Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kūryba mūsų gyvenime


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 65

#21
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Dori, nuo kada aš protingiausias už mane Enšteinas, Bilas Geitsas ir Mendeis protingesni...nu ir dar keletas.. O knygų turiu mažiau nei Vašingtono bibliotekoj, o dėl gerumo, tai ką aš žinau, aš kaip tik save laikau labai blogu ir kerštingu žmogumi... :D :D
  • 0

#22
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Dori, nuo kada aš protingiausias už mane Enšteinas, Bilas Geitsas ir Mendeis protingesni...nu ir dar keletas.. O knygų turiu mažiau nei Vašingtono bibliotekoj, o dėl gerumo, tai ką aš žinau, aš kaip tik save laikau labai blogu ir kerštingu žmogumi... :D :D


Toks įspūdis susidaro, paskaičius tavo komentarus :| Ir kaip matai, ne viena aš tą pastebėjau :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#23
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Pasakysiu dar tiksliau, ką tik dariau proto tęstą iš 19 galimų taškų surinkau 2... :D :D :)
  • 0

#24
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
as turiu susidarius tokia nuomone, kad isties ismintingam zmogui nereikia saves girt. apie jo isminti rodo jo elgesys, kalba, veikla.:D
  • 0

#25
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
niekada nelaikiau saves meno zmogumi ir dabar nemanau, kad esu meno zmogus, toli grazu. taciau kaip bebutu keista to meno mano gyvenime ne tiek ir mazai. nuo 5 klases mokiaus sustiprintoj dailes klasej (buvo grafika, tapyba, skulptura ir dailes istorija) i ta klase perejau vien del to, kad ju mokymosi vidurkis geresnis buvo nei mano klasej, na kad konkurencija didesne butu. dabar tuo dziaugiuos, esu prisidejus prie mokyklos interjero :D pora metu lankiau sportinius sokius(pradinese klasese). visa gyvenima uzsiimu vienokiais ar kitokiais rankdarbiais, labiausiai patinka nerti vaseliu ir peltakiuoti :D
  • 0

#26
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš esu prisidėjusi prie vieno darželio interjero. Su draugėm tapėm freską aktų salėj :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#27
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Aš esu prisidėjusi prie vieno darželio interjero. Su draugėm tapėm freską aktų salėj :D


mano pirmosios mokyklos senojo pastato pirmame aukste yra ispiestas Kauno senamiestis(na zymiausi pastatai), visoje mokykloje daugiau ar maziau ornamentu, viena nama esu piesus as, o kur ornamentai tai tik spalvinus :D
  • 0

#28
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Aš esu prisidėjusi prie vieno darželio interjero. Su draugėm tapėm freską aktų salėj ;)


mano pirmosios mokyklos senojo pastato pirmame aukste yra ispiestas Kauno senamiestis(na zymiausi pastatai), visoje mokykloje daugiau ar maziau ornamentu, viena nama esu piesus as, o kur ornamentai tai tik spalvinus :)


Kaip įdomu! O ar nueinat kada (abi) tų savo darbų pasižiūrėt?
  • 0

#29
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš tai nenueinu, bet turiu nuotrauką to paveikslo, nes ir vietinis laikraštis rašė apie mus 8-)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#30
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Aš tai nenueinu, bet turiu nuotrauką to paveikslo, nes ir vietinis laikraštis rašė apie mus 8-)

o... tai jūs pas mus vietinės įžymybės 8-)
  • 0

#31
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš tai kažkdada su draugeliu grafiti bandėm, tai iki dabar vienam pastate esti kažkas apsitryne... :D :o :)
  • 0

#32
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Aš esu prisidėjusi prie vieno darželio interjero. Su draugėm tapėm freską aktų salėj :D


mano pirmosios mokyklos senojo pastato pirmame aukste yra ispiestas Kauno senamiestis(na zymiausi pastatai), visoje mokykloje daugiau ar maziau ornamentu, viena nama esu piesus as, o kur ornamentai tai tik spalvinus :o


