Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pirmasis pasimatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#21
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Dabar po pirmo pasimatymo traukiama tiesiai į guolį

as naiviai tikiuosi, kad gal ne visada taip :) cia nuo aplinkos priklauso, as kazkaip labai ramioj aplinkoj gyvenu, nei intrigu nei serialu kokiu :)
  • 0

#22
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Na, tai ir aš ramioj aplinkoj gyvenu.Nesakau, kad kalbu iš savo patirties.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#23
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Turėjau tikrai nuostabių pasimatymų ir gražių emocijų iš po jų. Teko ir ant ežero kranto romantiškai susiglaudus gurkšnot alutį, ir tramdyt širdies virpulį, kai nedrąsiai paimdavo už rankos, ir mėgautis nakties tyla parke, girdint tik savo ir jo širdies plakimus, ir bandymus stojusią nejaukią tylą užgožti bučiniais, ir... ir... Gaila, kad viso to nebebus.......
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#24
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kodėl nebebus?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#25
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
mano pasimatymai, tai kazkokie netike arba susipazisti su grazia mergina, bet per pasimatyma supranti kad pas ja galvoj vakuumas arba paaiskeja, kad ji istekejusi.... :D
  • 0

#26
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Prajuokinai, Teodorai :D kOKios patirties turi :D
Ką aš galiu šia tema pasakyt..Na, tikrai nėra taip, kad visi pirmi pasimatymai baigiasi guolyje, kaip sake Yoel, kalbu is savo ir savo aplinkos žmonių patirties :D tačiau gaila, bet tikrai yra dažna, kad vienas žmogus pradeda santykius su kitu turėdamas galutiniu tikslu intymius santykius.Gi prikurta demotyvacijų apie tai, kad norint sekso reikia pirkti gėlių, vestis į kiną, vakarienės. Juokinga.Kaip sakoma, kada negali verkti belieka juoktis xDD Bet aš esu idealistė ir naiviai tikiuosi prasilenkti su tokiais. ;)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#27
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
o kodel pasimatymas turi baigtis lova? Tai jau labai amoraliai skamba, toks jausmas, kad vyras daugiau nieko nenori tiks sekso...o kur paprastas pasikalbejimas, pirmiausia reikia asmeni pazinti, su juo pabandrauti bent jau keleta menesiu, perprasti kas per zmogus, kokie jo siekiai, idealai...o naturalus gamtinis sauksas tai jau tik paskutineje vietoje. Net ir tokiuose dalykuose turi buti islaikomas dzentelmeniskumas...
  • 0

#28
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:

o kodel pasimatymas turi baigtis lova? Tai jau labai amoraliai skamba, toks jausmas, kad vyras daugiau nieko nenori tiks sekso...o kur paprastas pasikalbejimas, pirmiausia reikia asmeni pazinti, su juo pabandrauti bent jau keleta menesiu, perprasti kas per zmogus, kokie jo siekiai, idealai...o naturalus gamtinis sauksas tai jau tik paskutineje vietoje. Net ir tokiuose dalykuose turi buti islaikomas dzentelmeniskumas...


ir tai pasakė ne mergina? ar tikrai? tikrai? :D
  • 0

#29
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

o kodel pasimatymas turi baigtis lova? Tai jau labai amoraliai skamba, toks jausmas, kad vyras daugiau nieko nenori tiks sekso...o kur paprastas pasikalbejimas, pirmiausia reikia asmeni pazinti, su juo pabandrauti bent jau keleta menesiu, perprasti kas per zmogus, kokie jo siekiai, idealai...o naturalus gamtinis sauksas tai jau tik paskutineje vietoje. Net ir tokiuose dalykuose turi buti islaikomas dzentelmeniskumas...


ir tai pasakė ne mergina? ar tikrai? tikrai? :D


o kas cia juokingo? jeigu as ziuriu i zmogu ne kaip i poreiki pasitenkinti juo vienai nakciai, tai mane jau reikia ant kryziaus kalt? Man zmogus pirmiausia yra protas o tik veliau isvaizda bei jo privalumai ar kas panasiai... poreikis naudotis moteri, kad ir kokia ji butu grazi, ar kvaila yra zema...
  • 0

#30
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

Kodėl nebebus?


Nes viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą :} iš tiesų, tai nė nežinau, kodėl viskas taip susiklostė, net ir dabar sušiktai jaučiuosi, kad nutrūko mūsų draugystė.

O kad pasimatymas turi baigtis lova, tai man nepriimtina, manau, kad žmones turi sieti daugiau, nei gyvuliškų instinktų patenkinimas. Nors gal po metų kitų manysiu kitaip - negali žinot :}
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#31
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Griūk-negyvas- bus dar tų pasimatymų, ir geresnių ir prastesnių, nei esi turėjus :) nereikia, graužtis dėl to ,kas baigėsi, džiaukis, kad apskritai buvo, kaip kažkas yra taikliai pasakęs :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#32
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Cenerentola, žinau, kad kvailai elgiuosi gyvendama prisiminimais, bet, matyt, dar reikia laiko, kad sveikas protas sugrįžtų į vėžias :} gal ir bus... tikiuosi, bet apskritai mažai kas pasauly mane žavi, o jis buvo toks achhhh
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#33
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Tokia žavinga tema, o baigta taip nei šiaip, nei taip :)

Manau, kad kai prisijungiau prie forumo, tai apie pasimatymus galėjau tik hipotetiškai kalbėti. Kadangi viskas keičiasi, o ieškant vienos temos, nuolat randu visai kitą, tai...

Mano pirmas pasimatymas nebuvo toks, kaip pasimatymą apibrėžė Yoel:

Tada kai eina abu kažko tikėdamiesi, tas kažkas turbūt tikėjimas, kad draugystė peraugs į didesnę ir apčiuopiamesnę, tikrąja ir netikrąja šio žodžio prasme blogiau yra kai vienas tikisi vieno, o kitas kito, tada būna nesusipratimų.

Bent ne visai toks, nes manau, kad mes abu jau žinojom, ko tikimės, kaip viskas bus ir t.t. Na, buvome draugai jau porą metų, labai geri draugai, tai pažinti žmogaus to pasimatymo metu nereikėjo; reikėjo susipažinti su nauju man jo romantišku elgesiu. Ir su savo. Dėl draugystės prieš pirmą pasimatymą negalvojau, kiek toli dera eiti, tad bučinys buvo rimtas :D

Iš tikro, tai niekad neįsivaizdavau, kaip galima eiti į pasimatymą su nepažįstamu žmogumi, nes man atrodė kažkaip nenatūralu, kad romantika asiranda prieš draugystę. Džiaugiuosi, kad mano atveju viskas buvo "kaip turi būti", nors nesakau, kad taip turi būti visiems ir toks mano požiūris galioja man, kitiems netaikau.

Oi, dabar prisiminiau tokį įdomų atvejį, kai netyčia internete (ieškant knygos) susipažinau su vaikinu, su kuriuo buvo labai įdomu padiskutuoti, bet diskusijos truko neilgai, nes draugiškai sutarėm dėl to, kad pirmi pasimatymai yra baisus dalykas - jaudiniesi, prakaituoji, nežinai, kaip mintis teisingai reikšti... tad mums tokio nereikia. Tik kadangi pasimatymo nebuvo, tai ir draugystė internete nutrūko.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0