Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dienoraštis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal kas esate rašę savo dienoraštį? Kokie įspūdžiai užplūsdavo jį rašant?


dienoraštis - tam tikroje knygoje ar sąsiuvinyje rašomi dienos reikalų ar įspūdžių užrašai: Kelionės, treniruočių d. Mokinio d. Rašytojo d.
  • 0

#2
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kartais tiesiog padarau pastabas, apie kažkokius dvasinius pasikeitimus ar pastebėjimas.Kaip vieni ar kiti dalykai tai veikia.Taip darydavo ir kai kurios didžios asmenybės, kaip Ignacas Lojola.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#3
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Kažkada užsirašydavau pagrindinius įvykius, mintis, emocijas.
O dabar tiesiog tingiu ir laiką naudoju kitiems dalykams.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#4
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun
Yup. rašau įvykius,kurių nenorėčiau pamiršti. Mintis visokias irgi. Savo filosofijas ;]
Gera pasidaro. Nes rašau tai, ko kitiems nepasakoju. Gaunasi kaip kokia terapija.
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#5
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
O paskui paskaitai savo senesnius dienoraščio įrašus? Ar tik rašai rašai ir galvoji, kad po kiek metų paskaitysi viską ir gera pasidarys? :D
  • 0

#6
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun
Paskaitau. Labai retkarčiais ir random. dažniausiai (tiksliau beveik visą laiką) rašau jau gulėdamas lovoje prieš pat einant miegot. Dėl to būnu visai pamiršęs ką kažkada ten rašliavojau. Smagu paskaityt tokius įrašus. Maždaug: "Ai, jo. Gi taip buvo ^o^".

Šiaip galvoju, kad skaitysiu po daug metų... su savo vaikais ;]
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#7
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
aš gal kokius penkis dienorasčius esu pradėjus per savo trumpą gyvenimėlį ir nei vieno deramai nesu pabaigusi :$ , bet kaskart pradėdama turiu tokią pat idėją kaip jūsų - paskaityti dienoraštį vėliau , prisiminti geriausius įvykius , tačiau greitai nebelieka laiko ir kantrybes( nes paprastai jau kai pradedu rašyti tai jau pradedu :) kol ranka paskausta , o mintys dar nebaigtos :D ) tęsti pradėtą dienoraštį , kol galiausiai jį išvis nutraukiu :D , na tiesa dabar turiu dienoraštuką , kuris visada yra , nes nebežinau kada užeis ūpas parašyti , ir nesvarbu , kad tas ūpas aplanko LABAI retai :)
  • 0

#8
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
joa ;D
man vaikystėje buvo užėjusi manija iki kokių penkiolikos metų,
rašyti dienoraščius, slapstyti juos , nuo mamos,
išgyventi kartu visas akimirkas..
ech gražūs prisiminimai būdavo..
o dabar , dabar nebėra laiko :D
  • 0

#9
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
turiu tą tokį tariamą internetinį blogą, kur kažkiek pasislėpęs gali parašyti kažką apie akimirkas, kurias verta prisiminti ar žmones, mintis ir panašiai, bet per daug ten neatsiskleidžiu.
  • 0

#10
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
turiu vieną užbaigtą ir vieną neužbaigtą dienoraštį. pirmasis- vaikiškas,netgi kvailokas. antrajame- daugiau minčių, išgyvenimų.bet jau senokai neberašau..paprasčiausiai, kai užeina mintys, neturiu jo po ranka..
  • 0

#11
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Buvau vieną kartą pradėjus rašyti - tris dienas aprašiau ir viskas - baigėsi noras. Po to gal du kartus kai buvau su mama ar broliu susipykus, tai aprašiau tas dienas, bet tuo ir baigėsi mano dienoraštis :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#12
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx
Dienoraščių turėjau apie 5. Bet po kelių savaičių atsibosdavo vis į jį rašyt :D
  • 0

