Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Tvarka kambaryje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#21
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Man tai toli iki pedantiškumo ir išvis aš nemėgstu daiktų kaupti ir prie jų prisirišt. Man patinka kai reikia ko nors paieškot ir taip pasportuot, kai daiktai neturi savo pastovios vietos.

O nebūna, kad skubi kažkur išeiti ir kaip tik nerandi raktų, piniginės ar kito reikalingo daikto? Daugiau nei kelis kartus jau taip yra nutikę. Bandydavau vytis autobusą iki kitos stotelės.
  • 0

#22
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Štai dėl šio dalyko ir puiku būti pedantu: kadangi tiek raktai, tiek piniginė pas mane guli visada toje pačioje vietoje.
  • 0

#23
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Nesu pedante ir kazkaip nepasitaike, kad kazko nerasciau :D savo betvarkeje zinau kas kur yra :o
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#24
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Man tai toli iki pedantiškumo ir išvis aš nemėgstu daiktų kaupti ir prie jų prisirišt. Man patinka kai reikia ko nors paieškot ir taip pasportuot, kai daiktai neturi savo pastovios vietos.

O nebūna, kad skubi kažkur išeiti ir kaip tik nerandi raktų, piniginės ar kito reikalingo daikto? Daugiau nei kelis kartus jau taip yra nutikę. Bandydavau vytis autobusą iki kitos stotelės.


Nelabai, kažkaip tie daiktai patys susiranda sau vietą, man nesistengiant :D
Na tiesiog piniginė visada būna tašėje, raktai duryse, drabužiai spintoje ir t.t. dažniausiai ko reikia paieškoti, tai būna koks nors popierius ne į savo vietą pakliuvęs, ar šiaip koks neskubus dalykas. Nors yra tiesą sakant vieną kart buvę, kai neradau raktų, tada vos nepavėlavau į kalbėjimą, teko pabėgiot, bet niekis tai mano kalbėjimui nepakenkė :)
Ir šiaip aš esu punktuali ir mano nepedantiškumas čia man tikrai nemaišo ir išvis nepagalvokit, kad aš gyvenu kaip kokia nevala, nes to tikrai nėra :o tik nesu pedantė ir man visai nesvarbu, kad mano drabužiai būtų sudėti pagal spalvą ar kad mano kosmetika būtų sėdata pagal abecėlę ar pan.
  • 0

#25
nervous.head

nervous.head

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Nėr tvarkos.
  • 0
"Optimizmas yra karti pajuoka iš žmogaus sielvarto."

#26
Giedrius

Giedrius

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Šiaip visi daiktai pas mane daug maž turi savo vietas, bet mėgstu šiek tiek ir netvarkos palikt dėl jaukumo ;)
  • 0

#27
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Neegzistuoja tokia. Dažnai darau tokį dalyką kaip multitasking (daug dalykų vienu metu), tad prireikia daug daiktų, arba šiaip per skubėjimą viską išmėtau... Esu gana išsiblaškiusi, tad dažnai pametu daiktus ir verčiu viską aukštyn kojom, kad surasčiau :D Bet dažniausiai tiesiog nepadedu daiktų į vietą, arba vietos daiktai neturi ;) Aš tai vadinu 'kurybine betvarke', bet taip tikriausiai paaiškinu savo tinginystę ir nenorą tvakytis. Reikia kaip nors tapti tvarkingesne. Ir šiaip tvarkos trūksta gyvenime :)
  • 0

#28
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Nuotrauka

Primena. Tik nekabo plaukų sruogos ir sienos kiek didesniu atstumu viena nuo kitos. Paradoksalu, kad kai būnu priversta susitvarkyti, nieko nebeina atrasti.
  • 0

#29
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
buvau ir as tokia - o man kas, mano kambarys - mano respublika. Pradejau pati sau gyvent ir iskerojo pedantizmas :D
  • 0

#30
ch3cooh

ch3cooh

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:Haruki Murakami „Norvegų giria“
Mano kambary visada būna tvarka. Kiekvienas daiktas turi savo nekintamą vietą. Paimtas iš jos, jis visada būna padėtas atgal. Kai kurie daiktai turi savo kodus ir yra pagal juos sudėti. Knygos paprastai sudėtos pagal dydį, negalėjau sudėt pagal temas, nes neturėčiau tiek atskirų lentynų. Viena dalis yra paskirta knygom pagal spalvą. Drabužiai spintoj sudėti pagal spalvą ir visada išlyginti.
  • 0

#31
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Drabužiai spintoj sudėti pagal spalvą ir visada išlyginti.

