie sirdies, bet buvau gana motyvuota(nors ne itin laiminga), nes zinojau kad einu del saves, ka pasivyti, ka patobulinti :)
  • 0

#74
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
o as ėjau i matematika, anglu bei vokiečių ir dar lietuviu... 8-) irgi su motivacija islaikyt viską gerais pažymiais ir pavyko...
  • 0

#75
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

o as ėjau i matematika, anglu bei vokiečių ir dar lietuviu... 8-) irgi su motivacija islaikyt viską gerais pažymiais ir pavyko...

Ką mokykloj veikei, jei viską papildomai lankei :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#76
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
trainiojausi is vieno kampo i kita ir tiek... 8-)
  • 0

#77
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Ir kūrei prievartavimo karietoje sceną? :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#78
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Ir kūrei prievartavimo karietoje sceną? :)



Jo būtent.... 8-) :tmi:
  • 0

#79
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Ojoj kaip man patiko/patinka būti mokytoja =D iš esmės tai mielu noru stočiau, mokyčiaus ir dirbčiau, bet tik pradinukų. Bet vat, tokių mokytojų pilna Lietuva, darbas iš esmės sunkus, alga (nors dar šiuo metu tai nėra svarbu, bet ale apie ateitį). Pas mama į darbą ateinu kai galiu, padedu vaikams nd paruošt =D patinka =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#80
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

p.s. niekaip neisivaizduoju kaip zmones reikia mokyti istorijos ar tai biologijos :D man tai tokie mokslai, kuriuos perskaitai ir prisimeni arba ne is esmes :)



as isivaizduoju, bet man ejimas pas istorkes korepetitorius visada atrode issikalinejimas. Nors gal suprantama, taip save apgaudinet, o as net to nebandziau. Gal ir motyvuoja kazkiek...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0