Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Paskutinis matytas filmas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 773

#21
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Disturbia

labai patiko, ne pirmą kartą žiūrimas. :)
  • 0

#22
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:

Zeitgeist The Movie

Šis dokumentinis filmas - vienas kontraversiškiausių bei populiariausių pastarojo meto dokumentinių filmų, nemokamai platinamas internetu ir per mėnesį peržiūrimas daugiau nei 2 milijonus kartų. Valandos ir 56 minučių, filmą sudaro trys dalys: „The Greatest Story Ever Told” (angl. k. "Didingiausia visų laikų istorija"), „All The World"s A Stage” (angl. k. "Visas pasaulis yra scena") ir „Don"t Mind The Men Behind The Curtain” ("Nepaisyk žmogaus iš užkulisių").

Pirmojoje dalyje pasakojama apie religijų atsiradimą - pateikiama hipotezė, kad Jėzus Kristus veikiausiai yra astrologinis reiškinys, o visą Vakarų pasaulį užvaldžiusios religijos - milžiniško masto mistifikacija. Antroji dalis skirta rugsėjo 11-osios įvykiams Amerikoje.
Parodoma, kaip Amerika surežisavo 9/11 įvykius, kad būtų apribotos žmonių laisvės bei sukurtas pretekstas pradėti karą prieš Iraką. Trečioji dalis pasakoja apie šiuolaikinio kapitalizmo esmę. Daugelį pasaulio rinkų valdo keliolika magnatų, o už visas didžiąsias pasaulio finansines krizes atsakinga grupelė turtingų bankininkų. Įdomi ir fimo kūrėjų prognozė, kad ateityje Šiaurės Amerikos šalys ES pavyzdžiu taps „Norh American Union”, o dar vėliau prie šios sąjungos bus prijungtos ir visos likusios šalys. Šis filmas nėra dar viena sensacinga sąmokslo ar konspiracijos teorija. Tai filmas, griaunantis visas žiniasklaidos įdiegtas pseudovertybes ir oficialiąsias tiesas.

Po šio filmo iškilo tiek daug klausymų..Manau tikrai verta kiekvienam pamatyti..


teko ziuret. buvo idomu, priverte susimastyt. bet cia tik konspiracine teorija, kuri taip pat nebutinai tiesa. :)

paskutinis filmas: pieces of april. neblogas. :)
  • 0

#23
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Comic Book Heroes Unmasked dokumentinis filmas apie komiksu super heroju zanra.Galima perziuret youtube.


  • 0

#24
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Zeitgeist The Movie

Šis dokumentinis filmas - vienas kontraversiškiausių bei populiariausių pastarojo meto dokumentinių filmų, nemokamai platinamas internetu ir per mėnesį peržiūrimas daugiau nei 2 milijonus kartų. Valandos ir 56 minučių, filmą sudaro trys dalys: „The Greatest Story Ever Told” (angl. k. "Didingiausia visų laikų istorija"), „All The World"s A Stage” (angl. k. "Visas pasaulis yra scena") ir „Don"t Mind The Men Behind The Curtain” ("Nepaisyk žmogaus iš užkulisių").

Pirmojoje dalyje pasakojama apie religijų atsiradimą - pateikiama hipotezė, kad Jėzus Kristus veikiausiai yra astrologinis reiškinys, o visą Vakarų pasaulį užvaldžiusios religijos - milžiniško masto mistifikacija. Antroji dalis skirta rugsėjo 11-osios įvykiams Amerikoje.
Parodoma, kaip Amerika surežisavo 9/11 įvykius, kad būtų apribotos žmonių laisvės bei sukurtas pretekstas pradėti karą prieš Iraką. Trečioji dalis pasakoja apie šiuolaikinio kapitalizmo esmę. Daugelį pasaulio rinkų valdo keliolika magnatų, o už visas didžiąsias pasaulio finansines krizes atsakinga grupelė turtingų bankininkų. Įdomi ir fimo kūrėjų prognozė, kad ateityje Šiaurės Amerikos šalys ES pavyzdžiu taps „Norh American Union”, o dar vėliau prie šios sąjungos bus prijungtos ir visos likusios šalys. Šis filmas nėra dar viena sensacinga sąmokslo ar konspiracijos teorija. Tai filmas, griaunantis visas žiniasklaidos įdiegtas pseudovertybes ir oficialiąsias tiesas.

Po šio filmo iškilo tiek daug klausymų..Manau tikrai verta kiekvienam pamatyti..


teko ziuret. buvo idomu, priverte susimastyt. bet cia tik konspiracine teorija, kuri taip pat nebutinai tiesa. :)

Tai aišku,kad gali būti ne tiesa..Filme kalbama apie žmogaus valdymą,bet ir pats šis filmas labai jau nori žmogų pavaldyti..Bet tik tai kitaip perduoda..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#25
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:

Tai aišku,kad gali būti ne tiesa..Filme kalbama apie žmogaus valdymą,bet ir pats šis filmas labai jau nori žmogų pavaldyti..Bet tik tai kitaip perduoda..

kaip ten bebutu man patiko si teorija. :)
dar yra toks filmas did we realy land on the moon. atrodo taip vadinasi. tai irgi panasaus stiliaus. bandymas pakeisti nusistovejusi mastyma :)
  • 0

#26
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius


Tai aišku,kad gali būti ne tiesa..Filme kalbama apie žmogaus valdymą,bet ir pats šis filmas labai jau nori žmogų pavaldyti..Bet tik tai kitaip perduoda..

