Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Paskutinis matytas filmas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 773

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kokį gerą filmą matėt pastaruoju metu? Nepamirškite brūkštelt ir trumpo komentaro. :)
  • 0

#2
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Fight club
Hmmm...pusę peržiūrėjau, kažkaip nelabai jis man.Bet aktoriai faini.Knyga irgi turbūt nebloga.
Traitor
Apie terorizmą-Dievo vardu daromus nusikaltimus ir tikrą tikėjimą į Jį.
Nors ir ne dokumentika, bet filmas patiko ir žiūrėsiu dar kartą.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#3
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Paskutinį mačiau per tv. Labai retas atvejis, tačiau vakaras buvo ale šeimyninis ( o toks retai būna). Tad su mama pažiūrėjom "Penelopę". Šilta fantastinė istorija. Pradžioj atrodė, kad bus visiškas šnipštas, bet vėliau nenusivyliau. Ypač patiko pats stilius kambarių, drabužių pagrindinės veikėjos. Tiesiog taip žiūrau ir galvoju: "O, kad man tas sūpuokles vidury kambario..." :)
  • 0

#4
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
as irgi penelope ziurejau, bet neistveriu reklamu tai atsisunciau ir per pc paziurejau. supuokles tikrai jegiskos.

o paskutini filma katik paziurejau ir tai buvo ''izulios dienos''. visai nieko. :)
  • 0

#5
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Dokumentika apie Etiopiją :)

įdomu, bet dar įdomiau, jei ir kitus šio ciklo filmus matei. Kitaip net manau gali būti kažkas neaišku
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#6
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Fight club
Hmmm...pusę peržiūrėjau, kažkaip nelabai jis man.Bet aktoriai faini.Knyga irgi turbūt nebloga.


Filmo nemačiau...
Bet knyga nepatiko. Kažkaip jau nuo pat pradžių viskas aišku.
Šiaip JAV rašytojų yra tokia tendencija: jei ir liko kiek neaiškumų - viiiską papasakos pabaigoj :^)
(ypač gaila, kai novelėse/ short stories /viską papasakoja)
Nemėgstu JAV rašytojų ir dėl stiliaus. BET visada yra išimčių
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#7
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Man Fight club filmas patiko. Tikrai. Turiu tokią savybę, kad ką pradedu tą pabaigiu. Gal pradžia ir nebuvo ypatinga, bet žiūrėjau toliau. Kaip eilinė motera nelabai mėgstu visokius ten šaudau-gaudau-mušuosi filmus, bet šiame man laaabai patiko pabaiga. Die, jis toks psichologinis. Tokia kova su savim. O paskutinis epizodas kartu ir paradoksalus ir romantiškas. Savitas filmas. O man tokie labai patinka. Ne palei kažkokį braižą. :) Knygos, deja, skaityti neteko. Tačiau po filmo visai norėčiau perskaityt. Ir aš net nesusimąsčiau, kad gali būt tokia pabaiga ir ją sunku buvo patikėt net. Panašiai kaip per "A beautiful mind" irgi nuo pradžių tikėjau, o kai vėliau paaiškėjo tai buvo labai įdomu ir keista matyti pasaulį šizofreniko akim. Viskas atrodo tikra, bet tuo tarpu ir netikra. Neaišku kaip atskirti.
  • 0

#8
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun

Man Fight club filmas patiko. Tikrai. Turiu tokią savybę, kad ką pradedu tą pabaigiu. Gal pradžia ir nebuvo ypatinga, bet žiūrėjau toliau. Kaip eilinė motera nelabai mėgstu visokius ten šaudau-gaudau-mušuosi filmus, bet šiame man laaabai patiko pabaiga. Die, jis toks psichologinis. Tokia kova su savim. O paskutinis epizodas kartu ir paradoksalus ir romantiškas. Savitas filmas. O man tokie labai patinka. Ne palei kažkokį braižą. :D Knygos, deja, skaityti neteko. Tačiau po filmo visai norėčiau perskaityt. Ir aš net nesusimąsčiau, kad gali būt tokia pabaiga ir ją sunku buvo patikėt net. Panašiai kaip per "A beautiful mind" irgi nuo pradžių tikėjau, o kai vėliau paaiškėjo tai buvo labai įdomu ir keista matyti pasaulį šizofreniko akim. Viskas atrodo tikra, bet tuo tarpu ir netikra. Neaišku kaip atskirti.


