Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mėgstamiausia pamoka?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

#101
Mažoji Fėja

Mažoji Fėja

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Mėgstamiausia pamoka...Mhm... Turbūt, išskirčiau lietuvių kalbos ir literatūros pamokas. Dar anglų kalba. Istorija.
  • 0

#102
Hon

Hon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Tikriausiai išskirčiau vokiečių, anglų ir lietuvių kalbas, bei istoriją. Mokytojos nėra fėjos, bet gerai išmano savo dėstomą dalyką, na ir tiesiog smagu sedėti tokiose pamokose.
O nėmėgstamiausios tai matematika, fizika ir chemija. Matematikos mokytoja visad mano košmaruose pasirodo ir kankina, ne tik pamokų metu... |(
  • 0

#103
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Pavojingai pamėgau chemiją. Sunku atsiplėšti. O trys pamokos dienoje tampa vis didesniu malonumu. Net mokytoja leptelėjo, kad su kolega greitai apsivemsim. Muahah.
  • 0

#104
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Literatūra, biologija, etika
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#105
EverythingAlright

EverythingAlright

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
Fizinis, matematika ir lietuvių.
  • 0

#106
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
tinka tikriausiai ir mėgstamiausia paskaita. Yra keletas: dabartinė anglų kalba. Kur susipažįstam su aktualijom ir šviežiausiais kalbos kitimais, atlikinėjam daug klausymo užduočių, kalbam, diskutuojam anglų kalba. Kartais ir praktinių bei grupinių užduočių būna. plius pasikartojam gramatiką, kurią jau praėję buvom per gramatiką. Gaila, kad literatūrine prasme, tai skurdokai išvystytas reikalas (IR IŠVIS, kodėl vidurinėj, kai mokais užsienio kalbos, nebūna literatūros atskirai? Bent kartą per savaitę. tai gelbėtų ir tobulintų jaunus protus, ne?) Reikia viena ar dvi knygas perskaityt ir pristatyt anglų kalba, bet renkiesi pats, apimtis vidutiniška, o ir reikalavimai pristatyme tik vidutiniai.
tai pat patiko pirmam kurse anglų kalbos fonetika: ten tik klausymas, kalbėjimas, kirčiavimo ir skiemenavimo pratimai. Bet man, prie muzikos žmogui, visos paskaitos buvo smagios labai.
Gaila, kad abidvi paskaitos tik pirmam kurse buvo, taigi tolesniuose kursuose nebebus tokių smagybių. Tikiuosi antra užsienio kalba pasirinkta ir jos visokios praktinės paskaitos bus nemažiau įdomios.
  • 0

#107
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:

tinka tikriausiai ir mėgstamiausia paskaita. Yra keletas: dabartinė anglų kalba. Kur susipažįstam su aktualijom ir šviežiausiais kalbos kitimais, atlikinėjam daug klausymo užduočių, kalbam, diskutuojam anglų kalba. Kartais ir praktinių bei grupinių užduočių būna. plius pasikartojam gramatiką, kurią jau praėję buvom per gramatiką. Gaila, kad literatūrine prasme, tai skurdokai išvystytas reikalas (IR IŠVIS, kodėl vidurinėj, kai mokais užsienio kalbos, nebūna literatūros atskirai? Bent kartą per savaitę. tai gelbėtų ir tobulintų jaunus protus, ne?) Reikia viena ar dvi knygas perskaityt ir pristatyt anglų kalba, bet renkiesi pats, apimtis vidutiniška, o ir reikalavimai pristatyme tik vidutiniai.
tai pat patiko pirmam kurse anglų kalbos fonetika: ten tik klausymas, kalbėjimas, kirčiavimo ir skiemenavimo pratimai. Bet man, prie muzikos žmogui, visos paskaitos buvo smagios labai.
Gaila, kad abidvi paskaitos tik pirmam kurse buvo, taigi tolesniuose kursuose nebebus tokių smagybių. Tikiuosi antra užsienio kalba pasirinkta ir jos visokios praktinės paskaitos bus nemažiau įdomios.


Tu gal anglų filologiją studijuoji?
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."

#108
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:

Tu gal anglų filologiją studijuoji?

verslo anglų kalba vadinasi specialybė. panaši į filologiją, tik daugiau pašalinių dalykų, pvz: teisės pagrindai, vadybos pagrindai, verslo ekonomika, psichologija, biuro etika ir t.t. Ir čia tik pirmas kursas. pašaliniai keičiasi ir ilgai netrunka - tik semestrą. Tolesniuose kursuose laukia į specialybę labiau orientuoti dalykai, antra užsienio kalba, vertimas žodžiu ir raštu ir pan. Baigus tokią specialybę galima sakyt tas pats kaip ir filologiją, porą metų pedagoginiam pasimokai vien pedagogikos ir kalbos taikymo, mokymo pagrindų ir gali eit mokyt jaunimo. ir čia tik vienas iš variantų.
kam patinka kalbos, bet norisi ir kažko kitokio tai puikiai tiks ši specialybė. man kaip orientuotam į kalbas tai kartais pašalinių dalykų krūvis būdavo per didelis, nes tiesiog neįdomu kišt į galvą tai ko nemėgsti.
  • 0

#109
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...

Gaila, kad literatūrine prasme, tai skurdokai išvystytas reikalas (IR IŠVIS, kodėl vidurinėj, kai mokais užsienio kalbos, nebūna literatūros atskirai? Bent kartą per savaitę. tai gelbėtų ir tobulintų jaunus protus, ne?)


