Peršokti prie turinio

Nuotrauka

2009 Rugsėjo 1


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai kokios nuotaikos prieš mokyklą? Laukiat šios dienos ar ne? Švęsit ar tiesiog minėsit kaip gedulo dieną?
  • 0

#2
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
nelaukiu , tik susitikimo su draugais noriu ir laukiu . O kaip paminėsiu nežinau dar.
  • 0

#3
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Laukiu tik susitikimo su klasiokais..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#4
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Mhm nemegstu savo klasioku...O su geriausiais is mokyklos draugais tai ir per vasara susitikdavom...Nea...as laukiu kol is viso mokykla baigsiu,nedaug liko 2 metai.
  • 0

#5
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Vat,liko čia kelios dienos,ir mane užplūdo keistas jausmas.Toks dvilypis,sakyčiau.Kartu ir lauki susitikimo su klasiokais ir tos buvusios rutinos(pamokos,po pamokų esanti veikla ir et cetera),bet kartu ir taip liūdna darosi.Čiut ne panika plūsta.Jausmas,kad praėjo didingas momentas,per kurį nespėjau kažkokio svarbaus dalyko padaryti.Vasara nesiskundžiu,ji buvo šauni.Pradžioje atostogų rodėsi,kad marios laiko,ir še tau - nebėra.
O rugsėjo pirmos niekada nelaikau "švente".Na taip,tai ne eilinė diena,bet ir ne džiugi ir kupina geros nuotaikos diena.Galbūt net anaiptol.Bus kaip visada: nueini į mokyklą,klasiokai,kalbos,blah blah,važiuoji prie kokios jūros ir ten šiek tiek nuramini savo sielą.
Išvis rugsėjo pirma yra paradoksas.Aš taip laukiu rudens,bet kartu kraupstu nuo pirmosios jo dienos.
Visgi tai priešpaskutinis rugsėjis siejamas su mokykla.Gal daugiau džiugesio sušelpti jam reikėtų?
  • 0

#6
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Pati šventė mokykloje yra visiška pompastika... Aš taip nemėgstu pompastikos apskritai, o dabar visi apsimeta, kad jie laimingi, mokytojai irgi, nors širdyse labai retai kuris tikrai nuoširdžiai nori eiti į tą mokyklą ir kažin ar pasiilgo.
  • 0

#7
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Man rugsėjo 1 bus eilinė diena. (labai tikiuosi)
  • 0

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Bus įdomi, kadangi pirmi metai universitete.
Galiu pasakyti, jog jau ilgiuosi tų laikų, kai reikėjo eiti į mokyklą.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Paskui ilgėsies tų laikų, kai lankei universitetą, tai tam, kad nesiilgėtum vėliau, dabar pasilinksmink. ;)
  • 0

#10
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno

Galiu pasakyti, jog jau ilgiuosi tų laikų, kai reikėjo eiti į mokyklą.



Nu okey...vat studijuose tai gal gali paaiskinti kam studentam kuno kultura???Kazkaip labai keistai skamba man,kad tarkim programuotojams jos reikia...
  • 0

#11
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
dungeon_master Tam pačiam kam ir moksleiviams ;) o gi tam ,kad nesuglebtume prie knygų , kompų ( ir pan. ) sėdėdami , juk ne kiekvienas sportuoja treniruotėse ar namuose :) ir dėl tos pačios priežasties ji reikalinga programuotojams . Na bent aš taip manau

Yoel pasipasakok , jei ne paslaptis , kur įstojai ?
  • 0

#12
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Galit apmėtyt mane riešutais, bet pasakysiu, kad pasiilgau mokyklos, sėdėjimo pamokose, namų darbų. Kažkaip taip nemėgiama rutina mane aplanko būtent vasarą, kai yra daugiau laisvo laiko nei reikia, o jokių minčių, kaip turiningai praleisti laisvalaiki - mažai. Pasiilgau veiklos.
O Rugsėjo pirmos nuoširdžiai nemėgstu. Nei pasipuikuoti vasarišku įdegiu prieš klasiokus negaliu, nei priblokšti nuo pavasario neregėtu grožiu neplanuoju, nei naujokų aptarimas nejaudina. Džiugu, kad mokyklos administracija, regis, šią šventę kasmet vis trumpina.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#13
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Galit apmėtyt mane riešutais, bet pasakysiu, kad pasiilgau mokyklos, sėdėjimo pamokose, namų darbų. Kažkaip taip nemėgiama rutina mane aplanko būtent vasarą, kai yra daugiau laisvo laiko nei reikia, o jokių minčių, kaip turiningai praleisti laisvalaiki - mažai. Pasiilgau veiklos.
O Rugsėjo pirmos nuoširdžiai nemėgstu. Nei pasipuikuoti vasarišku įdegiu prieš klasiokus negaliu, nei priblokšti nuo pavasario neregėtu grožiu neplanuoju, nei naujokų aptarimas nejaudina. Džiugu, kad mokyklos administracija, regis, šią šventę kasmet vis trumpina.

