Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kuri asmenybė jus labiausiai domina?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ar galėtumėte išskirti keletą rašytojų, kurių gyvenimai(būtent asmeninis gyvenimas,o ne vien kūryba!) jus labiausiai domintų? Gal yra rašytojų, kurie jus domina kaip žmonės, nors jų kūryba nėra jums įdomi?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Šiaip nelabai domiuosi rašytojų gyvenimais, bet kartais labai sunku atskirti rašytojų gyvenimą nuo jų kūrybos, tai dabar domiuosi Aldous Huxley per jo esėistinę literatūrą :)
  • 0

#3
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
mane domintų Stephen King gyvenimas,nes ,kiek teko girdėti, jo asmeninis gyvenimas vertas knygos, bet pačiai pasidomėti kaip ir neteko..
  • 0

#4
Ani

Ani

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
  • Miestas:Molėtai
Mane labai domina 19 a. rusų rašytojai, jų neeilinės asmenybės. Dažniausiai tragiški likimai. A. Puškinas, M. Lermontovas, L. Tolstojus.
  • 0

#5
mindauggas

mindauggas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 13 Pranešimai:
Mane domna asmenybės kurios:
1. labai tragiškos (gal kas ką rekomenduos?)
2. pakeitusios savo gyvenimą kardinaliai (tiek į gerą, tiek į blogą...)
  • 0

#6
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Mane domna asmenybės kurios:
1. labai tragiškos (gal kas ką rekomenduos?)
2. pakeitusios savo gyvenimą kardinaliai (tiek į gerą, tiek į blogą...)


Iš tikro, gal netgi būtų įdomu, jog šioj skilty t.y. Diskusijos apie rašytojus būtų labiau kuriamos temos, nes matau, kad žmonės domisi tikrai neeilinėmis asmenybėmis ir net negirdėtomis, kaip Aldous Huxley.Man visada patinka pasiskaityti ne tik kūrinio anotaciją, bet ir paties rašytojo biografiją arba autobiografiją....
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#7
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Mane Gogolis domintų. Būtent, koks jo gyvenimas, nes spėju, pagal jo knygas, jis pakankamai jautrus ir užsidaręs žmogus. Ir proto turi lyg, bet kažkokia abejonės gyslelė pas jį vis knibžda, vis knibžda..
Na, kad ir daug sudegintų 'Mirusios Sielos' antrojo tomo skyrių..
  • 0

#8
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na taip A. Huxley nėra plačiai žinomas, turbūt todėl, kad sovietmečiu niekas, tokių hipių dievų kaip Huxley knygų nevertė ir neleido.
Šiaip aš šia genealia asmenybe susidomėjau visai atsitiktinai, sužinojusi, kad "The Doors " įkvėpimo šaltinis buvo būtent Huxley esė "The Doors of Perception“, kuri beje ir šiandien yra laikoma viena reikšmingiausių XXa. studijų apie sąmonės ribas išplėčiančių narkotikų, tokių kaip meskalinas, poveikį.
O šiaip tai man visada įdomios šiek tiek marginalios, neįprastą gyvenimo būdą pasirinkusios asmenybės.
  • 0

#9
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Mane irgi domina kai kurių rašytojų asmenininis gyvenimas, gal kas nors ir parekomenduotų ?

1. A. Diuma
2. A. Marinina
3. M. Puzo
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#10
cochon

cochon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
O. Vaildas, kai kuriuo atžvilgiu ir Bukowski.
  • 0

#11
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Esu skaičiusi Acroyd knygą ,,Paskutinis Oskaro Vaildo testamentas", (gal ir jūs skaitėt) tai jinai man visai patiko, rašoma taip tarsi tai būtų paties Vaildo dienoraštis ir manau, kad autoriui pavyko perteikti Vaildo asmenybę, jo gyvenimą.

O dėl Buko, tai man atrodo, kad jisai geriausiai atsiskleidžia savo kūryboje, kuri yra gan autobiografiška :)
  • 0

#12
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Šiaip domiuosi daugiausiai XIX a. rusų autorių gyvenimais Tolstojų ( skaičiau jo biografija), Dostojevskiu, Puškinu ( apie ji beveik viską žinau) ir pan... Dabar labai susidomėjau Dreizeriu ir Golsvorčiu.
  • 0

#13
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
as negaleciau pasakyti, kad labai duomiuosi tiesiog teko dometis keliu biografijomis, labiausiai suzavejo Balzakas ir Hugo :)
tam tikru poziuriu esu panasi i Balzaka, man ir geriausias laikas rasyti diplomini prasideda 10val vakaro :D
  • 0

#14
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Man apskritai patinka skaityti apie rašytojų gyvenimą :) Kad ir pletkus. Pvz, paskutiniai pletkai, kad S. Rushdie vaikas su ketvirtąja žmona yra ne jo :D
Labai patinka straipsniai, apie rašytojų gyvenimo pabaigą, kas nusižudė, kas sirgo psichinėm ligom.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#15
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Yra tokia knyga ,,Rašytojai ir jų mūzos" tai nuosatbiai perteikia viska kai kurių rašytojų gyvenimą, pvz, Šo, Hessės, Golsvorčio, Hemingvėjaus ir pan...
  • 0

#16
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Yra tokia knyga ,,Rašytojai ir jų mūzos" tai nuosatbiai perteikia viska kai kurių rašytojų gyvenimą, pvz, Šo, Hessės, Golsvorčio, Hemingvėjaus ir pan...


Skaitinėjau ją bibliotekoj Parsinešiu kada namo ir visą perskaityt.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#17
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš tai namuose turiu ir jau po biški baiginėju retkarčiais...topinė knyga, pirma galvojau šiaip bus pletkai, bet paskui įsitikinau, kad ne... 8-)
  • 0

#18
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Mane domina rašytojas Christopher Priest, būtų įdomu sužinoti, ar jis kartais neturi AS :D
  • 0

#19
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Mane domina rašytojas Christopher Priest, būtų įdomu sužinoti, ar jis kartais neturi AS :D


Skaičiau jo "Prestižas", viena prasčiausių skaitytų knygų
O man įdomu, ar yra lietuvoj nors vienas forumas, kur tu nebūtum užsiregistravus ir nekalbėtum apie AS :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#20
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
o kas tas AS?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0