Ėėė... nuu... nespoilinam.

Neseniai mačiau šį filmą. geras. Man jį parekomendavo pažiūrėt. Pradžioj nesupratau dėl ko. bet gale pasidarė aišku ;]
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#9
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Įsitaisiau tokį draugelį užsienietį, su kuriuo kartu žiūrim filmus. T.y. susitariam kada pradedam ir žiūrim. Baigiam beveik vienodu laiku ir aptariam. Tad paskutinis filmas, kurį žiūrėjom buvo Real women have curves. Jį išsirinkom vien dėl pavadinimo pagrinde. Šiaip smagus, bet lengvas gal ir perdaug. Dėl scenarijaus irgi nieko ypatingo ar įdomaus. Tiesiog - nemąstymui pats tas. :D
  • 0

#10
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun
Vakar nakty žiūrėjau Crash. Filmas apie skirtingų rasių sugyvenimą amerikoje. Kokią juodukai ar persai diskriminaciją patiria (nors juodukai ten pagrinde ir buvo evil. Bet juos aplinkybės privertė tokiais tapt). Tokie filmai įstringa kuriam laikui. Ir gyveni po to jo nuotaika. Pažiūrėjęs pagalvojau, kad tikrai nenoriu jog Lietuvoje būtų toks tautų katilas. Šiuo atveju skinai praverčia...
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#11
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Vakar nakty žiūrėjau Crash. Filmas apie skirtingų rasių sugyvenimą amerikoje. Kokią juodukai ar persai diskriminaciją patiria (nors juodukai ten pagrinde ir buvo evil. Bet juos aplinkybės privertė tokiais tapt). Tokie filmai įstringa kuriam laikui. Ir gyveni po to jo nuotaika. Pažiūrėjęs pagalvojau, kad tikrai nenoriu jog Lietuvoje būtų toks tautų katilas. Šiuo atveju skinai praverčia...


Sorry, bet tada beveik visiems "lietuviams" patiems tektų iškeliaut. Beveik visi "maišyti" su lenkais, žydais, rusais, vokiečiais, latviais ir t.t.... Tai jau šioks toks tautų katilas.
Be to, lietuvaitės dažnai pasirenka gruzinus, jie kuria šeimas ir gimdo vaikus. Ar Jūs norėtumėt, kad Jūsų tėvą nužudytų koks skustas bukaprotis (lenkiška pavarde ) vien dėl to, kad jis nelabai panašus į lietuvį? Ar tada Jums rūpėtų, kokios tų skinų pažiūros? (Atsiprašau už asmeniškumą)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#12
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun

Sorry, bet tada beveik visiems "lietuviams" patiems tektų iškeliaut. Beveik visi "maišyti" su lenkais, žydais, rusais, vokiečiais, latviais ir t.t.... Tai jau šioks toks tautų katilas.
Be to, lietuvaitės dažnai pasirenka gruzinus, jie kuria šeimas ir gimdo vaikus. Ar Jūs norėtumėt, kad Jūsų tėvą nužudytų koks skustas bukaprotis (lenkiška pavarde ) vien dėl to, kad jis nelabai panašus į lietuvį? Ar tada Jums rūpėtų, kokios tų skinų pažiūros? (Atsiprašau už asmeniškumą)


Kad tarp lenkų, žydų, vokiečių t.t. nėra didelio skirtumo. Čia nelaikau tautų katilo. Turėjau galvoj skirtingas rases (juodi, geltoni, balti). Nors skiepijama ta tolerancija, bet vistiek dar ilgai [mano manymu] nelaikysim kitaspalvių savais. Trintis, nors ir nedidelė, kažkokia lieka. Pačiam dar neteko JAV būti, bet tėtis grįžęs pasakojo.

Dėl žudimo - WTF? Negirdėjau, kad Lietuvoj ar kur kitur būtų žudoma vien dėl to, kad tas yra "ne tos" tautybės. Per mažai gal domiuosi...