#13
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Net kelis kartus pradėjusi rašyti esu..
Bet taip niekada iki galo ir neprirašiau..
Iš viso kokia savaite esu rašiusi ir numetu po kiek laiko vėl pradedu ;DD
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#14
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
rašiau dienoraštį vadinamąjį bitėje plius. buvo smagu. baigiau, nes supratau, kad kažkaip neverta. bet dabar įdomu paskaityti senuosius dienoraščius ir arba graudžiai paverkti arba smagiai iš jų pasijuokti, tikrai smagu.
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#15
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
vaikystėje rašiau. ten būdavo mano dienų aprašymai, įdomūs nutikimai, "meilės" reikalai. ; D bet dabar nerašau, nebėra noro.
  • 0

#16
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
dienorasti rasau nuo tada, kai ismokau rastu regzti suvokiamus sakinius. Nebezinau, ar iprotis, tiesiog savaime suprantama, uztat nebuna bedos 'is naujo pradet', ir rasau ne tik tada, kai bedos. Gaila, kad nemazai senuju sunaikinau - tada jie atrode kvaili, dabar pati del to jauciuosi kvaila.

gerai del to, kad terapija ne tik duotuoju momentu - po metu ar keleriu ypac gera pereiti per senas krizes [tas gerumas salyginis, kai ka skaitant iki siol vorai nuropoja per nugara] ir pajusti, kaip pasikeite poziuris, kad bedos dingo ar transformavosi i kazka kita. Esu susidurusi su nuomone, kad jau kas uzrasyta - tas nepasimirsta, geriau skausmams leisti istirpti ir neislisti pavirsiun. Man, pavyzdziui, yra *kazkas tokio* perskaityti ar atsiminti rasius netikint, kad kada nors Visa Tai praeis. As truputi issipleciau apie krizes, bet dienorastis juk ne tik liudesiai :) buna dalyku, minciu, uzgimusiu ideju, kuriu nera kam papasakoti, o gal ir poreikio nera butinai kazkam - tiesiog norisi issidelioti sau pries akis. Toks netikras saugumas, kad turi kur [kam?], kai turi ka.

faktas, tiesa, tas, kad nuo to realybeje nerisleju ir maziau nesneku.
  • 0

#17
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Ir aš turiu dienoraštį :) Kokioj 3 klasėj per Naujuosius dovanų gavau tokį storą, gražų, dar su spynele... Na, spynelė nulūžo, bet dienoraštis buvo storas ir su mano tempais, rašau į jį iki šiol ir dar tikriausiai ilgai rašysiu. Iš tiesų rašau gana retai. Kai būna blogai. Kai būna gerai. Kai nėra ką veikti. Mano dienoraštis net vardą turi! Susižavėjusi jos idėja, aš savo dienoraštį Anos Frank garbei Ana pavadinau :lol:
Manau, kad dienoraštis yra reikalingas daiktas. Bent jau man jo reikia. Ne tik smagu (ir baisu!) skaityti senesnius įrašus, bet ir reikia išsilieti, išsipasakoti. Mano pasakojimai dažniausiai baigiasi, kai paskausta ranka, bet vis vien man tai padeda. Ten slypi mano svajonės ir baimės, mano džiaugsmas ir liūdesys... Gera, kai turiu tokį daiktą, kuriame tarp eilučių idėstytas mano gyvenimas. Bet, kad ir kaip man patiktų mano dienoraštis, duok Dieve, kad jis nepakliūtų kam nors į rankas :)
  • 0

#18
Hon

Hon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Man vis patikdavo pradėti rašyti dienoraščius. Taaačiau, greit pabosdavo... Taigi dabar turiu nebent internetinį blog'ą ir mažą knygutę, kurioje žymiuosi kokią nors protingą mintį, kurią vėliau galėsiu panaudoti savo kūryboje (kaip citatą, pavyzdžiui).
  • 0

#19
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
esu užpildžius porą dienoraščių. nerealu juos kartas nuo karto paskaityti. mąstau, kad dabar tokiose situacijose kokios man buvo elgčiausi ir reaguočiau visai kitaip, bet savu laiku ir bėdos didesnės atrodo.
dar kažkada rašinėjau kažkokiam tinklapyje dienoraštį, kiekvieną dieną ir net turėjau kažkokį pastovų skaitytojų ratą ir jei neparašydavau kokią dieną tai rašinėdavo man, kad parašyčiau. gerai, kad laiku spėjau viską nukopijuoti į word'ą, nes tinklapis užsidarė.
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0