Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Sapnai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Plačiau: http://lt.wikipedia.org/wiki/Sapnas

Norėjau paklaust, ar dažnai sapnuojate, ar nebūna taip, kad net nesapnuojat arba pamirštat ką sapnuojat? Galite papasakoti ir savo sapnus. :D
  • 0

#2
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Sapnuoju.Kaip ir visi žmonės, gyvūnai.Ne visada prisimenu, bet ir nesistengiu.Nemanau, kad kažkas ypatingo buvo, jeigu sugebėjau primiršti.Kartais būna įdomūs sapnai, labai ryškūs, netgi išmuša prakaitas.Kartais norisi, kad greičiau pabusčiau sapne, arba būna labai baisu :D
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#3
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
sapnuoju labai dažnai ir labai dažnai prisimenu ką sapnavau :) niekada nesapnuoju baisių sapnų,o kas keisčiausia,vis dėl to norėčiau :D dažnai sapnams daro įtaką tai,ką veikiau prieš miega ir tai, kas daugiausia sukasi galvoje tomis dienomis
  • 0

#4
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Daro.Bet fantazija taip pasidarbuoja, jog smarkiai iškraipo vaizdą.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#5
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kiek pamenu dažniausiai sapnuoju savo lietuvių kalbos mokytoja...
Ir tie sapnai būna tokie nesamoningi :tmi:
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#6
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Labai dažnai sapnuoju ir sapnuoju labai skirtingus sapnus :) Ryte visada apsvarstau savo sapnus, tai padeda realiam gyvenimui :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kaip tai padeda?

Kiek pamenu dažniausiai sapnuoju savo lietuvių kalbos mokytoja...
Ir tie sapnai būna tokie nesamoningi :tmi:

Moteris mokytoja? Kokie jūsų santykiai, kaip sutariate?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Kaip tai padeda?

Kiek pamenu dažniausiai sapnuoju savo lietuvių kalbos mokytoja...
Ir tie sapnai būna tokie nesamoningi :tmi:

Moteris mokytoja? Kokie jūsų santykiai, kaip sutariate?


Santykiai blogi ji mane nori pasmaukt aš ja :)
Tai ir tokie kraupus sapnai būna vis kariaujam :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#9
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Sapnuoja visi, tik ne visi įsimena tuos sapnus.
Pasitaiko ir linksmų, ir siaubingų, ir keistų sapnų. Dažnai pasitaiko "pranašiškų" sapnų, įvykiai sutampa vienas prie vieno. Kartais tas pats sapnas po kurio laiko vėl pasikartoja (turiu kokius 3 tokius), kartais net žinai, kad tai sapnas ir gali keist jo eigą. Kartais sapnai būna labai "realūs", kartais suvoki, kad miegi. O dar būna, sapnuoju, kad atsikėliau ir jau pradėjau savo veiklą, o po to tenka pabusti ir nusiminti, kad reikia vėl viską daryt iš naujo. :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#10
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun
Būna smagu, kai supranti, kad sapnuoji []
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#11
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dabar lyg jau ir nieko nesapnuoju arba tiesiog nepamenu :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#12
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
sapnuoju,
kartais tie sapnai labai realus,
'kartais atsikėlusi jaučiu vietas kurias sapne susitrenkiau, ar susižeidžiau..
  • 0

#13
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
mano sapnai, pastebėjau, daug ką pasako. prieš ~pusmetį sapnavau ištisą koridorių, kuriame yra daug durų ir ištisai girdėdavau balsą, sklindantį iš sienų 'atidaryk teisingas duris, tik tada rasi teisingą kelią'. krč, dabar atrodo juokinga. : DD kiekvieną kartą sapnas baigdavosi tuo, kad aš tiesdavau ranką link kurių nors durų ir viskas nutrūkdavo. paskui po kelių mėnesių šio sapno turėjau priimti teisingą sprendimą dėl savo sveikatos ir viskas buvo gerai.

dabar kelis mėnesius sapnuodavau mentines ir ligonines. situacijos būdavo neaiškios, žmonių veidų nematydavau, tik iš siluetų buvo galima suprasti tai moterys ar vyrai. prieš porą dienų sužinojau, kad pažįstama nusižudė.

va ir sapnuok visokias nesąmones, daug ką sapnai pasako, labai pradėjau jais tikėt.
  • 0

#14
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

prieš porą dienų sužinojau, kad pažįstama nusižudė.

Užjaučiu , labai baisu kai taip žmonės padaro , net ir nepažįstami ;)

O dėl sapnų tai man jie nesipildo arba nepastebiu :o dažnai sapnuoju ką nors panašaus į tai apie ką galvojau dieną ar prieš užmigdama :)
  • 0

#15
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Siandien sapnavau ,kad valgiau savo cigaretes ir kazkas tai daryt mane verte....durnas sapnas.
  • 0

#16
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Siandien sapnavau ,kad valgiau savo cigaretes ir kazkas tai daryt mane verte....durnas sapnas.


Turbūt ženklas neberūkyti ;) juokauju :o
  • 0

#17
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Sapnuoju ir gana daug arba tiesiog gerai atsimenu :) Būna, kad sapnuoju tam tikrą žmogų daug kartų pvz, draugę gal mėnesį vos ne kasnakt sapnavau, vėliau nepažįstamą vaikiną, dabar pažįstamą vaikiną :) Ir nesuprantu kodėl, na pastarąjį gal dar ir galimėtų paaiškinti, tačiau anuos du... :D Ir tie sapnai tokie realistiški dažnai būna, kartais juose vyrauja viena spalva ir šiaip spalvoti sapnai dažniausiai :D būna net sapne atkreipiu dėmesį, kad daug spalvų :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#18
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Aš tai arba nesapnuoju, arba sapnuoju, bet galvoju, kad viskas vyksta iš tikro. :)
  • 0

#19
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Sapnuoju kartais.O kartais tik tuščia juoda kiaurymė.Bet pastarasis variantas rečiau.Šiaip sapnų pasaulis iš manęs šaiposi.Aš atsimenu tik kraupius,baugius sapnus.Ir iki smulkiausių detalių! O,tarkim,gražų sapną atsikėlusi bandau sugauti,bet jis iškart išgaruoja.Ir,regis,ant liežuvio krašto,kas jame įvyko,bet ne.Neina atsiminti.O dėl sapnų tikroviškumo..nelinkusi tikėti.Žinoma,sapne vyraujančias metaforas galima sugretinti su realiuoju pasauliu,bet.Aš linkusi per daug neanalizuoti.
  • 0

#20
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
sapnuoju dažnai, kartais prisimenu visą sapną, kartais nuotrupas.sapnų visokių pasitaiko, priklauso apie ką jau kuris laikas sukasi mintys.dažnai būna, kad suprantu, kad sapnuoju, bet nuo to man nepasidaro nė kiek geria.kai kuriuos sapnus sapnuoju po kelis kartus (vieną nuo kito skiria kelios dienos, savaitės ar net mėnesiai, metai)
bene ryškiausi trys :
prieš kokių dešimt metų sapnavau, kad padegė mano plaukus.
šią vasarą sapnavau du įsimintinus: viename mane norėjo pagrobti, o kitame mačiau kaip pjaustė vieną žmogų...(dieną prieš pastarąjį sapną žiūrėjau pjūklo penktą dalį..):)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0