Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ar dažnai einate į teatrą?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kaip dažnai jūs einate į teatrą? Karta į savaitę/mėnesį/metus, o gal einate tik per šventes?
  • 0

#2
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Einu, kai kas nors pakviečia.Pats nelabai domiuosi, gal kiek buvau susidomėjęs muzikiniu teatru, įvairiais spektakliais.Kelis pasirodymus žiūrėjau ne po vieną sykį.
Draugai lankantys jaunimo teatrus, įvairias trupes pasikviečia į premjeras, peržiūras.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#3
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Oh,teatras man patinka.Bet nueiti tenka tikrai nedažnai.Galbūt kartą per mėnesį/du mėnesius.
Apskritai teatre tvyro velniškai patraukli atmosfera.Pamatai naujus "pasaulius".Kai prasideda vaidinimas viskas užsimiršta.Galėčiau sėdėti ir sėdėti ten.
Paskutinis žiūrėtas spektaklis buvo Turgenevo "Įnamis".Kūrinys sukrėtė.Buvo išties ir graudu,ir juokinga.Kūrinio esmė šokiruojanti: apie žmogaus jausmus,kai yra šaipomasi iš jo ir et cetera.Aktoriai puikiai vaidino,ypač Meškauskas.
Vis žadu ir žadu pradėti domėtis Koršunovo spektakliais.Girdėjau,sunkūs ir reikalaujantys daug analizių.Žinoma,kalbos gali būti klaidingos,bet pritraukė.
  • 0

#4
Remedy

Remedy

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
  • Miestas:Jonava
Šiaip mėgstu, bet retokai ką nors verto toj mūsų Jonavėlėj pamatysi :)
  • 0
...Ir aš naktimis mėgstu klausytis žvaigždžių.Tai lyg penki šimtai milijonų žvangučių...

#5
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
man ta pati problema, kad mano mieste labai retai spektakliai.. dazniau nueiciau.o dabar i vilniu tenka vaziuot. :D
  • 0

#6
Mažoji Fėja

Mažoji Fėja

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Jau vien,kad lankau teatro studiją reiškia,kad teatre tenka lankytis labai dažnai. Šiaip į spektaklius stengiuosi nueiti,tik labai gaila,kad mano mieste ne taip jau ir dažnai jų būna..
  • 0

#7
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kartais atsiranda kokia maža proga kai tenka apsilankyti...
Bet šiaip su malonumu eičiau nors karta į mėnesį:lol:
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#8
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
karta ar du i metus...
  • 0

#9
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
kartais nueinu. kad ir penktadienį (25d.) eisiu . bus ,,visada tavo. ana frank''
  • 0

#10
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

kartais nueinu. kad ir penktadienį (25d.) eisiu . bus ,,visada tavo. ana frank''

Gal 23d,buvote? nes šiaip jei 25d tai čia sekmadienis bus ;]
Ir jei jau buvote gal pasipasakotumėte kaip sekėsi? :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#11
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Praeitą savaitę buvau Gaetano Donizetti operoj MEILĖS ELIKSYRAS. Dirigavo Pitrėnas, režisavo Koršunovas, dainavo krūva puikių solistų, o jau šokėjai angeliukai...tai patyliu. Labai nuotaikinga, komiška, spalvinga opera italų kalba (daug žavesio priduoda). Atsipalaidavimui rekomenduoju
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0