Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Jurga Ivanauskaitė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#21
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Vėjo_Nublokšta , aha , ir mano pastebėjimai panašūs - vien nežmoniškas pesimizmas . Bet čia tik jo reikalas kaip mąstyti, svarbu pagrįsti savo nuomonę :D
  • 0

#22
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Vėjo_Nublokšta , aha , ir mano pastebėjimai panašūs - vien nežmoniškas pesimizmas . Bet čia tik jo reikalas kaip mąstyti, svarbu pagrįsti savo nuomonę :D

Na taip jo reikalas,bet jei nori diskutuoti tegu išmoksta nors normaliai kažką išlementi..
Kad visi suprastu,o tai dabar skaitai ir vos supranti ką tas žmogus nori pasakyti...
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#23
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno

Gali pasakyti ar tu pats supranti ką rašai?
Nes kiek pastebiu visur vien tau viskas blogai,nuomonės niekada nemačiau,kad pagrįstum..



Suprantu,tik man nelabai rupi ar kiti mane suprasnta ar ne..
Zinai tau labiau tiktu nickas "is medzio iskritusi",jai ka as tik juokauju...
For specials adaptuota:
Taigi mane net buvo mokytoja privertus ziuret dokumentini filma apie ja,ir pastebejau,kad ji jau ziurejo netaip tamsiai i pasauly pries mirti.Tau suprantama?
  • 0

#24
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius



Gali pasakyti ar tu pats supranti ką rašai?
Nes kiek pastebiu visur vien tau viskas blogai,nuomonės niekada nemačiau,kad pagrįstum..



Suprantu,tik man nelabai rupi ar kiti mane suprasnta ar ne..
Zinai tau labiau tiktu nickas "is medzio iskritusi",jai ka as tik juokauju...
For specials adaptuota:
Taigi mane net buvo mokytoja privertus ziuret dokumentini filma apie ja,ir pastebejau,kad ji jau ziurejo netaip tamsiai i pasauly pries mirti.Tau suprantama?

Ačiū už pasiūlyta nick gal kada pasinaudosiu :D
Taip suprantama..Bet galėtum ir labiau išplėsti savo mintį..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#25
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Taigi mane net buvo mokytoja privertus ziuret dokumentini filma apie ja,ir pastebejau,kad ji jau ziurejo netaip tamsiai i pasauly pries mirti


Nu tai čia labai puiku , bent prieš mirtį kai kurie supranta , kad gyvenimas nėra blogas :D o tai kur čia jūsų minėtas kvailumas ? :)
  • 0

#26
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Esu skaičiusi tris jos knygas."Mėnulio vaikai" (senokai jau,bet kaip tik tinkamu metu ir tinkamoje vietoje.Visgi knyga patiko savo paprastumu.Tikrai.Ji man pasirodė paprasta.) "Placebas" (oh,ši knyga yra labai puiki!Taip pat atsirado būtent tada,kada reikėjo.Ji man buvo lyg kažkokio "kitokio pasaulio" suvokimo dozė.Privertė apie daug ką susimąstyti į daug ką pradėti gilintis.) ir nesenai pabaigiau "Ragana ir lietus" (Ivanauskaitė kuria labai stiprius moterų paveikslus.O ši knyga buvo itin moteriška.Išties joje labai daug erotinių scenų ir vietomis išlįsdavo pasibjaurėjimas,bet visumoje knyga man pasirodė pakankamai įdomi ir gera.Subtiliai supintos trys istorijos.Regis tai vienas ir tas pats asmuo,tik skiriasi aplinka - amžiai.Lyg paaiškina deja vu jausmą.) Visumoje jos kūryba man patinka.Kaip minėjau,jos kūriniuose,labai stiprų vaidmenį atlieka moterys.Ir apskritai jos kuriamas pasaulis man patinka.Keliu nykštį aukštyn.
  • 0

#27
Monstriuke

Monstriuke

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
dabar skaitau pirma jos kurini ir galiu pasakyti negaliu sustoti, tikrai gailiuosi jog nesusidomejau ja anksciau.
  • 0

#28
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

dabar skaitau pirma jos kurini ir galiu pasakyti negaliu sustoti, tikrai gailiuosi jog nesusidomejau ja anksciau.

Bet džiaukis,kad susidomėjai dabar ;]
Ir šiaip dar pirmoji knygą mažai ką reiškia,gal kitos nepatiks,o gal ir atvirkščiai..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#29
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
pasiskaičiau aš čia ir man susidomėjimas kilo. neskaičiau nė vienos Ivanauskaitės knygos, bet norėčiau visai paskaityti ir pažiūrėti, ar ji tikrai tokia gera rašytoja, kaip jūs apibūdinate:)
gal galėtumėte patarti, nuo kokios knygos reiktų pradėti pažintį su šia rašytoja?
  • 0

#30
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Gal žinot, kur rast Ivanauskaitės kūrinių internete?
  • 0

#31
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Gal žinot, kur rast Ivanauskaitės kūrinių internete?

Galėčiau atsiusti "Placeba"
Ir šiaip yra pvz www.baltracker.net kiek žiūrėjau :D
Bet tu lyg nepiratauji..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#32
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Na, aš nevagis. :D
Jeigu gali, atsiųsk.. mano email - peilininkas@gmail.com
  • 0

#33
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Na, aš nevagis. :D
Jeigu gali, atsiųsk.. mano email - peilininkas@gmail.com

Jau išsiųsta tikrink el paštą
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#34
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Ačiū. :D
  • 0

#35
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:

Ivanauskaite susidomėjau,kai po ranka papuolė "Placebas". Knyga ne buvo mano "tipo", bet labai įtraukė, taip po to išbandžiau kitas jos knygas,"Mėnulio vaikai", "Kelionių alchemija", "Ragana ir lietus","Miegančių drugelių tvirtovė" ir žinoma "Viršvalandžiai". Man ji patinka, nors knygos dažnai tokios pesimistiškos, bet man Ivanauskaitė viena mėgiamiausių lietuvių autorių :D
beje,bandžiau jos "Odė džiaugsmui".. bet labai nepatiko, nesu aš eiliuoto teksto gerbėja, tačiau tikėjausi,kad su Ivanauskaite bus kitaip,deja klydau :)

Odė džiaugsmui...

