Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Joanne Harris knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Britų rašytoja Joanne Harris gimė 1964 m. liepos 3 d. prancūzės ir anglo šeimoje. Šeimos gyvenimas buvo glaudžiai susijęs su maisto ir folkloro tradicija, kuri vėliau labai ryškiai atsispindėjo rašytojos romanuose. Studijavo modernias ir viduramžių kalbas Šv. Katerinos koledže. Penkiolika metų dirbo mokytoja. (http://www.versus.lt...i/Joanne-Harris)

šiuo metu lietuvių kalba yra išleistos šios knygos:
Šokoladas
Ledinukų bateliai (antroji Šokolado dalis )
Penki ketvirčiai apelsino
Gervuogių vynas
Džentelmenai ir žaidėjai
Runų ženklai

skaičiau visas čia išvardintas išskyrus paskutiniąją. visos skaitytos turi tokį šiltumą, jaukumą. įdomios, įtraukiančios knygos.
ar esate skaitę nors vieną šios autorės knygą? ar patiko? kodėl?
  • 0

#2
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Nesu skaičiusi šios rašytojos knygų, bet esu mačiusi filmą šokoladas pagal jos knygą, tai nors ir seniai žiūrėjau, bet kiek pamenu visai patiko, šokolado norisi žiūrint :D
O kaip tau, ar esi mačiusi ekranizaciją ir kuri iš skaitytų šių knygų labiausiai patiko? :D
  • 0

#3
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Skaičiau ,,Šokoladą", tikrai tokia miela, smagi, na šokoladinė knyga :D Patiko :D ir filmą mačiau pagal ją :) Na, kaip visuomet knyga geriau, tačiau filmas taip pat neprastas :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#4
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
deja, man filmo Šokoladas neteko matyti. o kuri knyga labiausiai patiko, tai..labai gera ir įdomi ,,penki ketvirčiai apelsino'' . dar ,,džentelmenai ir žaidėjai didelį įspūdį paliko, nors ši knyga gerokai skiriasi nuo trilogijos apie maistą.žinoma, ,,šokoladas'' taip pat labai įdomi knyga..nors antra dalis man patiko labiau.
  • 0

#5
Monstriuke

Monstriuke

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
sokolanda ir penki ketvirciai apelsino nes nusipirkau nes labai patiko, dar skaiciau dzentelmenus ir zaidejus, manau viena geriausiu knygu kokias skaiciau.
  • 0

#6
Karčio Sruoga

Karčio Sruoga
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
<...>
  • 0

#7
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Žiūrėjau filmą "Šokoladas", po kurio sakiau, kad autorės knygų neskaitysiu. Bet dabar klausau audio knygą "Penki ketvirčiai apelsino". Visai patinka ;)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#8
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Ją skaityti manau pradėjau nuo mažiausiai Harriškos knygos - „Džentelmenai ir žaidėjai“. Bet patiko ir sužavėjo labai.
  • 0

#9
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Perklausiau aš apelsinus, bet nežinau, ar ką nors daugiau jos skaitysiu |(
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#10
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Skaičiau "Šokoladą" ir "Penkis ketvirčius apelsino".
"Penki ketvirčiai apelsino" tapo "mano knyga", "Šokolade", priešingai nei "...apelsine", paradoksaliai visą tą knygos grožį užtemdė žiauriosios scenos, kurių filme neliko. Todėl filmas patiko šįkart labiau už knygą - kaip jaukus, šiltas...
  • 0

#11
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:
Aš ir skaičiau tik "Šokoladą" ir visai neseniai "Penkis ketvirčius apelsino", pastarojo nebūčiau skaičius, bet išvykau ir pritrūkau knygų, tai paėmiau iš sesės. kažkaip man toks rašymo stilius dabar jau nelabai ("Šokoladą" skaičiau jaunesnė, sužavėjo).
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0