Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Laiko limitas ir tikslas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Ar jūs kada užsibrėžiate kokį tikslą skaitydami knygą? Pavyzdžiui, susiplanuojat per kiek laiko knygą perskaitysit, ar kiek laiko į dieną skirsit knygai. :tmi:
  • 0

#2
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aš tai neplanuoju, kiek skaitysiu, nebent tiek, kad noriu atsigulęs paskaityti.Stengiuosi dėl to nepavargti.
Kartais galvoju, jog tą ar aną reikėtų perskaityti per savaitę ar dvi, kad galėčiau dar kitą perskaityti.Tik tiek.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#3
luana

luana

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
Tikslą nusistatau ir laiką pasiskirstau skaitydama akademinę literatūrą, kad iki sesijos spėčiau viską perskaityti, kas reikalinga.Na o skaitydama grožinę literatūrą, jokių panašių dalykų nepraktikuoju. Skaitymas teikia malonumą, todėl skaitydama laiko neskaičiuoju. :)
  • 0

#4
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
na dabar kai vasara tai knygoms skiriu didžiąją dalį savo laisvo laiko :D ir stengiuosi , kad jo būtų kuo daugiau :) o per mokslo metus tenka riboti knygai skirtą laiką :) ir beveik visada vos pradėjusi knygą nekantrauju ją pabaigti , kad greičiau išaiškėtų visa istorija ;) ;)
  • 0

#5
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
limitas būna 1 mėnuo,jeigu imu knygas ne iš mokyklos bibliotekos :) tad nesvarbu ar turiu vieną ar penkias, jas turiu perskaityti per mėnesiuką ;)
  • 0

#6
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Jokių limitų... gal ir blogai, bet nemėgstu ribų...ypač jei skaitau malonumui ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#7
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
niekada neplanuoju, nematau prasmės. net neverta, nebent mokykloje laikas spaudžia, tik tada, bet retai kada taip būna.
  • 0

#8
dovee

dovee

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 21 Pranešimai:
O aš planuoju ir man tai padeda.Pasižiūriu kaip ta knyga maždaug skaitosi ir nusistatau kiek maždaug laiko galiu ją skaityti.Taip daug greičiau ir įdomiau persiskaito. :)
  • 0

#9
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Planuoju tik mokslo knygas, romanų ne...
  • 0

#10
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na kaip Teodoras minejo, as taip pat, tas knygas kur reikia mokslui tai kitaip ir nepadarysi, limita destytojai nustato (pas mus paprastai tai ne knygos, o ju skyriai, bet esme ta pati) :) o tas knygas, kurias skaitau savo malonumui tai niekada taip nedarau, negaleciau, erzintu mane. uztai as nelabai skaiciau knygu, kurias mokykloj pagal programa reikejo. nes mane erzina, kad man liepia viena ar kita dalyka skaityti. as manau ta knyga perskaitysiu tada kada noresiu :D
  • 0

#11
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš tai neturiu jokių limitų jokiai literatūrai, kaip jau gaunasi taip būna ir gerai :)
  • 0

#12
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Aš paprastai einu į biblioteką du kartus per mėnesį, pasiimu penkias knygas , tai ir būna toks kaip ir limitas per dvi savaites jas perskaityti;) Bet jeigu mokslai prispaudžia, tada nusitempia šiek tiek, tačiau retai taip pasitaiko.:)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#13
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Laiko limito nėra.
  • 0

#14
ageno

ageno

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 28 Pranešimai:
Nėra ir pas mane laiko limito, nes apskritai neplanuota esu. Dar tie mokslai užima laiko. Skaitau vieną knygą maždaug vieną-du mėnesius :)
  • 0
Filosofija - tai spindintis debesis, ant kurio atsistojo Kristus, žengdamas į dangų.

#15
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Kaip teigia Umberto Eco, planuodami knygas, mes siekiame atitolinti savo mirtį :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
prie ko čia mirtis ir laiko planavimas? jau nei mietas, nei daržovė, galiu pasakyt....
  • 0

#17
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

prie ko čia mirtis ir laiko planavimas? jau nei mietas, nei daržovė, galiu pasakyt....


Pirmiausiai pasidomėk tuom ir paskaityk jo straipnsnius, prieš teigdamas savo nuomonę.
Rašytojas U. Eco: „Mėgstame sąrašus, nes bijome mirti“
http://www.tekstai.l... ... erviu.html
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#18
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Jeigu skaitau savo malonumui ir tai yra grožinės literatūros knyga tai limitas dažniausiai 1 diena.
  • 0

#19
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Aš buvau užsibrėžus sau 3 dienų limitą skaitant "Grafą Montekristą". Ir perskaičiau.

O knygas iki kokių 150psl. visada planuoju per dieną perskaityti, bet man su tais planais retai kada pasiseka.
  • 0

#20
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Nepropaguoju jokių limitų. Nepatinka limitai...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0