Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Svajonių vieta


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Daugelis trokšta kažkur nuvažiuoti, kažką aplankyti, pamatyti ar atrasti naują.

Kur jūs labiausiai norėtumėt nuvykti arba kokia yra jūsų svajonių vieta? Kodėl?
  • 0

#2
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Daug vietų.Seniau svajodavau apie Japoniją(ir dabar norėčiau), bet labiausiai turbūt norėčiau pamatyti Jeruzalę, visą tą kraštą aplankyti.Žinoma, ir Italiją.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#3
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Mane visada labai traukė Meksika, Indija ir Japonija, negaliu paaiškinti kodėl :) Šeip norėčiau pamatyt visą Aziją, o dar geriau kuri laiką pagyventi Rytuose :) Jaučiu kažkokią nenusakomą trauką :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#4
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Mano veik gyvenimo tikslas yra keliauti. Susipažinti su kitom kultūrom, pasimėgauti gamta. Labiausiai galbūt traukia Rytų Azija, Indija, Afrika. Jei pavyks norėčiau savanoriaut važiuot į Afriką, tačiau, deja, šiais laikais nori savanoriaut - mokėk velniškus pinigus.
Tačiau apskritai, kai pagalvoji... Kokią mažą dalelę pasaulio mes tematom. Įklimpstam savo ale bėdose ir mirkstam syvuos, o kitur koks gyvenimas vyksta...
  • 0

#5
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Kokia populiari rytų Azija :)
Aš irgi noriu ją aplankyti,ypač Japoniją.
Taip pat Traukia Egiptas (piramidės), Pietų Amerika, o Europoje norėčiau aplankyti Graikiją .
O šiaip mielai aplankyčiau visų valstybių žymiausias vietas :)
  • 0

#6
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Norėčiau aplankyti Airiją. Žinau, kad visi ją asocijuoja tik su lietuvių kiekiu ir su galimybe įsidarbinti, tačiau šioj šaly tikrai yra ir gamtos, ir žmogaus sukurtų įdomybių.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#7
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
mano svajoniu vietu yra daug, net sunku isskirti. tik galiu pasakyti, kad esu is tu kuriems maloniau ziureti i gamta, nei i urbanistika (nors ir tas idomu, bet saikingai). o siaip yra tokia kaip ir svajone, kada gyvenime tureti maza butuka prie Adrijos juros (Kroatijoj) :)
  • 0

#8
spruktum

spruktum

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 30 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kinijos gamta visada mane tiesiog traukte traukė, puikiai įsivaizduoju save Ten, o mintimis tenais nukeliavus užuodi tą gaivų kvapą, gamtos kvapą.. Vos tvardausi savam kaily, atrodo, dar taip ilgai teks laukti tos dienos. Bet žinau - anksčiau ar vėliau, bet aš ten nuvyksiu.
  • 0

#9
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Egiptas, Irakas, Iranas, Siaudo Arabija, Jemenas, Omanas, Sibiras, Portugalija, Ispanijos pietūs -visa tai norėčiau aplankyti ir bent po metus ar ilgiau pagyventi. Norėčiau gyventi kažkur dykumoj kaip beduinas ar kaip klajoklis stepėse ar taigose. Bet šiaip mane traukia dideli miestai Londonas, Niujorkas, Pekinas, Teheranas ir pan.. mėgstu didelį širmulį ir daug eismo...
  • 0

#10
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Tailandas ir Brazilija. ;) O šiemet tikiuosi nuvykt į Prancūziją
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#11
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Aš į Šveicariją noriu;)
bet patiktų aplankyti ir Kubą, Bavariją, Argentiną, kitas Lotynų Amerikos šalis:)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#12
Dominykas

Dominykas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kadangi daug tenka pakeliaut darbo reikalais, tai turiu svajonę aplankyti egzotiškas vietas. Pvz. Velykų salą ar paskutiniąją mano svajonę - Butaną. Mmmm...
  • 0

#13
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Neabejotinai tai būtų kokia nors vietelė Šiaurės ašigalyje.
  • 0

#14
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Neabejotinai tai būtų kokia nors vietelė Šiaurės ašigalyje.

Kodėl? :P
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#15
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Todėl, kad man labai patinka šaltis, akis spiginanti nesibaigianti baltuma. Kai buvau maža mane buvo užvaldęs filmukas apie baltąjį lokiuką Gudrutį, labai norėjau, kad jis surastų draugą :) Dievinu žiemą, speigą, sniegą, daug sniego... Žinau, kad Lietuvoj organizuoja panašias ekskursijas, gal kada nors įgyvendinsiu savo svajonę :D
  • 0

#16
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
JAV, Nevada, Las Vegasas :)
Labai traukia mane ši vieta, taip ir norisi ten kuo greičiau apsilankyti :D
  • 0

#17
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Amsterdamas... Netaip jau toli... :?
Sietlas... Irgi kažkodėl labai traukia. Traukia visa Šiaurės Amerika, norisi tiek į JAV tiek į Kanadą.
Seniau labai troškau "išmaišyt" visą Pietų Ameriką, dėl amazonės, dėl futbolo, dėl lotynų amerikiečių temperamento ir pan.
Dabar užtektų ir tos pačios Ispanijos ar Prancūzijos (tik jose reiktų pagyvent kažkiek, praleist ilgiau laiko - bent minimaliai pajust atmosferą ir susipažint).
Ištikro ir dabar tebenoriu labai į visas šias vietas nuvykt.
Traukia beveik visur ištikro, ir pasitaikius gerai galimybei, nedvejočiau betkur nuvykt, bet jei reiktų riktis tarp vakarinio pusrutulio ir rytinio - neabėjodamas pasirinkčiau vakarinį, apie pietus ir šiaurę net nekalbu - atsarginiai ir mažiau svarstytini variantai, kadangi neperlabiausiai traukia ten.
  • 0

#18
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Australija, Brazilija, Peru, Čilė (na, ir turbūt likusi Pietų Amerika), Ispanija, Kreta, Indija. Pirmiausia tik aplankyti, kai kuriose ir pagyventi ilgiau, o tada būtų aišku =) Ai, nuo praėjusio mėnesio dar ir Portlandas (Oreigono valstija) =) bet pakol kas tai myliu Lietuvą ir nenoriu persikelti visam laikui kažkur kitur =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#19
nervous.head

nervous.head

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Kalnai, kur kalnai, kalnai. Kažkur į skandinavų šalis.
  • 0
"Optimizmas yra karti pajuoka iš žmogaus sielvarto."




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0