O jei rimčiau, tai Ivanauskaitė laaaaabai giliai įsirežė man į pasamonę. Skaitęs tik eilėraščius kurie ir pastumėjo toliau ja domėtis ir Placebą. Abu variantai buvo kosminiai. :) ta prasme stiprūs darbai. Dabar stovi lentynoj "Kėlionė į Šambalą", bet nesiskaito man ji.
  • 0

#36
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

"Ragana ir lietus" (Ivanauskaitė kuria labai stiprius moterų paveikslus.O ši knyga buvo itin moteriška.Išties joje labai daug erotinių scenų ir vietomis išlįsdavo pasibjaurėjimas,bet visumoje knyga man pasirodė pakankamai įdomi ir gera.Subtiliai supintos trys istorijos.Regis tai vienas ir tas pats asmuo,tik skiriasi aplinka - amžiai.Lyg paaiškina deja vu jausmą.) Visumoje jos kūryba man patinka.Kaip minėjau,jos kūriniuose,labai stiprų vaidmenį atlieka moterys.Ir apskritai jos kuriamas pasaulis man patinka.Keliu nykštį aukštyn.

šią knygą skaičiau,tai man visai nieko pasirodė, o ir jos gyvenimas visai įdomus. nors, manyčiau, ji per daug apie mirtį kalbėjo.... beje, apie mėnulio vaikus girdėjau labai prastų komentarų.. nors internete buvau radusi ir ypač gerų..
  • 0

#37
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
mano pirmoji perskaityta Ivanauskaites knyga buvo "Placebas", padovanojo grupiokai. Suzavejo neitiketinai, mintys ir kitoks poziuris i supancia aplinka, manau to labai reikia visiems zmonems, nes daugelis musu kaip peles savo begimo rately. perskaiciau per bene savaite, rekomendavau visiems is eiles. po to perskaiciau Menulio vaikus, si knyga skaitesi siek tiek sunkiau, taciau radau daug prasmingu minciu, viena ju net laikau lapuka knygoj, kad atsiverst ir iskart paskaityt galeciau ja :lol: be to man patinka knygos, kuriose keiciasi pasakojantis veikejas, kai tuos pacius ivykius apraso per keliu poziuriu prizmes.
po to perskaiciau Mieganciuju drugeliu tvirtove. super knyga, super humoro jausmas ir veikejai, ne viena syki skaitydama nusijuokiau. is to kad i rimtus dalykus taip ziurima :D viena is tokiu vietu, kone kaip anekdota pasakojau visiems aplinkiniams - mintis apie pauksciu gripa :D

man jos knygos skaitosi gana lengvai ir greitai, labai patinka. o mano mamai tai sunkios knygos.
matyt cia tinka mintis apie rasytojo rasymo ritma ir skaitytojo skaitymo ritma :D
  • 0

#38
Karčio Sruoga

Karčio Sruoga
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
<...>
  • 0

#39
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:

"Ragana ir lietus" (Ivanauskaitė kuria labai stiprius moterų paveikslus.O ši knyga buvo itin moteriška.Išties joje labai daug erotinių scenų ir vietomis išlįsdavo pasibjaurėjimas,bet visumoje knyga man pasirodė pakankamai įdomi ir gera.Subtiliai supintos trys istorijos.Regis tai vienas ir tas pats asmuo,tik skiriasi aplinka - amžiai.Lyg paaiškina deja vu jausmą.) Visumoje jos kūryba man patinka.Kaip minėjau,jos kūriniuose,labai stiprų vaidmenį atlieka moterys.Ir apskritai jos kuriamas pasaulis man patinka.Keliu nykštį aukštyn.

šią knygą skaičiau,tai man visai nieko pasirodė, o ir jos gyvenimas visai įdomus. nors, manyčiau, ji per daug apie mirtį kalbėjo.... beje, apie mėnulio vaikus girdėjau labai prastų komentarų.. nors internete buvau radusi ir ypač gerų..


Apie mirtį ji išties labai daug domėjosi ir rašė.Pati to neslepia ir netgi užakcentuoja "Viršvalandžiuose", kuriuos nesenai teko skaityti. Ji į mirtį stengėsi pasižiūrėti įvairiu rakursu, t.y iš įvairių religijų pusės.Ir, kaip teko suprasti, paskutiniais gyvenimo metais grįžo prie krikščionybės, kas pradžioje kiek nustebino.Vienaip ar kitaip tas mirties akcentas jos kūriniuose mane kaip tik apžavėjo. Ivanauskaitė ją pateikia įdomiai, nors tokį dalyką priimti - labai individualu.
  • 0

#40
Irma Grese

Irma Grese
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:

šią knygą skaičiau,tai man visai nieko pasirodė, o ir jos gyvenimas visai įdomus. nors, manyčiau, ji per daug apie mirtį kalbėjo.... beje, apie mėnulio vaikus girdėjau labai prastų komentarų.. nors internete buvau radusi ir ypač gerų..


Apie "Mėnulio vaikus" prastų komentarų girdėjai? :) Čia viena mano mėgstamiausių knygų, esu skaičius ją ne vieną kartą. Patariu ir tau...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0