Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Fotografija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 90

#21
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na iš dalies jus teisi ;]
Nes iš tikro mačiusi esu daug žmonių kurie turi ir puikius fotoparatus,bet nieko įspūdingo negali sukurti..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#22
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
dievinu fotografija ;]
bet esu tik mėgėja ;]
http://manogalerija....Dark^Wild/album
  • 0

#23
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Aš turiu fotografiją kaip meninę raišką mokykloje. Einu antri metai. Na, yra daug naujų žinių tikrai, bet labai sunku taikyt tą teoriją. :tmi: Tačiau įmanoma, o kai pradedi nagrinėt visai smagu. :) Tiesa, tas toks paaugliškas "dievinimas" dingo suvokus, koks tai sunkus darbas. Ir ne kiekviena fotografija padaryta yra menas, o kičas. :lol:
  • 0

#24
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Žinoma, kad fotografija nėra lengva, tai mokslas, kurį žmonės studijuoja ne vienus metus. Aišku gali būti ir savamokslis fotografas, bet tuomet turbūt dar sunkiau.
O dėl fotografijos meniškumo, tai beabejo ne visos yra menas, kaip ir ne visi paveikslai ir pan.
Ir šiaip meno ribos sunkiai apsibrėžia, kas vienam menas, kitam visiškai joks menas.
  • 0

#25
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Mhm. Meno ribų nėr, bet užtat yra neaiškios linijos tarp meno ir kičo, tad bent tai atskirt išmokti nėra labai sunku. Vistiek, jei žmogus dainuoja gražiai, aiškiai, be intonacinių klaidų ar išdainuoja kiekvieną natą - nesunku ir nedainuojančiam išgirst, o jei jau nusidainuoja - neskamba ir gana. Tai taip ir su fotografija, kičą pamatyt gali beveik visi. Svarbiausia, kičo nedaryt. :lol:
  • 0

#26
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Koks kategoriškumas laimės menui, na t. y. kičui :lol:
O ką tuomet manote apie menininkus, kurie kičą naudoja sąmoningai savo kūryboje?
  • 0

#27
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Tegu naudoja. :lol: Reikia mokėt jį naudot dar. Hehe.
  • 0

#28
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Man atrodo svarbiausia yra, kad patys menininkai suprastų ką daro :lol:
Na gal girdėjot yra toks menininkas Jeffas Koonsas, kuris kuria visišką kičą, o jo kūrinių, kurie parduodami už keliolika milijonų turbūt išpažiūros net neitų atskirti nuo kokio masinio šlamšto iš prekybcentrio, bet eksponuojamas galerijose toks "menas" įgauna naujų prasmių, ir iš vis postmodernizme kičo sąvoka nebėra suvokiama vien neigiamai.
  • 0

#29
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Gal ir būtų įdomu fotografuot, bet neturiu gero fotoaparato. Nors telefone turiu šiokių tokių fotografijų, bet kokybė prasta.
  • 0

#30
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Darkartą pasikartosiu, bet neteikiu technikai didelės reikšmės, o fotoaparatą galima išvis ir patiems pasigaminti.

Ir dar klausimas visiems, kokie fotografai jus įkvėpia, kuo žavitės?
  • 0

#31
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Užvakar buvo šioks toks pasisėdėjimas, tad padariau netyčia nuotrauką gražią. Nežinau kuo, bet man ji patiko =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#32
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Užvakar buvo šioks toks pasisėdėjimas, tad padariau netyčia nuotrauką gražią. Nežinau kuo, bet man ji patiko =D

Man šia nuotrauką labai mažą rodo,gal net mažesnė nei avataras..
Nepavyksta nieko įžiūrėti ;[
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#33
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Pataisiau =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#34
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Labai įdomiai atrodo,tik nesuprantu kas čia ;DD
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#35
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Todėl ir man patink, kad aš žinau kas čia :)
Fejerverkas =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#36
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Man Mergiotės fotografija primena tas kur netyčia fotografuodamas kaž ką užfiksuoji, o paskui žiūrint pamatai koks keistas, bet įdomus kadras gavos :)

Bet dar ši nuotrauka man pakišo tokią mintį, kad būtų įdomu rengti fotografijų konkursus, nes va kartais būna kokia įdomi nuotrauka kurią būtų galima čia įdėt, o po to išrinktume geriausią, aišku tos panelės, kurios pastoviai fotografuoja galėtų atrink po vieną fotografiją, kad ir kas mėnesį.
Tai va, toks būtų pasiūlymas, parašykit ką manot ;)
  • 0

#37
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Man Mergiotės fotografija primena tas kur netyčia fotografuodamas kaž ką užfiksuoji, o paskui žiūrint pamatai koks keistas, bet įdomus kadras gavos ;)

Būtent taip ir buvo =D tikra, kartais netyčinis kadras toks savaip žavus gaunasi =)

Bet dar ši nuotrauka man pakišo tokią mintį, kad būtų įdomu rengti fotografijų konkursus, nes va kartais būna kokia įdomi nuotrauka kurią būtų galima čia įdėt, o po to išrinktume geriausią, aišku tos panelės, kurios pastoviai fotografuoja galėtų atrink po vieną fotografiją, kad ir kas mėnesį.


Pritariu =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#38
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na, tai jei atsiras daugiau pritariančių, tai sausį, manau, kad galėsim pamėgint ;)
  • 0

#39
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš taip pat pritariu ;]]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#40
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.

Bet dar ši nuotrauka man pakišo tokią mintį, kad būtų įdomu rengti fotografijų konkursus, nes va kartais būna kokia įdomi nuotrauka kurią būtų galima čia įdėt, o po to išrinktume geriausią, aišku tos panelės, kurios pastoviai fotografuoja galėtų atrink po vieną fotografiją, kad ir kas mėnesį.
Tai va, toks būtų pasiūlymas, parašykit ką manot :)


I'm in :)

Užvakar buvo šioks toks pasisėdėjimas, tad padariau netyčia nuotrauką gražią. Nežinau kuo, bet man ji patiko =D


Man patinka. Apskritai mėgstu fotografijas (ar paveikslus), kai pats gali nuspręsti ką matai :)

Darkartą pasikartosiu, bet neteikiu technikai didelės reikšmės, o fotoaparatą galima išvis ir patiems pasigaminti.

Ir dar klausimas visiems, kokie fotografai jus įkvėpia, kuo žavitės?


Mane žavi profesionalūs karo fotografai. Jie sugeba perteikti žiaurius dalykus, kad jie netaptų banaliais. Pamačius tokias nuotraukas susimąstai kodėl žmonės taip elgiasi...
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0