Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ką reiškia jūsų slapyvardis?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taigi, kodėl pasirinkote tokį slapyvardį (nickname)?
tikiuosi, tokios temos nebuvo dar.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tiesiog įvyko laikinas apšvitimas ir pasirinkau.
O tu?
  • 0

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ieškojau kažkada, kad turėtų prasmę, tai čia hebraiškas vardas, susijęs su religija.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Aš turiu savo tikrąjį niką, kuris atspindi visą mane ir aš jį labai myliu. Dar turiu vieną pakaitalą anglišką, kurį galima suprasti labai dviprasmiškai, vien dėl to jį naudojau. O Evoliucija - be kažkokios tatai didelės priežasties, galbūt, dėl begalinio savo progresavimo visom pusėm, dėl to nesiliaujamo ieškojimo. O neėmiau senų nikų, nes nenoriu, kad mane pagooglinę žmonės rastų. Todėl, čia galiu ramiai rašyti be pažįstamų. :)
  • 0

#5
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Aš turiu savo tikrąjį niką, kuris atspindi visą mane ir aš jį labai myliu. Dar turiu vieną pakaitalą anglišką, kurį galima suprasti labai dviprasmiškai, vien dėl to jį naudojau. O Evoliucija - be kažkokios tatai didelės priežasties, galbūt, dėl begalinio savo progresavimo visom pusėm, dėl to nesiliaujamo ieškojimo. O neėmiau senų nikų, nes nenoriu, kad mane pagooglinę žmonės rastų. Todėl, čia galiu ramiai rašyti be pažįstamų. :)

Labai mėgsti privatumą.
  • 0

#6
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

Aš turiu savo tikrąjį niką, kuris atspindi visą mane ir aš jį labai myliu. Dar turiu vieną pakaitalą anglišką, kurį galima suprasti labai dviprasmiškai, vien dėl to jį naudojau. O Evoliucija - be kažkokios tatai didelės priežasties, galbūt, dėl begalinio savo progresavimo visom pusėm, dėl to nesiliaujamo ieškojimo. O neėmiau senų nikų, nes nenoriu, kad mane pagooglinę žmonės rastų. Todėl, čia galiu ramiai rašyti be pažįstamų. :)

Labai mėgsti privatumą.


"Kiekvienas žmogus turi savo istoriją" - nežinomas dėdė. :lol:
Gyvenimas yra toks dalykas, kad kuo tolyn, tuo labiau kažką suvoki. Ir tuo labiau suvoki, kad nieko nesuvoki. Branda ateina su įvykiais, laiku, patirtim ir vis didėja.
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kažką slepiate, saulele, oj slepiate
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

Kažką slepiate, saulele, oj slepiate


Na, tiesą sakant, esu samdoma žudikė, laisvalaikiu tvirkinanti charizmatiškus vaikinukus ir paliekanti juos krūmuose be garbės, drabužių ir pinigų. Gal arbatos, mielasis Yoel? :)
  • 0

#9
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
aha..norėčiau...tik aš labai užsiėmęs...ir panašiai...jei ką manęs neieškokit.. :tmi:
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#10
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, nežinau, ar reikia aiškinti. Atrodo, ir taip aišku.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#11
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Na, nežinau, ar reikia aiškinti. Atrodo, ir taip aišku.

Reikėtų...pvz, kodėl kilo būtent Killer_Bee ?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#12
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Na, nežinau, ar reikia aiškinti. Atrodo, ir taip aišku.

Reikėtų...pvz, kodėl kilo būtent Killer_Bee ?


1. gerai atitinka mano būdą
2. "killer" yra dviprasmiškas (na gerai, daugiaprasmiškas) žodis
3. su viena mano mėgstamiausių rašytojų Bite Vilimaite švęstume gimtadienius tą pačią dieną
;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#13
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Gražu ;) Kaip tik tokio apibūdinimo ir tikėjausi
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#14
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Tai sakau, kad nereikėjo aiškinti ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#15
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Tai sakau, kad nereikėjo aiškinti ;)

ne, turėjau omeny ,kad tokiu būdu būtų paaiškinama :)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#16
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Mano nickas paaiskina du mano uzsiemimu D'n'D (Dungeons & Dragons) ir kariai ir magai.Noobams,tai fantasy rpg,atsirades 80 taisiais.Yra vienas game masteris ,kuris valdo visa zaidima iskyrus ka zaideja daro,o jie daro viska ka nori.Veiksmu pasisekimas priklauso nuo kauliuku.

http://en.wikipedia....geons_&_Dragons
http://lt.wikipedia....Kariai_ir_Magai
  • 0

#17
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
jis labai senas - manęs niekuo neatspindi. tai nėra angliškas LiLy [lelija]. tai šiaip pavadinimas, galbūt kažkoks vardas [visgi nickname]. o sugalvotas netyčiomis, gimęs mintyse spiriant kamuolį į vartus. ;)
  • 0

#18
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Skotomafobija - aklumo baimė.
Nežinau tiksliai, kodėl pasirinkau būtent tokį slapyvardį. Patį žodį "Skotomafobija" interpretuočiau kaip trumparegiškumo (trumparegiškumo pasaulėžiūroje, interesuose, suvokime.) baimę. Tai man artima.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#19
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Turiu du kaip ir dažniau naudojamus. Anas atsibodo, pradėjau naudoti šitą. Kažkaip patiko tas lengvumas. Man jis toks popsiškas (ko nemėgstu) ir toks menkinančios prasmės. Susiderino :) O šiaip jį pradėjau naudoti tada kai pavadino paika mergiote - nebylus protestas... :) Tiko, patiko :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#20
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
paprasčiausiai paskutiniu metu visur tokį naudoju. iš prancūzų kalbos la tulipe reiškia tulpę.pamenu, kai mąsčiau, kokį nick'ą galėčiau pasirinkti, į galvą šovė mintis pasivadinti gėle..o tulpė- man viena gražiausių.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0