Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Bernard Werber - Angelų Imperija


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1
LNS

LNS

  Dalyvis (ė)

 • Nariai
 • 60 Pranešimai:
 • Miestas:Sun
Tai antroji romano dalis, bet, deja, teko nuo jos pradėt. knyga pasakoja apie pomirtinį gyvenimą (dar viena teorija. ir ši teorija gana panaši į mano susigalvotą. Bet čia ne į temą. Gerai, kad skliaustuose parašiau).

Man patiko. Patiko intarpai iš taip vadinamos Sąlyginio ir absoliutaus pažinimo enciklopedijos, kuriuose aprašomi atsitiktiniai dalykai (pvz; IDĖJOSFERA, MAZOCHIZMAS, KIEKVIENAM SAVO), bet jie siejasi su pasakojimu. Labai faina taip skaityt. Patiko ir daug kitų dalykų, bet nežinau, kaip juos apibūdint. Tai manau pakaks.

Kaip ji jums?
 • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#2
gile

gile

  Skaitytojas (a)

 • Nariai
 • 233 Pranešimai:
 • Miestas:Vilnius
 • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Kažkada užkliuvo knygyne akis už "Tanatonautų" (pirmoji dalis). Taip patiko, kad laukiau antrosios išleidimo, kaip ir kokio Hario Poterio (su juo visgi užaugau :) ir ištikimai nusipirkau ir perskaičiau visas knygas, peržiūrėjau visus filmus, bet čia ne į temą :) ). Beje, ten pavaizduotas vyksmas po mirties taip pat atitiko daugmaž maniškį išsivaizduotą, ir, matyt, būtent dėl to labiausiai ir traukė skaityti toliau.

Žodžiu, vos tik išleido, nuėjau ir nusipirkau antrą dalį (o galėjau ir palaukt nuolaidų, nes, pasirodo ši knygą laaaabai nepopuliari ir ją greit ir smarkiai atpigino, gaila, turint mintį faktą, kad knygynuose palieku didelę dalį savo pinigų :) ). Labai patiko tai, kad knyga prasideda daugmaž taip pat, kaip baigiasi pirmoji (padeda prisiminti, įsijausti), tik kad kartais jau per daug kartojosi (nors aišku tai labai pravartu tiems, kurie, vargšai :) pradeda skaityti nuo antrosios). Lietuviški vertimai, beje, turi nemažą trūkumą, kuris mane kurį laiką erzino - antroje knygoje keli vardai versti kitaip, nei pirmoje (rodos, vertė ne tas pats žmogus, bet vis tiek... |( ). All in all, labai patiko ir antroji, nes jau ne apie žmones, o apie angelus (patinka man juos išsivaizduoti, ir vaikystėj skaitytas "Skeligas", ir M. K. Čiurlionio "Rojus"... čia dar keli angelų vaizdiniai).

BET nesulaukiau trečiosios dalies. Parašiau leidyklai, atsakė, kad dėl menkos pirmų dviejų knygų komercinės sėkmės, trečiosios neišleis ;( (o gi ten jau net ne apie angelus... :) ). Karts nuo karto ieškau angliškosios versijos, bet nesiseka, nes ir internetu daugiausiai randu originalo kalba (o prancūziškai, oj kaip nesuprantu ;) ), rusų (irgi nepanimaju) arba korėjiečių (netikėtai pralinksmino :) ). Maybe someday...
 • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0