Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Melvin Burgess.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Nuotrauka

Melvinas Burgesas (Melvin Burgess) gimė 1954 m. balandžio 25 d., Tvikenhame, Midlesekse.

M. Burgeso knygos skirtos paaugliams. Istorijų siužetai įtempti, pasižymintys greitu tempu. Pasakojimai apie paauglius tuo pačiu yra ir pramoga, ir įspėjimas jauniesiems skaitytojams. Visa tai gerai atsispindi žymiausiame rašytojo romane Heroinas (Junk, 1996), kuriame pasakojama narkotikų liūne paskendusių jaunuolių istorija. Jau 1997 m. šis skandalingasis kūrinys apie benamius narkomanus buvo apdovanotas Guardian Children‘s Fiction Award ir Cernagie medaliu.

Bibliografija:

Vertimai į lietuvių kalbą:

Heroinas : romanas / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Andrius Patiomkinas. – Vilnius : Alma littera, 2002 (Kaunas : Spindulys). – 300, [2] p.
Heroinas : romanas / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Andrius Patiomkinas. – Vilnius : Alma littera, 2003 (Kaunas : Spindulys). – 300, [2] p.
Heroinas : romanas / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Andrius Patiomkinas. – Vilnius : Alma littera, 2004 (Kaunas : Aušra). – 300, [2] p.
Darant tai : [romanas] / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Rūta Razmaitė. – Vilnius : Alma littera, 2004 (Kaunas : Spindulys). – 300, [2] p. (Beveik suaugę)
Eiprilės meilė : [romanas] / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Lina Būgienė. – Vilnius : Alma littera, 2005 (Kaunas : Spindulys). – 214, [2] p. (Beveik suaugę)
Ledi : kalės gyvenimas : [romanas] / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Rūta Razmaitė. – Vilnius : Alma littera, 2005 (Kaunas : Spindulys). – 173, [3] p. (Beveik suaugę)
Heroinas : romanas / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Andrius Patiomkinas. – Vilnius : Alma littera, 2005 (Kaunas : Aušra). – 300, [2] p.
Vaiduoklis už sienos : [romanas] / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Saulė Milerienė. – Vilnius : Alma littera, 2006 (Kaunas : Spindulys). – 175, [1] p.
Mėjos angelas : [romanas] / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Lina Būgienė. – Vilnius : Alma littera, 2006 (Kaunas : Spindulys). – 181, [2] p. (Beveik suaugę)
Heroinas : romanas / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Andrius Patiomkinas. – Vilnius : Alma littera, 2006 (Kaunas : Aušra). – 300, [2] p.
Eiprilės meilė : [romanas] / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Lina Būgienė. – Vilnius : Alma littera, 2007 (Kaunas : Spindulys). – 214, [2] p. (Beveik suaugę)
Darant tai : [romanas] / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Rūta Razmaitė. – Vilnius : Alma littera, 2007 (Kaunas : Spindulys). – 300, [2] p. (Beveik suaugę)
Kraujotvynis : [romanas] / Melvin Burgess ; iš anglų kalbos vertė Vilmantas Vilkončius. – Vilnius : Alma littera, 2007 (Kaunas : Aušra). – 421, [2] p.

ar esate skaitę ką nors iš šio rašytojo knygų? kokie atsiliepimai? padiskutuokim. :)
  • 0

#2
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Skaičiau ,,Heroiną'' ir ,,LEDI: kalės gyvenimas'' . Apie ,,Heroiną esu kažkur jau pasisakiusi , nelabai jis man , norėjosi kažko daugiau :) o LEDI taip pat labai nesužavėjo (patiko ji , bet esu skaičius geresnių) , nors nelabai ir prisimenu :)
  • 0

#3
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
"darant tai" totalus sh.
  • 0

#4
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Buvau daug jo knygų prisirinkusi,o baigusi skaityti tik "Heroina" atrodo..
Tiesiog šį knygą kai tau yra keturiolika ar trylika ir tu mažai apie ką mastai..Tai patiks.Bet šis mano pasakimas ne visiems tinka..Tai norėčiau,kad tie žmonės kurie skaitė šia knygą ir labai pamilo ją.Neįsižeistu.Kažkur tikrai nuomone apie ją reiškiau.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#5
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Heroiną ir skaičiau 14 :D tada labai tiko, o antrą kart nebeskaityčiau vien dėl to, kad nenusivilčiau :)
Šiaip viskas jo knygas, išskyrus ,,Kraujotvynį" ir ,,Kraujo giesmė' (nežinau ar tikrai taip vadinasi), esu skaičiusi. Tada patiko :) Ypač ,,Eiprilės meilė". Labiausiai nepatiko ,,Vaiduolis už sienos". Manau, paaugliams įdomios knygos, o tiems kurie nori kažko daugiau, nelabai ras :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#6
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
skaičius esu heroiną. seniai, tada iš vis nepatiko. sakiau, kad perskaitysiu iš naujo. gal pasikeis nuomonė.
taip pat skaičiau darant tai. tokia lengva nesąmonių knyga tik vienam kartui - antrą kartą skaityti neverta - iš patirties sakau, tai buvo klaida. : DD
skaičiau ir LEDI. Kalės gyvenimą. prasčiausia Burgess'o knyga. visiškai nepatiko, grynas šlamštas.
ir Mėjos angelą skaičiau. tobula knyga. labai patiko. :D
  • 0

