Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Muzikos stilius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 88

#61
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Pop, R&B.
  • 0

#62
Scientia

Scientia

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
Psybient newage chillout deephouse ambient ir panasiu stiliu
  • 0

#63
garfildas1990

garfildas1990

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
psichodelika-pink floyd,nirvana,senas geras 80-90 sunkusis metalas(iron maiden,guns n roses.judas priest), kartais sueina punk rokas,klasika (megstamiausi tai listas ir vivaldis-abu buvo genijai) .
  • 0

#64
cloudmaker

cloudmaker

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
Garfildas> man irgi listas ir vivaldis patinka :)
Šiaip house, techno, jazz mėgstu
  • 0
Be muzikos pasaulis būtų klaida.

#65
tukas

tukas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
su didžiausiu malonumu klausau industrial ir new wave, kažkiek elektronikos, kažkiek post-punk, truputį cabaret, piešiant ypatingai gerai klausosi bossa nova ir klasikinis rockas.
  • 0

#66
Werwolf

Werwolf

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 50 Pranešimai:
Pastaruoju metu tik Melodic Death Metal, o konkrečiau tai Arch Enemy grupę.
  • 0
Nuotrauka

#67
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:
Gyvastį palaiko metalas :) Pasitaikius progai nuvykstu į filharmoniją, o besėdint namie kartais paįvairinų grojaraštį kokiu roku, new age ar pan.
  • 0

#68
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Klausau to, ko ankščiau kaip maro bijodavau :D tai būtų elektronika - pradėjau nuo electro rock, dabar jau labai pamėgau dubstep'ą, dub'ą, trance ir netgi repą. Ši muzika man tapo daug artimesnė nei rokas, kažkuria prasme ji gilesnė, nepaviršutiniška. nors, aišku, būna išimčių. Bet dar dažnai pasiklausau ir Metallicos:)
  • 0

#69
nervous.head

nervous.head

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Black metal, speed metal, classic.
  • 0
"Optimizmas yra karti pajuoka iš žmogaus sielvarto."

#70
Ernoldsame

Ernoldsame

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 47 Pranešimai:
Labiausiai patinka klasikinis rokas, o tiksliau, daugelis jo atsaku - progressive, blues, psychedelic, southern, britpop. Taip pat labai megstu grunge, muzika su moteru vokalu, jazza ir viska, ka veliau norisi isijungt dar kart ;)
O nemegstu visu electro atmainu, siuolaikiniu kul muziku, mtv, vh1 brudo, 99proc. dainuojamosios poezijos, visu zombiu muzikos atmainu(cia kalbu apie visokius gothic, black, death metalus ir panasu slamsta), anime nesamoniu, veik visu indie dainu su skystabalsiais vokalistais, punk roko ir dar turbut daugybe kitu.. :@
  • 0

#71
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
indie, british rock, 80's, 90's, rock
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#72
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Truputį kad ir pamiršta tema, bet kad jau esu naujokė, tai parūpo parašyt... :)
Žmonės, kaip atsakot, kokios muzikos klausot, jei klausot beveik viską?
Bent jau savu atveju, tai kartais net nemalonu sakyt, kad praktiškai visų stilių klausau (nors tiesą pasakius, ne visus ir skiriu:) nes hard rock su nu metal elementais, man vis tiek yra hard rock). O juolab kartais net atsiranda tokių, kurie yra prisiekę vieno stiliaus gerbėjai, į kitus žiūrintys šnairai, tai, kaip man jaustis, kai pritarus jo klausomai muzikai ir paminėjus out of the blue kitą, priešingą stilių, spokso taip...? ;)
Pačiai juokinga, kai pasakau, kad klausau ir Disturbed, ir Erik Satie, ir Joe Bonamassa, ir The XX, ir t.t.
  • 0

#73
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
aj tais stiliais vardytis dazniausia nelabai tikslinga, man regis. Nebent kuris vienas apibudina tave kaip asmenybe [iskart sauna galvon elektronscikai ir progresyvo beklausantieji, kazi ar neatsirugs tokie generalizavimai], o jei visko klausai, matyt, nera tokio. Klasifikacija gal istoriskai idomi labiau, o nudienos isvis muzika nelabai i statiskus remus telpa. Ir glusa suvis yra kreivai debsot i besiklausantiji priesingo stiliaus, nu sorry :D
  • 0

#74
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

Ir glusa suvis yra kreivai debsot i besiklausantiji priesingo stiliaus, nu sorry :D


Gluša tai gluša, betgi spokso :D Ir net baisiausiai įsižeidžia kartais :lol: net ir tie, kurie "savęs į rėmus jokius nestato" (šita frazė man kartais vėžį varo, nes baisiai įtartinai skamba, nesakau, kad visi ją vartoja beprasmiškai, bet reikia faktą pripažint, kad dažnai ji ir tampa rėmu).
  • 0

#75
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

reikia faktą pripažint, kad dažnai ji ir tampa rėmu



taip!
  • 0

#76
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Pirmenybe teikiu elektroninei muzikai, bet taip pat nevengiu ir kitu stiliu :) Kitiap sakant megstu viska kas skamba kokybiskai
  • 0
Plastikmaniak

#77
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o Plastikmaniak parase gal uzuomina i Richie Hawtin?
  • 0

#78
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

o Plastikmaniak parase gal uzuomina i Richie Hawtin?

Taip! Beje avataras Plastikmano :) Nesitikejau rasti cia daugiau jo fanu :))
  • 0
Plastikmaniak

#79
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
tokie ir fanai - kazkada susizgribau pacheckint, nes apleidus, tai zagtelejau pamacius Plastikmana su BARZDA ir NORMALIAIS PLAUKAIS. :D
  • 0

#80
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
as esu is tu keistu zmoniu kuriu gyvenime muzika neturi ypatingos reiksmes, o juolab kazkoks stilius. atvirai tai as ju ne neskiriu is esmes (na klasika nuo popso ar roko skiriu, bet visu atmainu, tai ne tik kad neskiriu bet ir pavadinimu nezinau :) ). man muzika is esmes reikalinga dviem tikslais tai atsipalaiduoti, issivalyt mintis/susikaupt, tada dazniausiai klausau Enya (siuo metu man labiausiai patinka jos Wild child). ir antras tikslas gerai pasokt, taigi tinka visa muzika kuria girdint neitu nusedet vietoj: tai ivairios pamiksuotos popso dainos (pvz Hurts wonderful life dainos Stranger miksas) ir 90 tuju muzika (matyt Eurobeat). prie viso sito ankstyvosios Linkin park dainos. o siaip esu dazniausiai tolerantiska daugeliui muzikos stiliu (galbut teisingiau ju ivairovei), nes jei kas per koki baliuku uzsiciklina vien "Baliaus" dainas leist, o kitas vien koki progresive, tai ne kazkas tada :)
ai zodziu prirasiau, isvis neaisku ar idomu cia kam :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0