Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dienos vargai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 432

#1
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Na, išsiliekite, kas šiandien nutiko ne taip, kaip norėjote. :)
  • 0

#2
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Per daug anksti atsikėliau..
Taip užknisa,kad kai reikia eiti į mokyklą norisi kuo ilgiau miegoti..O kai tik atostogos keliesi anksčiausia.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#3
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tas pats ir man. :)
  • 0

#4
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Brownas
Kaip su šia bėda tvarkytis reiktu? :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#5
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal pabandyk įsivaizduot, kad pvz ryt reiks į mokyklą. Saviįtaiga daro stebuklus.
Arba mažiau reiktų sėdėt prie pc.
  • 0

#6
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na lyg šiaip daug ir nesėdžiu tik tada kai labai nėra kuo užsiimti ;D
Žinai taip dar pagalvojusi ir tikrai nueisiu į mokyklą ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#7
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
man irgi tas pats. kai į mokyklą- tai sunkiai keliuosi , nors vakare gan anksti miegot einu. o kai atostogos, nuo anksčiausio ryto vartausi lovoje...
  • 0

#8
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Na, nesupratot? :)
Skirtingais metų laikais skiriasi ir požiūris į kėlimąsį. Vasaros metu jums nereikia eiti į mokyklą. Tad ankstus kėlimasis jūsų nevargina. Štai, pavyzdžiui, mokyklos sezono metu jums jau privaloma anksti keltis. :)

Psichologai pastebėjo, kad kažkokio darbo vertimas žmogų atstumia, jis priešinasi. Na, jeigu sąmonė nesipriešina, tai priešinasi pasąmonė. Todėl jum ir sunkiau keltis. :)

Norint tai įveikti, reikia suprasti kėlimosi priežastis. Aš jūsų visų paklausiu - kaip manote, kodėl į mokyklą reikia keltis 8:00, o ne, pavyzdžiui, 12:00?
  • 0

#9
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Niekas nenori mąstyti, nori tik gaut atsakymus iš karto. :)
  • 0

#10
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
manau, kad anksti pamokos prasideda, kad anksčiau baigtųsi :) aišku, čia tokia mano nuomonė. be to, juk ir darbo diena prasideda anksti :)
  • 0

#11
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Bet šiaip dar yra antra pamaina..Tada pamokos prasideda apie pirmą valandą..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#12
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

manau, kad anksti pamokos prasideda, kad anksčiau baigtųsi :) aišku, čia tokia mano nuomonė. be to, juk ir darbo diena prasideda anksti :)


Bingo. :)
Kai išsiaiškini priežastį, nieko nekaltini, nes pamatai naudą.

Bet šiaip dar yra antra pamaina..Tada pamokos prasideda apie pirmą valandą..


Vargo vakarienė.
  • 0

#13
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
o kodel blogai per atostogas anksti keltis? juk daugiau laiko, daugiau nuveiktu darbu.B)
  • 0

#14
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
per atostogas anksti keltis- visai gerai. bet kai matai, kad ne atostogų metu sunkiai keliuosi, toks klausimas iškyla..
dėl antros pamainos (kai pamokos prasideda po 12h) tai .. niekada to nepatyriau ir nenoriu patirti, nes mėgstu, kai pamokos baigiasi anksti. Tegu aštuntą ryto kasdien pamokos prasideda- svarbiausia kiek galima anksčiau namo grįžti..B)
  • 0

#15
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
laTulipe jums tikrai reikia džiaugtis,kad to nepatyrėte..
O aš džiaugiuosi,kad visa tai man jau praėjo ;D
Nes tikrai nebuvo smagu eiti į mokyklą pirmai ar antrai valandai,o pareiti namo prieš septynias.
O aš kaip tik noriu per atostogas nors šiek tiek ilgiau pamiegoti..Ir kas iš to,kad aš atsikeliu šešta valandą..Ir nerandu ką veikti..Tai man jau geriau butu pamiegoti iki kokios dvyliktos,o tada normaliai diena prasidėtu.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#16
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
07:14 AM
  • 0

#17
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
ech, nuo pat ryto sugadinta nuotaika. kogero labiausiai zlugdo kai tavo noras padaryt ka nors gera yra neivertinamas.
  • 0

#18
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

kogero labiausiai zlugdo kai tavo noras padaryt ka nors gera yra neivertinamas.


Jeigu darai tik todėl, kad tave įvertintų - pritariu. Tai žlugdo.
  • 0

#19
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Vėjo_Nublokšta - tikrai džiaukitės, kad nebereikia... pamenu, broliui reikėdavo, tai jis džiaugdavosi, kad nereikia anksti keltis... čia kaip kam :D aš jau geriau anksčiau atsikelsiu, bet ir anksčiau gultis eisiu..
  • 0

#20
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
laTulipe
Ir veliau jam tai neatsibodo?
Nes iš pradžios ir aš džiaugiausi ta antra pamaina,bet veliau norėjau,kad tik greičiau baigtus ketvirtoji klasė ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0