Kaip įdomu! O ar nueinat kada (abi) tų savo darbų pasižiūrėt?


taip kad kartas nuo karto nueiti, tai neinu, vistik as jau pasalinis (nes baigiau net ne ta mokykla) zmogus :) o buvo pusseseres simtadienis toje mokykloje, tai buvau nuejus pasiziuret :)
pas mus tai tuo laiku kai mokiaus vienas mokytojas buvo uzsikepes mokykla isgrazint, tai tas projektas kelis metus truko, prie jo prisidejo visos sustiprintos dailes klases, pataikiau laiku mokytis :)
  • 0

#33
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Man menas - kiekviena diena. kuriu praktiškai kiekvieną dieną, kartais priverstinai, kartais iš didelio vidinio poreikio... Manau,kad tai ir yra tobulumas - kažkas neapčiuopiamo,trapaus,jaudinančio,graudinančio,džiuginančio,ir vis dėl to - nerealaus... Ir šiaip, ne veltui sakoma " gražiausias žmogus - kuriantis žmogus" (ar klaidingai pacitavau?) Dažnai net pats kuriantis nejauti savęs, tiesiog darai kažką kas užfiksuota pasąmonėje, ir tik įvykdęs tą poreikį išreikšti tai, pamatai savo akimis, ir nesupranti - kaip čia buvo... Na ,bent man taip būna... o ir jausmas - skausmingai malonus... (: tiesiog norėjau pasakyti,kad menas - duona sielai.
  • 0

#34
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Kas dėl meno- tai esu prisilietus- lankiau muzikos gimnaziją, skambinau fortepijonu, dainavau chore, šokau tautinius, lankiau dramos studiją...
O jei apie kūrybą, tai ir dabar tuo užsiimu- parašinėju kartas nuo karto šį bei tą, paimprovizuoju pianinu, patinka kurti išraiškos šokius... :)
Ir šiaip patinka ekspromtu kurti pasakas(galvoje arba žodžiais, bet tik nerašant), tai geras kasdienis pratimas išlaisvinti vaizduotę ;)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#35
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
labai megstu piesti, tiesa, visiskai megejiskai, bet geresnes terapijos neteko uztikti. Mokykloj dar vaidinau, labai patiko, bet baisiai duoda per nervus [net diletantu teatras, neisivaizduoju, ka kalbeciau apie profesionalu]; net jei ir butu galimybe, negaleciau is to valgyti duonos. Rasyt irgi rasydavau, bet labai seniai, esu is tu zmoniu, kur baisiai prie saves kabinejas, spaudzia zodzius, kol is kaktos ima sunktis kraujas; kita vertus, pseudopublicistinius rasinius rasyti megau, svarbu, kad butu kur papolemizuot.
  • 0

#36
EigirdD

EigirdD
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:

Man labai patinka Auksomeistrai.lt kuriami šedevrai. Tikrai labai gražūs dirbiniai, jie labai atsižvelgia į kliento norus. Pavyzdžiui, galima įsigyti tiesiog žiedą ir paprašyti, kad prie jo būtų pridėti smaragdai - jų meistram tai nesukeltų jokių problemų. 


  • 0

#37
keliauninkemilda

keliauninkemilda

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 23 Pranešimai:

Menas neatsiejama mano gyvenimo dalis. Piešiu jau nuo mažų dienų, vėliau viskas peraugo į studijas meno mokykloje... Manau, kad menas yra svarbus kiekvieno gyvenime, tik ne visi tai norime pripažinti :)


  • 0

#38
Svečias_VictorTap_*

Svečias_VictorTap_*
  • Svečiai
10 Most Necessary Meta Tags You Have To Know For Web Optimization
  • 0

#39
Svečias_VictorTap_*

Svečias_VictorTap_*
  • Svečiai
Full Record Of Meta Tags, Why They Matter For Seo & Tips On How To Write Them
  • 0

#40
Svečias_VictorTap_*

Svečias_VictorTap_*
  • Svečiai
Newbies Guide To Meta Tags For Search Engine Optimization
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0