Juk juokauji,ar ne?
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#32
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Spėju, kad nejuokauja :lol: Turiu ir aš tokią vieną pažįstamą, kuri pedantiškai tvarkinga. Spinta — tiesiog stebuklas, viskas sukabinta nuo baltos, iki juodos, žiūri ir stebiesi. Tada grįžtu namo ir pasižiūriu į savo spintą. No comments.
  • 0

#33
ch3cooh

ch3cooh

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:Haruki Murakami „Norvegų giria“
Ne, aš nejuokauju. Išlyginti jie dėl patogumo, kad kur nors skubant nereikėtų lygint. O pagal spalvą sudėti nesunku, nes mano drabužiai nėra labai spalvingi.
  • 0

#34
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Geras :) O aš išvis drabužių nelyginu Nesuprantu kam to reikia :) nors gal neturiu tokiu specifinių drabužių, kuriuos butina lygint.
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#35
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Kai kurie daiktai turi savo kodus ir yra pagal juos sudėti.


Gali plačiau papasakot??Kas per kodai,kaip tai naudojama? :tmi:
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#36
ch3cooh

ch3cooh

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:Haruki Murakami „Norvegų giria“
Ant kai kurių daiktų užlipinau etiketes su kodais. Tie kodai yra iš vienos arba dviejų raidžių ir vieno arba dviejų skaičių. Stalčiuose ir jų lentynėlėse irgi yra kodai. Tokie patys kaip ir ant daiktų, kurie turi būti tame stalčiuje. Raidės yra iš eilės. Skaičiai parodo, kurioj vietoj turi būti padėtas koks nors daiktas. Nes jie visi sudėti iš eilės. Pvz.: D. b. 3 yra oranžinės papkės kodas. D reiškia, kad papkė yra padėta ketvirtame pagal aukštį balde mano kambary (žiūrint nuo mažiausio baldo). b reiškia, kad daiktas yra padėtas antroje to stalčiaus lentynėlėje (šiaip ten spintelė, ne stalčius), skaičiuojant nuo viršaus. 3 reiškia, kad papkė yra padėta trečia, skaičiuojant nuo kairės į dešinę. Spinta ir komodos stalčiai kodų neturi, nes spintos ir komodos stalčių niekas kitas negali atidaryti. Tik aš.
  • 0

#37
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Skamba įdomiai. Keistai, bet įdomiai. Man reikėtų tokios sistemos, ar bet kokios sistemos. Visai norėčiau kažką panašaus padaryti, bet tikriausiai mesčiau kažkur ties etikečių darymu :D Labai greitai užsidegu naujai veiklai, bet taip pat greitai ir užgęstu, niekad nesugebu nieko užbaigti. Ir kiek laiko su tais kodais ir kitomis sistemomis gyveni? Kiek laiko užtruko išrasti šią sistemą? :)
  • 0

#38
ch3cooh

ch3cooh

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:Haruki Murakami „Norvegų giria“
Tvarkinga buvo visada, o kodai atsirado neseniai. Prieš maždaug mėnesį. Niekad nepatikdavo, kai kas nors padėdavo daiktus mano ne ten, kur jie turi būti. Todėl atsirado tokia sistema. Ją sugalvojau per 5 minutes. Čia nėra ką daug galvoti.
O dėl etikečių gaminimo nežinau. Gali per vieną dieną jų pasidaryti bent penkias, kai visiškai neturi ką veikti.
  • 0

#39
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man net baisu pasidare beskaitant.
Ir uzpludo palengvejimas nukreipus zvilgsni i savo kambari,kur niekas neturi savo vietos,bet visuomet viska lengvai randu.Pakvaisciau as tarp visu tu D b ir A c :)
Na bet kiekvienam savaip..:D
Ziurek,o pas tave ir vidiniam pasauly viskas taip tvarkinga,sudeliota?
Ir dar baisiai idomu,kaip namiskiai reaguoja i sitokia sistema,juk kaip supratau cia kitiem daugiau ir skirta?
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#40
ch3cooh

ch3cooh

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:Haruki Murakami „Norvegų giria“
Vidiniam pasauly reiškia, kad galvoj? Tai tada mano mintys, sakyčiau, nėra tokios tvarkingos.
O namiškiai nieko nesako, nes kai pasakau kodą jie žino iš karto, kur yra padėtas koks nors daiktas ir žino, kad vėliau jį ten reikės padėti. Ta sistema juos atbaido nuo naršymo po mano stalčius.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0