Tai jei nenori rutinos, reikia susiplanuoti kokių nors darbų ar pradėt lankyt kokį būrelį. O ta mokyklinė veikla tai kartais tampa tikru peiliu po kaklu (rutina).
  • 0

#14
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Nežinau, aš kažkaip mokykloje sugebu atsiriboti nuo pačios sistemos ir visiškai įsigilinti į mokslą, dėstomą dalyką. O mokslas man niekaip neasocijuojasi su rutina. Beveik kasdien sužinai ką nors naujo, išmoksti vis kažką kitą, vis naujos (ne)sėkmės, nauji darbai, nauji tikslai... (Siaubas, aš per vasarą tikrai pasiilgau mokslo. Mokslo metų viduryje turbūt kalbėsiu kiek kitaip.) Kol kas aš kupina jaunatviško idealizmo. Imkit mane ir leiskit man mokytis.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#15
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Mokslas mokslui nelygu. Jei koks nors tavęs dalykas nedomina, tai gali tapti ir rutina, bet geriausiai lygiuotis į Da Vinčį. Tai žmogus, kuris daugelyje sričių yra profesionalas. ;)

Leonardas da Vinčis (Leonardo da Vinci; 1452 m. balandžio 15 d. – 1519 m. gegužės 2 d.) – italų Renesanso architektas, tapytojas, skulptorius, muzikantas, meno teoretikas, inžinierius, išradėjas, filosofas.


  • 0

#16
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Tokių žmonių, kaip Da Vinčis vienetai. Net lietuvių liaudies išmintis teigia - "devyni amatai, dešimtas - badas." Manau, kad jau geriau rasti vieną sritį, kuri tave dominą ir joje bandyti pasiekti kuo aukštesnių rezultatų, nei mėtytis šen bei ten, nieko dorai iki galo taip ir nesuprantant/neišmokstant/nepadarant.
O neįdomias/nenaudingas pamokas galima praskaidrinti šalutine veikla. Pavyzdžiui, didžioji dalis mano dailės įgūdžių įgauta būtent chemijos pamokų metu. (:
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#17
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Galit apmėtyt mane riešutais, bet pasakysiu, kad pasiilgau mokyklos


Gera mintis su riešutais :) bet bent aš tikrai nemesčiau - greičiau suvalgyčiau ;) juolab , kad pačiai tik pirmi metai kai į mokyklą nesinori ( tikriausiai todėl , kad bijau jog tingėsiu mokytis )
  • 0

#18
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Štai ir grįžau. Nesmagi man ši Rugsėjo pirmoji kažkokia. Bendrasuolis, mano spindulėlis klasės medžių miške, išvažiavo į bananų ir apelsinų šalį. Išvažiavo prieš porą mėnesių, bet tik šiandien taip iki galo suvokiau, kad jo nebus visus mokslo metus. Siaubas. Užtat neapleidau tradicijos, po oficialios dalies mokykloje, kai visi išsilaksto po kavines, eiti pirkti sąsiuvinių. Dabar jau esu visiškai pasiruošus mokslui (:
Kaip gi jums ši (ne)šventė pasisekė?
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#19
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Anokia čia ir šventė,pasikartosiu.Bent jau man tai tikrai ne.Grįžau ką tik ir aš.Kaip visada kalbos,himnai,kalbos,himnai,sveikinimai,kalbos,šypsenos mokytojų veiduose ir bedančiai pirmokai vedami dvyliktokų,klasiokai,plepalai.Po to,kaip visada,visi susirenka klasėje,ir vienas per kitą garsiau šnabžda,o auklėtoja eilinį sykį vaidina įsižeidusia,kad niekas neklauso jos "nuostabių" šnekų iš serijos "Ar niekas nenuskendote"?".Po to išdalino tvarkaraščius,ir jie pakėlė man nuotaiką visam pusmečiui (kiek jie ir galioja)! Gerai.Galbūt trumpesniam laikui,bet ši diena tikrai šviesesnė tapo.Labai pavykęs gavosi tvarkaraštis.Keturias dienas pirmų pamokų nėra,antradienį į trečią pamoką ir tai - dailė.Smagu.Pasidarė dar smagiau,prisiminus/suvokus,kad nebebus rusų ir dar kitų pamokų.Mokysiuosi tik tai,kas man įdomu.Tatai tikrai pakėlė nuotaiką.
Visgi šią dieną įprasta kur nors eiti.Turiu omeny savo liaudį.Tad važiuosim prie jūros pasėdėti.Šiek tiek gaivaus oro įkvėpti.Tai geriausia,kas begalėjo būti šios "šventės" programoje.
  • 0

#20
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Sveikinu su rugsėjo 1 visus. Galvojau net nešvęsti, bet kažkaip labai linksmai praėjo diena. O mokykloj, kaip ir kiekvienais metais, vis ta pati pompastiška ceremonija, su Lietuvos himnu ir įvairiais palinkėjimais, bei kažkokiom (dažniausiai nevykusiom) mintim.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0