Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Knygos jaunimui


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 68

#21
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

...Dauguma zmoniu kaip ir mazai masto...

Tai tu nors priklausyk ne tai daugumai kuri mažai masto..
Ir koks skirtumas kaip kiti masto..Gi kiekvienas masto taip kaip jam reikia..Kiekvienas yra savo gyvenimo kalvis.
O tau reiktu rūpintis savo gyvenimų,o ne kiekvieno pakeleivio..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#22
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
-_____- pas mane issivystes motinos terezes kompleksas...
  • 0

#23
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

-_____- pas mane issivystes motinos terezes kompleksas...

Tai mesk ji lauk..
Nors šiaip daryk kaip nori ;D
Jei tau patinka..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#24
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
dėl mąstymo skaitant - manau, tikrai yra žmonių kurie nesigilina , bet jie ilgai ir nebūna skaitančiųjų tarpe , nes nelabai ką tose knygose ir mato :) bet reikia pripažinti tokių žmonių maža :)
  • 0

#25
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

dėl mąstymo skaitant - manau, tikrai yra žmonių kurie nesigilina , bet jie ilgai ir nebūna skaitančiųjų tarpe , nes nelabai ką tose knygose ir mato :) bet reikia pripažinti tokių žmonių maža :)

Na vat šitam postui pritarsiu..
Tie žmonės iš viso gyvenime mažai ką mato...
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#26
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:

kiekvienoj knygoj galima įžvelgti tai, ką nori įžvelgti. :)


...Dauguma zmoniu net nezino ko nori...


...ir tai vadinama neapsisprendimu. :)
daug žmonių net neskaito. bet aš to nepasakau, kai kalbama apie skaitymą. čia tiesiog kiekvieno žmogaus gyvenimas ir kiekvienas elgiasi taip, kaip jam atrodo: vieni žino, ko nori, kiti - ne; vieni skaito, kiti ne ir panašiai. žmogaus pasirinkimas. taip ir čia - žmogus pasirenka: žinau, ko noriu arba ne. :)
  • 0

#27
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
O tai jus mastot,kad knygos tam :"as esu protingas,kaip tai galiu irodyti?...Citatomis is knygu ir perskaitytu skaiciumi..." Mano mastymu aukstasis issilavinimas reiskias ta pati...
  • 0

#28
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

taip ir čia - žmogus pasirenka: žinau, ko noriu arba ne.


čia truputį nesutinku :) bent man taip nėra , aš negaliu pasirinkti ar žinoti ko noriu ar ne , tiesiog taip būna žinau arba renkuosi tarp kelių dalykų( kaip minėjote , neapsisprendžiu , bet taip būna ne dėl to , kad taip pasirinkčiau :) ) , kažkaip keista ta mintis : pasirinkti ar žinoti ko nori :)

O tai jus mastot,kad knygos tam :"as esu protingas,kaip tai galiu irodyti?...Citatomis is knygu ir perskaitytu skaiciumi..." Mano mastymu aukstasis issilavinimas reiskias ta pati...


nu aš beveik nesupratau ką norėjote parašyti šia žinute :D ir bent aš nemanau taip . esu skaičius daug knygų , iš kurių neturiu citatų , bet vistiek jas laikau geromis :) o knygų skaičius ir citatos neparodo žmogaus proto , bent aš taip manau :)
  • 0

#29
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

O tai jus mastot,kad knygos tam :"as esu protingas,kaip tai galiu irodyti?...Citatomis is knygu ir perskaitytu skaiciumi..." Mano mastymu aukstasis issilavinimas reiskias ta pati...

Visu pirma kaip tu supranti tą protingumą?
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#30
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Man protingumas yra nematuojamas dalykas,kaip ir grozis...
durniais skaitau visus nes is naturos visu nekenciu..
  • 0

#31
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal nematuojamas, bet suprantamas. Tikrai vadinamą "durnių" atskirsi nuo protingo. Dėl gožio irgi panašiai. Kiekvienas vertina skirtingai iki tam tikros ribos...
  • 0

#32
kriste12341

kriste12341
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
nekest visu visai normalu tik labai svarbu niekam to neroditi...
  • 0

#33
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ir koks čia gerumas visų nekęsti?
O to neparodymas primena veidmainystę.,,Aš į akis šypsausi, o iš nugaros apspjauti galiu"
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#34
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
visiškai nenormalu visų nekęsti ! Negalima pasaulyje neturėti mylimų , gerbiamų ar kitaip vertinamų žmonių (galų gale galima mylėti tik save ,nors tai irgi labai blogai ) , negalima sakyti , kad nekenti visų kai tuo tarpu nei trupučio tų visų nepažįsti . Aš manau ( ir net galėčiau sakyti žinau) , kad tokie žmogeliukai ,kurie savyje talpina pyktį visam pasauliui turi rimtų problemų ir privalo ieškoti pagalbos , nes mažų mažiausia kas , mano nuomone , jiems yra - tai depresija , bet taip pat aišku ,kad yra daugybė tokių žmonių , kurie to nepripažįsta ir mano , kad jiems nereikia pagalbos . Ir siaube siaubeli nematau nieko čia normalaus. :^)
  • 0

#35
Euth.

Euth.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Nebeskaitau tokių. Siužetas ir taip aiškus. Narkotikai, pabėgimai iš namų, nenusisekusi meilė ir panašiai.
  • 0
Nobody dies virgin. Life fucks us all.

#36
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Narkotikai, pabėgimai iš namų, nenusisekusi meilė ir panašiai.


Dažnai tokios temos išlieka ir rimtesnėse knygose, tik kitu pavidalu :D bet pritariu tau iš esmės :)

durniais skaitau visus nes is naturos visu nekenciu..


Kaip galima visų nekęst? Nesuprantamas dalykas. Paaiškink, kodėl manęs nekenti? Kodėl nekenti mano kaimynės Marytės ir nekenti tavo mieste gyvenančio Vytauto? Ką turi prieš iš bado mirštantį Afrikos vaiką? Ir kuo tau užkliuvo Pietų Amerikos genties vadas? Tik atsakyk į šituos klausimus. Gal tada nors truputėlį tave suprasiu....
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#37
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Gal Žinote kokias įdomias knygas jaunimui?


Man labai patiko Francoise Sagan 'Sveikas, liūdesy'. Toks lengvai skaitomas romaniūkštis. :)
Gal net vertėtų antrą kartą perskaityt vėl?
  • 0

#38
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Jei nesinori meilių seilių, galiu pasiūlyti Jan Guillou „Blogis“.. žiauri knyga apie tai, kaip išlikti šiame negailestingame pasaulyje.
  • 0

#39
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Jei nesinori meilių seilių, galiu pasiūlyti Jan Guillou „Blogis“.. žiauri knyga apie tai, kaip išlikti šiame negailestingame pasaulyje.

Labai labai patiko. Galiu drąsiai rekomenduoti. Filmas prastesnis, bet geras =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#40
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
fimas yra???????? o kaip jis vadinasi?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0