Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Erich Maria Remarque


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#21
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

Bibliotekoje beveik visos Remarko knygos su nuvalgytais puslapiais :D Populiarus visgi rašytojas...

aš irgi pastebėjau tai :D

pati neseniai baigiau ,,trys draugai''. labai labai patiko o šiandien pasiėmiau ,,juodąjį obeliską'' :)
  • 0

#22
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Skaičiau "Naktį Lisabonoj" - nepatiko. Kadangi toks rimtas ir populiarus rašytojas, nutariau paįvairint ir "šaut" betkokią jo knygą (galvoju pačiupsiu iš kito kampo). Pakliuvo "Šešėliai rojuje". Nuobodybė. Nepatiko, net nebaigiau skaityt. Nemano stiliaus gal rašytojas... Tiek Remarkas tiek Hemingvėjus, tokie surėminti kažkur patyrimuose ir man tie patyrimai kare ar medžioklėj tikrai nepaglostė nei širdies nei kažkokių papildomų jausmų nesukėlė. Ir išvis karo tematika man peilis. Ką jūs radot Remarko kūryboj jau tokio stebūklingo? Kad ir tame "Trys draugai".
  • 0

#23
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ta ir randa zmones - svetima, bet tikra patirti. As irgi Remarko nemegstu, ir del tos pacios priezasties - ne nuo tu knygu pradejau :} galvoju vasara vel pameginti skaityti. Oo siaip tai respektas EMR yra uz gryna stiliu. Ne tiek gryna, kaip Hemingvejaus, ta uz zurnalistiskuma isbuciuociau ir barzda isglostyciau.
  • 0

#24
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man Remarko knygose įdomiausi turbūt jo herojais, iš esmės jie beveik visada tokie patys, bet jų požiūris į gyvenimą ,draugystę ir visa kita labai patinka, taip pat jo vaizduojamas laikotarpis man įdomus ;)
  • 0

#25
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Šiandien kaip tik Remarko gimtadienis
O man jis labai patinka, skaičiau jo "Vakarų fronte.." išsižiojus, negalėjau atsitraukti. Tiek pati istorija, tiek rašymo stilius. Dabar labai noriu perskaityti "Trys draugai"
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#26
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Užvakar pabaigiau ,,Laikas gyventi ir laikas mirti". Man ten tiek per daug karo ir jo žiaurumų, tačiau visgi - Remarkas. Mylimiausias ir nuostabiausias rašytojas =) gal dar tų prastesnių knygų neskaičiau, tai neteko nusivilti =)

O patinka dėl paprastumo, herojų požiūrio, sunkių problemų pateikimo. Kaip jau sakiau, geriausias jis man tapo =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#27
Basta

Basta

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
skaičiau - Vakarų fronte nieko naujo, Trys draugai ir Naktis Lisabonoje. Patiko visos, gal paskutinė, kurią paminėjau mažiausiai.
  • 0

#28
Vilkė

Vilkė

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
"Naktis Lisabonoje" - "Laikas gyventi ir laikas mirti" jau perskaityta, dabar galvoju apie tą "Šešėliai rojuje". Bet labai, labai, labai daug knygų reikia, noriu, turiu perskaityt, kad pagaliau į rankas paimčiau Remarką :lol:
  • 0
Kiekvienas metų laikas turi savo kvapą. Kiekvienas lapas turi skaičių. Kiekvienas žvilgsnis - prasmę.

Kiekvienas dalykas gali būti melagingas...

#29
Actus

Actus
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
Teko skaityti: ,,Kelias atgal" ,,Juodasis obeliskas",,Vakarų fronte nieko naujo'',,Trys draugai" ,,Laikas gyventi ir laikas mirti'' bei ,,Triumfo arka''. Labiausiai sužavėjo obeliskas, galbūt dėl savo brandumo. Visos kitos, taipogi neabejotinai vertos dėmesio. Griebiančios už širdies knygos. Būna, perskaitai eilutę ir suspurda kažkas viduje.
  • 0

#30
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:
o, Remarkas. kažkada labai jo knygas skaičiau - vieną po kitos (dabar jau neatmenu, kurių tiksliai neskaičiau). labiausiai sužavėjo "Vakarų fronte nieko naujo" todėl, kad ten daug karo (tada labai domėjaus), "Laikas gyventi ir laikas mirti", dar "Juodasis obeliskas", "Trys draugai" - šias skaičiau po ilgokos pertraukos, atgaiva sielai. šiaip manau, skaičiusius Remarkas gerokai paveikia. nuostabus rašytojas.