#7
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Oi, nežinau prieš kiek laiko, bet net aš perskaičiau jo knygas. "Heroiną", "darant tai" ir "Eiprilės meilė". Tuo momentu "darant tai" visiškas šlamštas atrodė, kiek pamenu ir nieko gero ten neradau. "Heroinas" - popsas taip pat, nors man turinčiai farmakofobiją užteko net jos pradėt dar labiau fobintis. Hehe. O "Eiprilės meilė" brandesnė knyga jo, bet taip pat...
Na, lengvi ir nelabai vertingi skaitalai...
  • 0

#8
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Oi, nežinau prieš kiek laiko, bet net aš perskaičiau jo knygas. "Heroiną", "darant tai" ir "Eiprilės meilė". Tuo momentu "darant tai" visiškas šlamštas atrodė, kiek pamenu ir nieko gero ten neradau. "Heroinas" - popsas taip pat, nors man turinčiai farmakofobiją užteko net jos pradėt dar labiau fobintis. Hehe. O "Eiprilės meilė" brandesnė knyga jo, bet taip pat...
Na, lengvi ir nelabai vertingi skaitalai...

Kitais žodžiais - "Knygos jaunimui" :)
  • 0

#9
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

Oi, nežinau prieš kiek laiko, bet net aš perskaičiau jo knygas. "Heroiną", "darant tai" ir "Eiprilės meilė". Tuo momentu "darant tai" visiškas šlamštas atrodė, kiek pamenu ir nieko gero ten neradau. "Heroinas" - popsas taip pat, nors man turinčiai farmakofobiją užteko net jos pradėt dar labiau fobintis. Hehe. O "Eiprilės meilė" brandesnė knyga jo, bet taip pat...
Na, lengvi ir nelabai vertingi skaitalai...

Kitais žodžiais - "Knygos jaunimui" :)


Na, galima ginčytis iki nukritimo (žinoma, tavo ne mano. hehe). :) Yra ir gerų knygų jaunimui. :)
  • 0

#10
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
skaičiau visas išskyrus kraujo giesmę.daugelis patiko. nors heroinas yra bereikalingai taip išgirtas.pamenu, perskaičiau, o po mėnesio nė neprisiminiau tikslaus siužeto..o tada kaip tik prasidėjo heroino bumas klasėje..
  • 0

#11
gretyska

gretyska
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:
Nematau kodel taip isaukstintas "heroinas" galbut sokiruojanti biskeli ,o vietomis nepriimtina tikrai -labai didelio ispudzio nepadare, cia kaip suprantu reikia but 14 metu, kad suzavetu :))))
  • 0

#12
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
man tada, kai skaičiau ir buvo kokie trylika keturiolika, bet jau tada nepadarė įspūdžio..daug geresnė s.kingsbury ,,evangelija pagal greisę'', jei norisi narkotikų temos..
  • 0

#13
Euth.

Euth.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Kažkada skaičiau "Heroiną". Tuomet patiko, bet netgi ir tada nesuvokiau kodėl ta knyga tokia liaupsinama.
  • 0
Nobody dies virgin. Life fucks us all.

#14
mysticism

mysticism

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 20 Pranešimai:
Aš dabar Heroiną skaitau. :)
O šiaip esu skačiusi "Mėjos angelas" - tiesiog nereali. Bent jau man taip pasirodė.
  • 0
Lost til you're found
Swim til you drown
Know that we all fall down..

#15
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
teko skaityti :amm....
visas knygas! ;DDD
bet ne visos padarė stiprų įspūdi.
labiausiai patiko,"eiprilės meile"
"Mėjos angelas"
" kraujotvynis "
nuostabus rašytojas ;]
  • 0

#16
Lisi-->At Life

Lisi-->At Life
  • Nariai
  • 6 Pranešimai:
Man labiausiai patiko Mėjos angelas, labai įdomi knyga su dar įdomesnia pabaiga
  • 0

#17
aistilijuss

aistilijuss
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
Esu skaičiusi beveik visas šio autoriaus knygas ,bet ne visos patiko.. :D 8-) ..Knyga Heroinas labai sužavejo,tiesiog manau tai gyvenimo pamokymas.....paaiškinimas kokių nedaryti klaidų .Pasakojimas kaip greitai jaunimas susižaveja tokiu gatves gyvenimu ir labai greita tampa priklausomi narkotikams,gatvės gvenimui :) Man tikrai ši knyga padare įspudį
  • 0

#18
Lauryt ;>>

Lauryt ;>>

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Esu skaičiusi "vaiduoklį už sienos" visai įdomi, bet man ji kažkaip nebuvo gerai skaitoma: kai dabar prisimenu siužetą, vel norisi skaityti, bet kai prissimenu kaip sunkiai ji man skaitėsi...
  • 0

#19
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aš vis norių paskaityti šio autoriaus kūrinių, bet nesudomina kažkodėl.
Jūs čia visi rašantys esat dėl to kalti.Taip ir žinokite.Be juokų.
Pirmiausia, vardinate skirtingas knygas.Toliau, pasakote, kas patiko, kas paliko įspūdį, bet nei dėl ko, nei kas patiko konkrečiai, kas sudomino.Niekaip neišsirenku.
Neskaitysiu.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#20
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
jeigu norėjai paskaityti kokią šio autoriau knygą , reikėjo pačiam parodyti iniciatyvą :) kam nors paminėjus knygą , kurios pav. tave sudomino reikėjo paprašyti , kad plačiau papasakotų ;) o ir kalbama čia ne apie vieną knygą , o apie visas autoriaus knygas , todėl ir yra daug skirtingų pavadinimų :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0