kaip ten bebutu man patiko si teorija. :)
dar yra toks filmas did we realy land on the moon. atrodo taip vadinasi. tai irgi panasaus stiliaus. bandymas pakeisti nusistovejusi mastyma :)

Čia šio filmo pratęsimas kiek girdėjau..Ar ne? :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#27
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:


Tai aišku,kad gali būti ne tiesa..Filme kalbama apie žmogaus valdymą,bet ir pats šis filmas labai jau nori žmogų pavaldyti..Bet tik tai kitaip perduoda..

kaip ten bebutu man patiko si teorija. :)
dar yra toks filmas did we realy land on the moon. atrodo taip vadinasi. tai irgi panasaus stiliaus. bandymas pakeisti nusistovejusi mastyma :)

Čia šio filmo pratęsimas kiek girdėjau..Ar ne? :)

kad lyg ir ne. nesu tikra. bet tokio pacio tipo. pateikia irodimus paneigiancius versija apie amerikieciu nusileidima menulyje.:) verta pamatyt.bet taipogi nebutina sventai tiket. :)
  • 0

#28
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Eh...zmones idijotai,parodai kokiu isgalvotu moksliniu faktu ir dalis patiki.Tipinis Lietuvis nuo tipinio amerikiecio nedaug skiriasi,tik ,kad prasciau gyvena.
  • 0

#29
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius


Čia šio filmo pratęsimas kiek girdėjau..Ar ne? :)

kad lyg ir ne. nesu tikra. bet tokio pacio tipo. pateikia irodimus paneigiancius versija apie amerikieciu nusileidima menulyje.:) verta pamatyt.bet taipogi nebutina sventai tiket. :)

Na reiks pažiūrėti ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#30
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
"Gojos šmėklos".
Ispaniją buvo apraizgę korupcijos skandalai, šnipinėjimo voratinkliai, religinės baimės, inkvizicijos siaubai, desperatiškos raganų medžioklės, melo, godumo ir pavydo liūnai. Ispanijos gyventojai kiekvieną rytą atsibusdavo kupini baimės ir nežinios, nes bet kurią akimirką galėjo sulaukti kraupios išdavystės ir žiaurių kankinimų.
Likau sužavėta filmu ir pakraupusi krikščionybe.Nors iki tol man jau buvo žinomi jos "tardymo būdai",visgi filmas tai priminė su kaupu.Keliuose epizoduose.Bet to pakako dar keliems nuomonės nuosmukio laipteliams krikščionybės atžvilgiu.Visumoje filmą galiu vadinti geru.Vien tai,kad jis istorinis prideda jam pliusą,o kalba dar ėjo ir apie dailininką .
  • 0

#31
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Prieš valandą pažiūrėjau ,,Requem for a dream" (Requem svajonei). Sukrėtė. Pas žiaurumas taip stipriai perduotas. Tie garso efektai, pasikartojantys vaizdai. Na viskas kinematografiškai tobula. Scenarijus, aktoriai, siužetas - taip pat nenuvylė, tik sužavėjo. Rekomenduoju.
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#32
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Okuribito.
Stiprus filmas.
Apskritai labai pamėgau japoniškus filmus... Dažnai juose nėra labai daug žodžių, bet jei jau sako ką - tiesiai į dešimtuką. Jausmų dirginimas labai efektyvus. Nėra prasmės praplaukimo virš visko. Tikrai rekomenduoju bent jau norint pajusti japoniško kino skonį.
  • 0

#33
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Vakar žiūrėjau " Mona Lisa Smile"
Antrasis filmas kuriame mačiau vaidinančia Julia Roberts.Ir kuris paliko šiokių tokių apmąstymų :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#34
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Vakar pagaliau peržiūrėjau ,,Cruel Intentions". Lietuviai kaip ir dažniausiai esti išvertė puikia - Erotiniai žaidimai. Pats filmas patiko, nors kai girdėjau tiek liaupsių, tikėjausi kažko stebuklingo, o čia pasirodė kažkas žmogiškiau paprasta. Aktoriai vaidino gerai, siužetas nelabai nespėjamas ir tikrai įdomus. Vertinčiau 9/10
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#35
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Paskutinis matytas ,,Negarbingi šunsnukiai " (Inglourious Basterds) tiesiog sinofiliškas, tarantiniškas, vienu žodžiu nieko naujo. Žavu, kad pavadinime paliko gramatines klaidas
  • 0

#36
Euth.

Euth.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
"It might get loud". Apie the white stripes, U2 ir Led Zeppelin gitaristus. Kaip tokio žanro tai gan neblogas sakyčiau.
  • 0
Nobody dies virgin. Life fucks us all.

#37
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Pedro Almodovar "Šalti apkabinimai"
Nesu didelė Almodovar'o gerbėja, bet man visai patiko, nors šis filmas ir laikomas ne tipišku šiam režisieriui. Labiausiai sužavėjo filmo kinematografiškumas ir aišku kaip visada almadovariški interjerai :D
  • 0

#38
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
The Others
Filmas kurio pabaigą šiek tiek kitaip nuspėjau..
Patiko tuo,kad suklaidino ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#39
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Just friend - koks pavadinimas, toks ir filmas :D romantinė meilės komedija - nieko įsimenačio, bet labai tiko šiam vakarui :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#40
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
17 again , geras . man patiko :D gan juokingas
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0