Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Erich Maria Remarque


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#41
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Minusas man, perskaičius šio nuostabaus rašytojo tik dvi knygas
"Laikas gyventi ir laikas mirti" bei "Trys draugai" , tačiau šių dviejų knygų pakako man įsimylėti šį rašytoją.Vienas iš geriausių ir , manau, niekas man neprieštaraus. :)
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#42
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:

Minusas man, perskaičius šio nuostabaus rašytojo tik dvi knygas
"Laikas gyventi ir laikas mirti" bei "Trys draugai" , tačiau šių dviejų knygų pakako man įsimylėti šį rašytoją.Vienas iš geriausių ir , manau, niekas man neprieštaraus. :)

Manau, prieštaraus. Kad vienas geriausių prarastosios kartos rašytojų - neabejotinai. O kas tie mūsų geriausieji, apimant visus laikotarpius, - visada poleminis klausimas, todėl pasakymai - net jei pasakymai kritikų - ne visada turėtų būti priimami už gryną pinigą.
O Remarkas, kaip klasikos atstovas, šiandien populiarus ir mėgstamas, pastebiu. Verta pagalvoti kodėl :) Pirmiausia - knygos nėra sunkios savo forma (tarkime, ne koks Beketas), siužeto linija atsekama, nėra paini. Vyrauja karo temos (taip, tai kai kuriuos labai masina), visada įpinta meilės linija (taip, tai irgi masina), o jei dar altruistiškos draugystės ir pasiaukojimo gijos... Plius sentencijų galima užsirašyti daug (remarkiškoji filosofija)! Pragmatikas tuoj pasakytų, kad per visą Remarko knygų spektrą jų gali susidaryti pilnas sąsiuvinis. Neužmirškim ir graudulingųjų - tūlam skaitytojui patinkančių - scenų. Regis, tatai ir bus pagrindiniai gerai sukaltos remarkiškos knygos ingredientai.
  • 0

#43
karzygis

karzygis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 23 Pranešimai:
Skaičiau "Vakarų fronte nieko naujo", "Trys draugai" ir "Kelias atgal". Iš jų "Trys draugai" paliko didžiausią įspūdį, šiaip į karo lieteratūrą dabartiniai kartai yra sunku įsijausti, jau beveik 100 metų praėjo nuo karo pradžios...
  • 0

#44
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Ar tik as vienas, ar yra ir daugiau tokiu kuriu nesuzavejo "Dangus neturi isrinktuju"?
  • 0
Plastikmaniak

#45
Rudžila

Rudžila

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
Skaiciau "Vakaru fronte nieko naujo"
Be zodziu knyga verta demesio. Negalejau atsitraukti nei minutei, perskaiciau "nesuimirksejusi". SUPER
  • 0

#46
Liudmila

Liudmila
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:

Skaiciau Triumfo arka, Trys draugai, Vakaru fronte nieko naujo, Naktis Lisabonoje ir predesiu Juodasis Obeliskas. Mano pats pats megstamiausias rasytojas, kas neskaite tikrai verta isimyleti ji  :wub:


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0