Kokios skinų pažiūros man ir dabar nerūpi. Išryškėjo jos per įvykį su Bernyn. Bet poto, kai iš visokių jų grupuočių ėmė interviu, tai jie neigė tą priešiškumą. Kiek supratau skinų grupuočių yra daug. Vienos tokios nariai ir pasižymėjo, o žiniasklaida viską išpūtė. [aš jų neginu. pasisakiau, nes iš čia ištraukiau jų priešiškumą, kuris garsiai nuskambėjo. Dabar dėl to mes skaitomės kaip netolerantiška šalis... ir dėl to kitataučiam nėra malonu čia važiuoti]


P.s. gal sakom vienas kitam tu ;] ?
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#13
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun
Tai va - vakar žiūrėjau labai gerą filmą. Gran Torino vadinasi. Su Klint Eastwood. Beja, jis ir režisierius šios juostos yra. Rekomenduoju.
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#14
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
"Visuomenės priešai" žiūrėjau kino teatre...
net nežinau, ar patiko. Buvo ir gero, ir blogo (gal daugiau)... Žinoma, dabar daugeliui pasirodysiu kvailoka - bet kai ekrane rodo Johnny'į Deppą - na, nesvarbu, ką dar rodo
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#15
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Tai va - vakar žiūrėjau labai gerą filmą. Gran Torino vadinasi. Su Klint Eastwood. Beja, jis ir režisierius šios juostos yra. Rekomenduoju.

Žiūrėjau ir aš visai neseniai, bet manęs nesužavėjo.Filmų su juo/jo režisuotų buvo daug geresnių, bent jau įtraukiančių,o šitas-lyg ir rimtai kalba(gal netgi per daug rimtai), o išeina šiek tiek juokingai.Daug dramatizmo.Gal dėl to, kad grynai amerikietiškas filmas,o aš ne amerikietis?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#16
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun
Mhm. Jis toks truputi amerikietiškas. Ir kaip reklama tai mašinai ;P Bet daugiau nei 50% jų gaminami filmai yra grynai amerikietiški, nes jie juk jų! ;]
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#17
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Boy Who Lived Before
Dokumentinis filmas apie berniuką kuris prisimena savo ankstesni gyvenimą...
Kitoje šeimoje,kitu laiku..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#18
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
The gamers 2:dorkness rising,pries 3-4 dienas ziurejau. http://en.wikipedia.... ... ess_Rising
  • 0

#19
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
the good girl. na visai nieko, bet nera labai isimintinas.;)
  • 0

#20
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Zeitgeist The Movie

Šis dokumentinis filmas - vienas kontraversiškiausių bei populiariausių pastarojo meto dokumentinių filmų, nemokamai platinamas internetu ir per mėnesį peržiūrimas daugiau nei 2 milijonus kartų. Valandos ir 56 minučių, filmą sudaro trys dalys: „The Greatest Story Ever Told” (angl. k. "Didingiausia visų laikų istorija"), „All The World"s A Stage” (angl. k. "Visas pasaulis yra scena") ir „Don"t Mind The Men Behind The Curtain” ("Nepaisyk žmogaus iš užkulisių").

Pirmojoje dalyje pasakojama apie religijų atsiradimą - pateikiama hipotezė, kad Jėzus Kristus veikiausiai yra astrologinis reiškinys, o visą Vakarų pasaulį užvaldžiusios religijos - milžiniško masto mistifikacija. Antroji dalis skirta rugsėjo 11-osios įvykiams Amerikoje.
Parodoma, kaip Amerika surežisavo 9/11 įvykius, kad būtų apribotos žmonių laisvės bei sukurtas pretekstas pradėti karą prieš Iraką. Trečioji dalis pasakoja apie šiuolaikinio kapitalizmo esmę. Daugelį pasaulio rinkų valdo keliolika magnatų, o už visas didžiąsias pasaulio finansines krizes atsakinga grupelė turtingų bankininkų. Įdomi ir fimo kūrėjų prognozė, kad ateityje Šiaurės Amerikos šalys ES pavyzdžiu taps „Norh American Union”, o dar vėliau prie šios sąjungos bus prijungtos ir visos likusios šalys. Šis filmas nėra dar viena sensacinga sąmokslo ar konspiracijos teorija. Tai filmas, griaunantis visas žiniasklaidos įdiegtas pseudovertybes ir oficialiąsias tiesas.

Po šio filmo iškilo tiek daug klausymų..Manau tikrai verta kiekvienam pamatyti..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0