Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Audio knygos,mes tingim skaityt

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

Spalvota.

Spalvota.

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 149 Pranešimai:
Ups, per skubėjimą apie tai net nepagalvojau.
Na taip, akliesiems jos reikalingos, bet be audio knygų jie tikrai nepražūtų. Gi yra dar brailio raštas, kurį išmokus galima kuo puikiausiai skaityti juo parašytas knygas.
  • 0

Dori

Dori

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 792 Pranešimai:

Ups, per skubėjimą apie tai net nepagalvojau.
Na taip, akliesiems jos reikalingos, bet be audio knygų jie tikrai nepražūtų. Gi yra dar brailio raštas, kurį išmokus galima kuo puikiausiai skaityti juo parašytas knygas.

Nu tai tu be knygų irgi nepražūtum, išgyventum juk? o kiek yra išleistų knygų brailio raštu? Keistas požiūris.
Aš už audio knygas, paskutiniu metu pradėjau nemažai jų klausytis, bet man labai svarbu, kas įgarsintojas, nes kai kurių negaliu klausytis vien dėl balso.
  • 1
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

Spalvota.

Spalvota.

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 149 Pranešimai:
Ne taip supratai. Sakydama, kad aklieji nepražūtų be audio knygų, turėjau omeny, kad dar yra ir brailio raštas. Ir nemanau, kad būtų didelis nuostolis jeigu nebūtų jų.
Kadangi man brailio raštu parašytų knygų nereikia tai ir neskaičiuoju kiek jų yra. Bet tikrai manau ne viena ir ne dvi. Oori pasakyti, kad audio knygų labai daug yra?
  • 0

Dori

Dori

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 792 Pranešimai:
Tikrai taip, audio knygų yra nemažai, jau viena aš kiek turiu parsisiuntusi jų, kad metams užtektų, kol perklausyčiau. O su laikų jų ir daugės dar, kaip ir PDF knygų.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

cloudmaker

cloudmaker

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 60 Pranešimai:
Bandžiau elektroninę knygą skaityt, bet kad akys pavargsta daug daugiau nei skaitant įprastą knygą.
  • 0
Be muzikos pasaulis būtų klaida.

Akela

Akela

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 84 Pranešimai:
Neseniai klausiau A. Škėmos "Balta drobulė", kurią mokyklai reikėjo perskaityti, o kadangi man nebeliko knygų tai parsisiunčiau audio variantą ir, iš tiesų, tai nusivyliau. Įgarsintojo balsas gal ir visai neblogas, tačiau problema ta, kad tikriausiai pasiėmiau netinkamiausią knygą klausymui:) skaičiusieji Škėmą, tikriausiai supras, kad vieną kart perskaičius jo tekstų tikrai nesuprasi:) smagiausiai klausėsi tos dalys, kurias mokykloje jau buvom išnagrinėję.
Na bet tuom nežadu nustot klausytis audioknygų, tik kitą kartą pasiimsiu paprastesnę ir lengvesnio turinio:)
  • 0

kitty

kitty
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:

klausausi audio knygų ir visai man patinka.

• 1

aurimas_m

aurimas_m
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:

Neseniai klausiau A. Škėmos "Balta drobulė", kurią mokyklai reikėjo perskaityti, o kadangi man nebeliko knygų tai parsisiunčiau audio variantą ir, iš tiesų, tai nusivyliau. Įgarsintojo balsas gal ir visai neblogas, tačiau problema ta, kad tikriausiai pasiėmiau netinkamiausią knygą klausymui:) skaičiusieji Škėmą, tikriausiai supras, kad vieną kart perskaičius jo tekstų tikrai nesuprasi:) smagiausiai klausėsi tos dalys, kurias mokykloje jau buvom išnagrinėję.
Na bet tuom nežadu nustot klausytis audioknygų, tik kitą kartą pasiimsiu paprastesnę ir lengvesnio turinio:)

Jei ieškai ko nors lengvesnio, rekomenduoju Andriaus Tapino „Vilko valandą“ - įgarsino pats Andrius, klausosi tikrai labai smagiai. Be to, iškart gali per savo telefoną klausyt.

• 0

aurimas_m

aurimas_m
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:

Spalvota, jos reikalingos. Akliesiems, pavyzdžiui, labai.
Anksčiau klausiausi radijo skaitymų. Dabar jau neprisiruošiu. Turiu porą ir tų knygų kompiuteryje, bet vis irgi kažkaip... Pasiimi popierinę ir viskas. Reiktų nusiteikimo, rankas kažkur dėt.

Manau, kad nereiktų galvoti apie audio knygas kaip apie pakaitalą paprastoms knygoms. Audio knygų paprastai klausau tada, kai turiu laisvas ausis, neužimta galva, bet knygos skaityti negalėčiau, pavyzdžiui vairuodamas, važinėdamas su dviračiu, gym'e, bėgiodamas parke ir pan. O vakare vis tiek mielai popierinę knygą į rankas paimu.

• 0

mermeladas

mermeladas

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 243 Pranešimai:

Naudojantiems Chrome: SpeakIt! įgarsina bet kokį tekstą. Naudoju UK English female balsą, kuris rodos skamba mažiausiai robotiškai.

Siūlau pasibandyti ant: https://www.readabil...ticles/ipapngmk

• 0

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0