Peršokti prie turinio

Nuotrauka

[Anime]


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 63

#41
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ne.Tai yra konkreti japonų animacija, nebent taip.Bet anime nėra tradiciniu būdu suvokiama animacija.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#42
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Ne.Tai yra konkreti japonų animacija, nebent taip.Bet anime nėra tradiciniu būdu suvokiama animacija.

O kodėl negaliu sakyti, kad anime yra animacija? Na tai kas, kad tai japonų animacija. Tai vis vien yra animacija.
  • 0

#43
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
http://lt.wikipedia.org/wiki/Anime
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#44
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

http://lt.wikipedia.org/wiki/Anime

http://lt.wikipedia.org/wiki/Animacija
  • 0

#45
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ir tu nematai skirtumo?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#46
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Ir tu nematai skirtumo?

Matau, bet ir toliau galiu teigti, kad anime yra animacija. Kaip ir galėčiau teigti, kad vienetas yra realus skaičius.
Nuotrauka
  • 0

#47
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

o man šis žanras labai patinka :D Pradėjau nuo batuoto katino, paskui Candy Candy, spirited away ir t.t


Ojoj, ką priminei... :D Candy Candy... Nors pamenu tik šio multiko nuotrupas, tačiau mama pasakojo, kad kiekvienai serijai pasibaigus, ašaros kaip pupos pradėdavo riedėt ir bliaudavau: Baba Kendi... ;DD
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#48
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
anime turi labai būdingus ir apibrėžtus bruožus.Pažiūrėk, į pavyzdį wikipedia: kamuoliukas šokinėjantis ant žemės yra animacija.Anime kilo ne nuo žodžio animation.Nemaišyk.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#49
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

o man šis žanras labai patinka :D Pradėjau nuo batuoto katino, paskui Candy Candy, spirited away ir t.t


Ojoj, ką priminei... :) Candy Candy... Nors pamenu tik šio multiko nuotrupas, tačiau mama pasakojo, kad kiekvienai serijai pasibaigus, ašaros kaip pupos pradėdavo riedėt ir bliaudavau: Baba Kendi... ;DD


Aha Candy Candy buvo tikras perliukas :)
  • 0

#50
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Anime - vienas iš mano atsipalaidavimo būdų, kai gali atitrūkti nuo realybės ir pamiršdamas visus savo rūpesčius pasinerti į visai kitą pasaulį. Man anime žiūrėjimas neprilygsta jokiam kitam malonumui, net knygos skaitymui.
  • 0

#51
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Aš tai jau pamiršusi, kas per malonumas žiūrėti anime. Buvo metas, kai tiesiog sirgau šia liga, o dabar tik pasiskaitau naujienas, aprašymus ir niekas nebesudomina. Reiktų gal vėl peržiūrėti kažkada su tokiu malonumu žiūrėtus serialus arba H. Miyazaki filmus.
  • 0

#52
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Manau, jeigu patyrei tikrąjį anime žiūrėjimo teikiamą malonumą, net jeigu jau seniai nežiūrėjai, visada prisiminsi tą jausmą.
  • 0

#53
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Bandžiau keletą kartų su pertraukom - nesudomino. Dar ir dabar nesuprantu, kas ten tokio įspūdingo ir kodėl aplink tiek pamišusių dėl tų anime...
  • 0

#54
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Na, juk yra geresnių ir blogesnių, o tai jau labai subjektyvu. Man teko matyti "Elfen lied", apie kurį buvo tikrai labai gerų atsiliepimų, bet pasižiūrėjusi likau nusivylusi ir tokios nesąmonės tikrai nebenorėčiau matyti. O pvz tokie serialai kaip "Serial Experiments Lain", "Texhnolyze", "Boogiepop Phantom" buvo priežastis, kodėl kurį laiką save vadinau anime gerbėja.

Be to, esu Hellsing'o fanė. Ne anime (kuris, mano nuomone, teturi vieną pliusą - garso takelį), bet OVŲ ir mangos.

Bet šiaip aš pritariu, kad bendrai paėmus nieko tame įspūdingo nėra. O ir pastaruoju metu tik kartais paskaitau kokią mangą ir laukiu naujos Hellsing ovos.
  • 0

#55
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Ir aš pritariu, kad bendraipaėmus nieko nėra jame įspūdingo. Nes tikrai dabar labai daug yra prikurta įvairių anime, vien komerciniais tikslais ir per juos žmonės nepastebi tikrai gerų ir vertų dėmesio. Anime yra daug ir sunku išsirinkti, kuo daugiau prastų anime žiūrime tuo labiau nusivylime ir galiausiai išviso metame žiūrėti. Bet jeigu mums pasiseka, mes randame tikrą šedevrą. Na žinoma, nebūtinai gera anime turi būti šedevras ar kažkoks įspūdingas, kartais jis gali nieko įpatingo neturėti, bet vis tiek mus traukti.
  • 0

#56
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Gal esat matę kas - Detroit Metal City? Draugas sakė, būtinai pažiūrėk - čia tau kaip tik. Bet neprisiverčiu, jaučiu vėl nuvils. Pasiskaitinėjau linkomanijoj atsiliepimus, tai pasirodo čia komedijos tipo anime. Ar verta nuo tokio žanro pradėt?
  • 0

#57
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:

Gal esat matę kas - Detroit Metal City? Draugas sakė, būtinai pažiūrėk - čia tau kaip tik. Bet neprisiverčiu, jaučiu vėl nuvils. Pasiskaitinėjau linkomanijoj atsiliepimus, tai pasirodo čia komedijos tipo anime. Ar verta nuo tokio žanro pradėt?


Nesu mačiusi.
Manau nėra skirtumo nuo kokio žanro pradėsi, svarbu, kad pats anime tau patiktų. Beje comedy žanro anime dažnai būna labai geri :)
  • 0

#58
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Kažkada bandžiau žiūrėti, bet ne mano skoniui. Arba tiesiog reikia atitinkamos nuotaikos. Šiaip labai norėčiau ką nors comedy žanro pažiūrėti, bet pasiskaičius aprašymus viskas taip lėkšta atrodo...
  • 0

#59
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Nuo nuotaikos irgi daug kas priklauso. Nors ir atrodo lėkšta, bet pabandyk kokį pažiūrėti ir pamatysi, kad gal visai nieko bus.
  • 0

#60
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Aš turbūt negaliu žiūrėti, jei koks comedy ar panašus žanras yra dominuojantys. Va, jei yra koks panašus derinys į horror, mystery, comedy, supernatural, tada tie komedijos elementai labai gerai susižiūri. Užtat, pvz mėgstu Hellsing humorą, nes jo nėra itin daug, bet kai ir būna, tai visada vietoj ir laiku.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0