bet: nepatinka man knygose pagrindinės herojės moterys.
  • 0

#31
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Skaičiau "Šešėliai rojuje" ir "Triumfo arką", neprisimenu, kokia tvarka, bet dabar žinau, kad "Triumfo arką" reikia skaityti pirmiau :)
Dar skaičiau "Vakarų fronte nieko naujo" ir "Kelias atgal". Bet nepaskaičiau po jų trečios, ir dabar galvoju, kuri ta trečia yra?
Patiko, ypač pirmos dvi paminėtos, ir ypač "Šešėliai...". Galėčiau skaityt antrą kartą. Tiesa, tuoj pat griebtis kitų jo kūrinių neskatina.
  • 0

#32
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Iš Remarko mėgstu tik "Juodąjį obeliską" ir "Vakarų fronte nieko naujo". Na, šios jo knygos man ryškiausią įspūdį paliko ir ne kartą abi skaičiau. O šiaip teko skaityti žymiai daugiau, bet likusių jo knygų įspūdis labai blankus. Tiesiog maloniai ir lengvai perskaitai ir greit viskas užsimiršta.
Tiesa, Remarkas su Hemingvėjum tai pačiai prarastajai kartai priklauso, bet pastarasis man nepalyginamai labiau patinka:/
  • 0

#33
cloudmaker

cloudmaker

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
Pastarąją pradėjau vakar :D
  • 0
Be muzikos pasaulis būtų klaida.

#34
alehandro

alehandro

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 40 Pranešimai:
as ruosiuosi skaityti "Vakaru fronte nieko naujo" kai tik baigsiu dabar skaitoma filosofine knyga :D
  • 0
Bendraujant su psichiškai nesveiku geriausia apsimesti sveikam.

#35
cloudmaker

cloudmaker

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
Šiaip pripažinsiu, kad užkabino pradžia :D žirėsim kaip vėliau bus
  • 0
Be muzikos pasaulis būtų klaida.

#36
tukas

tukas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
esu skaičiusi porą knygų, tai "vakarų fronte nieko naujo", "dangus neturi išrinktųjų" - patiko. tiek stilius, tiek patys siužetai įtraukia, atrodo, atsiplėšti nuo knygos negali. o tai jau yra daug. stovi dabar knygų lentynoje ir "trys draugai". pirkau kadaise, nes tai mėgstamiausia tėvo knyga, tik pati dar neperskaičiau, bet atsimenu, kad prieš kelis metus spektaklyje pastatytame pagal ją buvau.
  • 0

#37
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:
Esu skaičius: ,,Juodasis obeliskas", ,,Vakarų fronte nieko naujo", ,,Kelias atgal", ,,Triumfo arka", ,,Laikas gyventi ir laikas mirti". Būtinai reikės paskaityti ,,Trys draugai", bet vis neprisiruošiu, kitą knygą nusigriebiu. Labiausiai iš minėtųjų patiko ,,Juodasis obeliskas". Tai buvo pirmoji skaityta knyga, kuri ir paliko didžiausią įspūdį. Atskiromis detalėmis kiek panaši į kitas skaitytas knygas, bet visumoje visai kitokia ir ypatinga. Knygos visuma ,,kampuota" savo labai skirtingais ir individualiais veikėjais (kampuota nereiškia nieko neigiamo, kaip tik priešingai, na gal kas suprasit) , o visas sarkazmas ir filosofiniai apmstymai daro ją puikiausia mano skaityta Remarko knyga (na bent tol kol susipažinsiu ir su likusiomis jo knygomis).
  • 0

#38
Actus

Actus
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
Pas jį dar gerai atidirbtos pabaigos, po vienos knygos, norisi imti kitą ir dar kitą.
  • 0

#39
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Pas jį dar gerai atidirbtos pabaigos, po vienos knygos, norisi imti kitą ir dar kitą.

O man tai kaip tik atrodo, kad Remarque dažnai pabaigose nueina lengviausiu keliu
  • 0

#40
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
neseniai perskaičiau ,,Vakarų fronte nieko naujo". Palyginus su ,,Trys draugai" ar ,,Juodasis obeliskas'', tai ši mažiau patiko. Karas man nelabai prie širdies. Bet šiaip jis puikus rašytojas. Veikėjų paveikslai visada žavi.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0