Ne visose mokyklose anglų pamokose nėra literatūros, be to, čia dar ir nuo mokytojo priklauso. Pvz pas mane 11 klasėje į mėnesį reikėjo perskaityti 50 psl grožinės literatūros originalia anglų kalba (kad nebūtų vertimas), pageidautina klasika, t.y. 100-200 metų senumo knygas su sena sakinių struktūra ir nebevartojamais žodžiais. 12 klasėje — 100 psl per mėnesį. Gal čia ne tiek ir daug, ypač kai dažniausiai skaitau vienu kartu paskutinę dieną prieš atsiskaitymą, bet pakankamai normaliai su kitais namų darbais. Bet naudos tikrai duoda. Įdomu, kaip kitose mokyklose?

Mano mėgstamiausios pamokos... daug tokių. 10 klasėj kai turėjau galimybę atsikračiau dalykų, kurių nemėgau. Matamatiką mėgstu, bet ji manęs nemėgsta :) Labiausiai patinka Literatūra, Anglų kalba, Dailė. Istorija tik dabar susidomėjau, jau truputį per vėlai...
  • 0

#110
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
[quote name="Lota"]Įdomu, kaip kitose mokyklose?quote]
Keista... 11 ir 12 klases baigiau gimnazijoj, kuri tikrai pagirtino lygio mokymo institucija, bet nei iš vieno paralelinių klasių bendraklasio negirdėjau, kad būtų liesta literatūra. Pažįstami iš kitų miestų taip pat neturėjo tokio dalyko. Domėjausi ir šiaip, kodėl nėra tokio dalyko, bet kaip ir minėjai, tikriausiai viskas priklauso nuo mokytojo. Gal tik man čia taip pasitaikė. Gaila, nes jei jau būčiau ragavęs tokios praktikos, studijuojant nebebūtų buvus naujiena.
  • 0

#111
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Nemanau, kad čia tik tau taip pasitaikė. Greičiau man taip pasitaikė. Man su mokytoja taip pasisekė (nors ir kai kurios kitos, kiek žinau, mokinius verčia skaityti, tik gal ne tokiomis apimtimis).
  • 0

#112
ch3cooh

ch3cooh

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:Haruki Murakami „Norvegų giria“
Biologija, fizika ir chemija. Iš šitų trijų labiausiai patinka biologija.
  • 0

#113
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Šita tema, kai baigi mokyklą pasidaro, atrodo, nebeišsemiama :D Matyt todėl, kad atsiminimai visokie įsimaišo :D
Lietuvių man labai patiko. Ypač 9, 10kl, nes tokį mokytoją turėjom, kad super :D Ir jis kažkaip labai nemėgo sistemos mokyklinės, tai darydavo viską savaip. Geriausia, kad mūsų vienintelę klasę mokė, po to išvis išėjo, nuėjo teatran, rodos, dirbt. Tai būdavo, kad susitinki su kitų klasių mokiniais ir nesusišneki, nes kiti visai kitaip ir kitką mokosi :) Tai jis mane lietuvių ir išmokė. 11, 12kl mokytojos nekenčiau, lamei ar nelaimei, mūsų jausmai buvo abipusiai, tai nieko ten ir nenuveikiau - pamokos nuobodžios pasidarė.
Tada istorija. Istorijos mokytojus įdomius turėjau nuo gal 7 kl - viena kieta pana, kuri buvo jauna, neseniai baigus, kita buvo savotiška tokia - jei matydavo, kad kam labai neįdomu, tai tą žmogų siųsdavo į valgyklą jai kavos ir bandelių parnešt, o paskutinė - cinikė, kurios manymu vadovėliai visi nieko verti, tai pati viską pasakodavo, nagrinėdavom...
Matematika patiko 11, 12kl, nes gerulė irgi mokytoja buvo - dirbdavom ohoho kiek. Išsivaizduokit, jei rytais eidavom į nulines pamokas pas ją (nors valdžia neleido tokių organizuot). Bet užtat namie nieko nedarydavau beveik.
Ai ir šiaip tai viskas labai nuo mokytojo, bent jau mano atveju priklauso. Nors kartais ir kitaip - chemijos mokytojos abi buvo nerealios, ir jausmai vėl buvo abipusiai, bet pačios chemijos nekenčiau, tai 11 kl pasiėmiau fiziką, kuri man labiausiai patiko iš tų gamtos mokslų. Ironiška, nes chemijos 10 turėjau, o fizikos tai nežinau, bet nemanau, kad tiek :)
Dar buvo awesome atmosfera per dailę, nes buvau A lygyje, tai mokytoja žiūrėjo į mus, kaip į menininkus, kurie dirbti gali tik tada, kai gali 8-) tai ateidavai į pamoką, pagerdavai arbatos, pakalbėdavai, išeidavai. O jei užėjo noras piešt, tai kai langas, nueini, priima, pieši. O B lygį tuo tarpu, tai pakankindavo :)
O kad jau Faint užsiminė apie anglų paskaitas, tai galiu pasakyt, kad man jos labai patiko. Pirmą pusmetį, tai net per anglų mes daugiau apie ekonomiką išmokom, nei per kitas paskaitas :D
  • 0

#114
Mille

Mille

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Panevėžys
Biologija, literatūra, fizika, geografija. Labiausiai iš šių dalykų mėgstu biologija. :)
  • 0

#115
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Lietuvių ir anglų kalba tikriausiai. Bet šiaip visos pamokos buvo neįdomios lyginant su paskaitomis.
  • 0

#116
GreenT

GreenT

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 21 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:V.M.Putinas "Altorių šešėly"
Mano mėgstamiausia lietuvių kalba ir literatūra (bet gramatika labiau patinka), taip pat chemija ir matematika. Šiaip man visi dalykai sekasi, neturiu mažesnio nei 9 pusmety, bet išvardyti dalykai mane traukia.:))
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0