Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Jūsų žinių šaltinis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Iš kur dažniausiai sužinote apie naujausius dienos įvykius pasaulyje ir Lietuvoje?
Pvz.: televizija, radijas, laikraščiai, įvairūs internetiniai naujienų portalai (jei naujienų portalai, tai kokie?).

Koks šaltinis yra pats patikimiausias?
  • 0

#2
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Kiekvieną vakarą stengiuosi pažiūrėti žinias ir paskaitinėti naujienų puslapius (delfį, alfą ir kt.) :)
  • 0

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Nesidomiu, kas vyksta.Beveik nieko nežinau :$
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Nesidomiu, kas vyksta.Beveik nieko nežinau :$

Kodėl? Aš manau, jei skaitai knygas, tai tikrai ir paskaitai kokį laikraštuką progai pasitaikius.
  • 0

#5
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
as irgi nesidomiu, nes pagrinde naujienos buna apie politika ir nelaimingus atsitikimus. nesinori sau nuotaikos gadintis tokiais dalykais.o politika ziauriai neidomu.
  • 0

#6
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš irgi visiškai nesidomiu :) Visų pirma dėl to, kad saugau save nuo visokių "nelaimių" ir kitokios neigiamos informacijos :lol: Man visokios žinios ir naujienos nesuteikia nei malonumo, nei naudos, tai kam gaišti laiką? ;) Na dar kartais nebent apie verslą pasiskaitau, kur nors internete :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Nesidomiu, kas vyksta.Beveik nieko nežinau :$

Kodėl? Aš manau, jei skaitai knygas, tai tikrai ir paskaitai kokį laikraštuką progai pasitaikius.

Vietinį laikraštį paskaitau- apie įvykius, šventes ir tiek...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Aš taip pat vietinį perverčiu. Bent jis dar nėra pripumpuotas kraujo, žmogžudysčių ir politikos. Nors prieš rinkimus pusę laikraščio ir būna straipsniai apie kandidatus, bet tie rinkimai gi ne kasdien tevyksta. ;] O šiaip džiugu, kad atsiverčiu paskaityt apie šventes, minėjimus, peržvelgt gal pati esu hehe, ar pažįstami. Būna kartais tokių atvejų. Apie gražius dalykus rašo kolkas vietinis, tad ir yra vertas pagarbos. Nors ir labai iškraipo siunčiamus straipsnius ir duodamus interviu, bet vistiek pakenčiama.
Žinių gal dar nežiūriu ir dėl laiko trūkumo ir dėl to, kad man neįdomi politika. Tiksliau, joj aš nieko neišmanau ir net netraukia. Tas pats per tą patį. Delfį labai retai skaitau ir tai kokią mokslo naujieną. Nors yra geresnis tinklapis technologijos.lt.
  • 0

#9
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kartais kai nepamirštu,kad tokiu laiku eina žinios žvilgteliu žinias...Bet dažniausiai pasinaudoju alfa.lt :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#10
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Nėra patikimų ;)

Jei labai reikia, tai pasižiūriu Internete (tik ne delfyje)
Jei noriu paklausyt gražios LT kalbos - tada radijas/tv.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#11
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
jei gyvenciau viena, tai matyt apsiribociau internetu :) bet gyvenu ne viena :) tai zinias ziurim maziausiai per du kanalus :)

p.s. nelabai suprantu zmoniu kurie visiskai nesidomi kas aplink juos vyksta, na taip politika neidomi, bet ji vistik daro itaka jusu gyvenimui, todel mano manymu bent minimaliai dometis reiketu :) (jau vien tik del to, kad kai reiks eit balsuot turetum apie tuos zmones savo nuomone, o ne bile kas ka pasakys uz ta balsuosiu, ar isvis nebalsuoja, isvis baisu :) ) sory, kad ne i tema :)
  • 0

#12
spruktum

spruktum

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 30 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Anksčiau kasdien žiūrėdavau žinias, bet pastaruoju metu kažkaip pasišiukšlinau, visai nebepaspoksau jų. Na, bet nėra dar taip beviltiška - į savaitę kokį kartą patenka man į rankas laikraštukas koks, tada ir pasiskaitinėju,- bent tokia paguoda. (:
  • 0

#13
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš tik katais pasižiūriu žinias ir paskaitau alfa, ankščiau skaičiau Daily Telegragph ir Times, bet dabar nėra laiko, bet šiaip žiniomis nesidomiu...
  • 0

#14
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Žinios per įvairias Lietuvos televizijas, taip pat BBC News
  • 0

#15
dovee

dovee

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 21 Pranešimai:
Specialiai kas vyksta nesidomiu, nes ,manau, kad jei įvyks kas nors tikrai verto dėmesio vis tiek sužinosiu...
  • 0

#16
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Pažiūriu rytinę naujienų laidą per RTL, kol susiruošiu į paskaitas
  • 0

#17
alehandro

alehandro

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 40 Pranešimai:
Labas Rytas per ltv :)
  • 0
Bendraujant su psichiškai nesveiku geriausia apsimesti sveikam.

#18
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Man žinios per LTV patinka.Jei tik yra proga - būtinai pažiūriu.
  • 0

#19
Werwolf

Werwolf

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 50 Pranešimai:
http://www.technologijos.lt/

Tikrai geras naujienų portalas.
  • 0
Nuotrauka

#20
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

http://www.technologijos.lt/

Tikrai geras naujienų portalas.


as per si portala (teisingiau jame komentuojancius zmones) atradau ir si foruma :D man ir geras puslapis, bet ne kaip naujienu portalas bendraja prasme (kiek zinau sia veikla jie ne per seniausiai tik uzsiimt pradejo), pagrinde ten mokslo naujienos, na siek tiek supopuliarintos :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0