Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Audio knygos,mes tingim skaityt

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

dungeon_master

dungeon_master

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 106 Pranešimai:
Gal kas dar klauso tuos irasus,be manes?
  • 0

Inesss

Inesss

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 398 Pranešimai:
Klausiau kartą ,kai televizorius sugedo , o nieko gero ir be titrų žiūrėti neturėjau , taip pat ir skaityti negalėjau , nes turėjau darbelio ,taigi parsisiunčiau audio knygą . Bet man nelabai patiko .Nepatiko balsas įgarsinęs knygą, dėl to buvo sunkoka įsijausti , nors ilgainiui pripratau ;)
bet vis dėl to knygos klausyti nebaigiau , o kadangi knyga visai patiko ketinu kada nors ją pati paskaityti .
  • 0

Dori

Dori

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 792 Pranešimai:
Esu parsisiuntusi nemažai audio knygų ir kažkurį vakarą bandžiau klausytis, bet ir man nepatiko skaitančiojo balsas ir kažkaip keistai klausėsi. Nežinau, gal ir bus laikas, kai nebeturėsiu ką skaityt ar kokioj kelionėj būsiu, bet dabar dar mėgausiuos realiom knygom :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

justė

justė

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 442 Pranešimai:
buna kartais idomu paklausyt pasakas ar istraukas skaitomas per radija. ypac todel, kad malonu klausyt profesionaliu aktoriu balsu.:)
  • 0

Mergiote

Mergiote

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 874 Pranešimai:
Bandžiau. Nepatiko.
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

Skotomafobija.

Skotomafobija.

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 106 Pranešimai:
Paklausau "Keistuolių" įgarsintų pasakų jau kokie septinti metai karts nuo karto. O šiaip, kiek teko girdėti audio knygų - nemalonūs balsai. Ir sunku įsigilinti į tekstą, nes, rodos, tegirdi tą balsą. Nooors, per kažkokią radijo stotį (kodėl man atrodo, kad tai kažkas iš krikščioniškų stočių) vakarais skaito ištraukas iš knygų. Va ten skaitovo balsas super. Tai karts nuo karto pasiklausau.
Vis gi skaityti pačiai, pačiai reguliuoti, nors ir mintyse, intonaciją ir pauzes žymiai maloniau.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

LiLy.

LiLy.

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 90 Pranešimai:
net nesu bandžiusi klausytis.
  • 0

Linas123

Linas123
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
jei tingi skaityt, sunku prisiverst ir klausyt, ypac jau kaip kazkas minejo jei igarsinimas nekoks. Skaitant pvz gali kai kurias neidomias vietas prasokt po pastraipa ar daugiau, jei padauginai gali is kart gryzt atgal (na kur gamta aprasoma ar pan) audio knygose butu sunkiau susivokti taip prasokinejant. Bet jei knyga uzkabina, jokio skirtumo kokia jos forma, vis vien fantazija vysto daug labiau nei koks filmas, kur uz tave jau viskas sugalvota. Beja, yra kelios lietuviskos audio knygos http://books.better-than.tv saituke. sekmes.
  • 0

karzygis

karzygis

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 23 Pranešimai:
Esu klausęs, visai įdomu, tik kad labai vargina kartais, o nori toliau žinoti kas vyksta ir t.t. Nepatariu klausyti prieš miegą :D
  • 0

Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 343 Pranešimai:
atsimenu vaikystėje labai mėgdavau susirangyti močiutės lovoje ir vakare klausytis per radiją skaitomų knygų... dabar gi mėgstu garsiai skaityti pati, ne sau, aišku :D maža būdama norėjau būti diktore, gal čia nuotrupos iš tų laikų...
  • 0

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
Klausydavausi tik kaip skaitomos pasakos.Turėjau keletą kasečių, plokštelių.Dabar, hmm..., pasakų klausyčiau,o tikro kūrinio ne.Nėra girdimoji atmintis: klausyti man nepatinka.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 343 Pranešimai:
Nėra girdimoji atmintis: klausyti man nepatinka.[/quote]

klausyt man irgi nelabai patinka, užtat dažniausiai aš ir skaitau garsiai :D Be to, tam tikrais atvejais tai labai lavina retorinius sugebėjimus, ypač jei jų reikia darbe:)
  • 0

ageno

ageno

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 28 Pranešimai:

buna kartais idomu paklausyt pasakas ar istraukas skaitomas per radija. ypac todel, kad malonu klausyt profesionaliu aktoriu balsu.:)

Būtent, man irgi patinka klausyti per radiją, nors taip retai būna, profesionalų įgarsintojų.
  • 0
Filosofija - tai spindintis debesis, ant kurio atsistojo Kristus, žengdamas į dangų.

devilrun

devilrun

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 817 Pranešimai:
igarsintos Douglas Coupland 'Microserfs' ir 'JPod' pries miega man iki siol yra vienas vaistu nuo depresijos.
  • 0

Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 170 Pranešimai:
Jeigu ką domina:
http://my.opera.com/... ... dio-knygos
http://my.opera.com/... ... -knygos-ii
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

mermeladas

mermeladas

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 243 Pranešimai:

Jeigu ką domina:
http://my.opera.com/... ... dio-knygos
http://my.opera.com/... ... -knygos-ii

Kažkas pasistengė :P
  • 0

dovee

dovee

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 21 Pranešimai:
Aš ,atrodo, aną vasarą, vakarais klausydavau :) Patiko, aišku ne tas pats kas skaityti knygą pačiam, todėl dieną , turėdama laisvo laiko, skaitydavau, o vakare, jau pavargusi, atsiguldavau į lovą ir klausydavau. Tada į knygą pasižiūri visai iš kitos pusės, negu kai pats skaitai.
Mano brolis, nemėgstantis priverstinės mokyklinės literatūros, privalomus kūrinius irgi klauso, o kas pačiam patinka skaito. Ir aš manau, kad taip yra daug geriau, negu kaip būna su kitais, kurios būtent priverstiniam kūriniai ir atbaido nuo skaitymo.
  • 0

Cenerentola

Cenerentola

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 647 Pranešimai:
Man tai labiau skaityti patinka.Klasikiniu būdu.:)
Vaikystėje patikdavo klausytis, kaip kiti skaito, dabar tiesiog sunku sutelkti dėmesį, užsigalvoju, žodžiai fonu mano mintims ir lieku nieko nesupratusi,kad ir kokia įdomi knyga būtų:D
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

Spalvota.

Spalvota.

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 149 Pranešimai:
Nesu bandžiusi audio knygų, bet iš anksto žinau, kad man jos nepatiktų. Nemėgstu kai kas nors kitas skaito ir turiu klausytis, taip man sunkiau pasinerti į knygą, kartais neįsidėmiu svarbių detalių. Man daug geriau skaityti pačiai. Manau, kad toks dalykas kaip audio knygos yra visai nereikalingas.
  • 0

Lyja

Lyja

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 174 Pranešimai:
Spalvota, jos reikalingos. Akliesiems, pavyzdžiui, labai.
Anksčiau klausiausi radijo skaitymų. Dabar jau neprisiruošiu. Turiu porą ir tų knygų kompiuteryje, bet vis irgi kažkaip... Pasiimi popierinę ir viskas. Reiktų nusiteikimo, rankas kažkur dėt.
  • 0

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0