Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dienos vargai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 433

#381
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Aš vis dar noriu meilės.
Ir va, galiu pasiguosti. Šiandien mane paleido iš ligoninės, kurioje praleidau visas penkias dienas ir dar labiau meilės noriu
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#382
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

Aš vis dar noriu meilės.
Ir va, galiu pasiguosti. Šiandien mane paleido iš ligoninės, kurioje praleidau visas penkias dienas ir dar labiau meilės noriu

Pavasaris... problemos irgi grynai pavasarinės :D nors bent jau iš ligoninės paleido (reik tikėtis nebuvo per daug baisu ten)
  • 0

#383
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Baigiau magistrą ir dabar nebeturiu ką veikti, bet vis tiek aš labai užimta kaip ir Jūs...

  • 0

#384
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Koks velnias mane nutempė į dailės ir matematikos egzaminus? Nei vieno, nei kito nereikia, bet kažkodėl pasiemiau. Matematikoj šiaip ne taip plūduriuoju, bet jausmas toks, kad skęsčiau. O į praeitų metų dailės egzaminą susivokiau tik vakar pasižiūrėti ir supratau, kad į daugelį klausimų nežinočiau kaip atsakyti... Dabar, kaip žmogus jaučiantis atsakomybę tiek prieš save, tiek preiš mokytojus, nervuosiuos ir bandysiu viską per dieną prisimint... Kas sugalvojo šiuos egzaminus padaryti vieną po kito? Iš gerosios pusės, egzaminai jau beveik baigėsi, liko dar tik porą atkentėt :) Ir, besimokydama dailę, radau porą labai įdomių dailininkų bei stilių. Visgi nėra to blogo, kas neišeitų gerą. Dabar man reikia tik... kantrybės! (ir sėkmės)
  • 1

#385
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
O kur žadi stoti?
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#386
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Bandysiu į anglų filologiją. Šiaip esu meno žmogus, bet buvau priversta galvoti tikroviškai ir suprasti, kad, nebent esi labai išskirtinis, iš meno nelabai pragyvensi. Todėl teko ieškoti kitų variantų, tad nusprendžiau pasinaudoti kitu savo sugebėjimu — kalbomis. Vertėjauti bandysiu. Ir moka neblogai, ir iš namų galima dirbti... Patogu ir norint pakeliauti, ir jei šeimą turėsiu. Bet... kažkaip abejoju, kad viskas taip gražiai pavyks. Gyvenimas ne sviestu pateptas, ne rožėmis klotas, tad yra šansų, kad net baigus universitetą liksiu be darbo ir eisiu gatvių šluot :D Be to, tai nevisai tai, ko aš noriu (nors pati nevisai žinau, ko noriu). Na ką, bus kaip bus, dabar dėl to dar neverta jaudintis... tiesa?
  • 0

#387
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Tikrai neverta. Aš pati studijuoju viena neperspektyviausių dalykų - menotyrą. Bet dėl to labai nesigriaužiu. Man labai patinka paskaitos, įdomi medžiaga, tad visai kitokia ir motyvacija ją mokytis. Jeigu rinktis pelningą, bet netraukiančią profesiją, kur kiekviena darbo diena prilygsta savęs kankinimui ar tai, kad nesukurs labai tvirto materialaus pagrindo, bet teiks malonumą, tai aš renkuosi pastarąjį variantą
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#388
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Mmmm... menotyra. Svarsčiau šią galimybę, bet 0,4 istorijos, kurią nelabai gerai moku ir 0,2 geografijos, kurios net nebuvau pasiėmusi, gerokai sumažina mano šansus įstoti nemokamai. Bet sutinku su tavo požiūriu, kad profesiją reikėtų rinktis tokią, kuria galėtum mėgautis. Būtų puiku, jei darbas taptų ne darbu, o malonumu. Todėl aš ir abejoju dėl savo pasirinkimo. Tiesiog dabar neturiu geresnių variantų. Būtų mano valia, niekur nedirbčiau, o dienomis skaityčiau knygas, šokčiau, dainuočiau, vaidinčiau, žiūrėčiau spektaklius, baletą, koncertus, pieščiau ir gėrėčiausi architektūros bei dailės stebuklais... Tačiau tai darydama pinigų neužsidirbčiau :D Kaip žmogus nestovintis ant žemės paviršiaus, o kažkur skraidžiojantis, bent vieną sprendimą turiu padaryti remiantis realybe. Kad bent jau, laikui atėjus, pati galėčiau pasirūpinti savimi. Beje, kalbos — įdomus dalykas. Ateityje norėčiau išmokti jų kuo daugiau. Tik tikiuosi, kad gyvenimas kaip nors susitvarkys taip, kad būsiu laiminga ir nereikės gailėtis dėl savo sprendimo.
  • 0

#389
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Va čia galiu pasiskųsti, kad man su kalbomis yra visiška tragedija ir dėl to tau labai pavydžiu. Aš net anglų kalbos padoriai nemoku, niekaip negaliu išmokti arba perlipti per save. Klaikiai norėčiau mokėti daug kalbų. Man labai patinka keliauti, laisvai galėčiau ištranzuoti po Europą, bet mane stabdo kalbos barjeras.
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#390
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Na va, o aš, nors gerai moku anglų ir rusų, neblogai vokiečių ir dar kelių kitų kalbų trupinius, dar nė karto neturėjau galimybės viešėti užsienyje (su dabartine ekonomine padėtim nemanau, kad kada greitu laiku ir galėsiu). Taigi, nesiseka nei vienai, nei kitai :)
  • 0

#391
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
pasimire Ray Bradbury, ar, tiksliau reiketu sakyti, iskeliavo i Marsa. Siandien paskaitom: http://www.jerrywbro...ns_Bradbury.pdf
  • 0

#392
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
mano gyvenimo meilė nenori važiuoti kartu į festivalį. jis nežino, kad yra mano gyvenimo meilė
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#393
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Apskritai kas kokius festivalius planuojat aplankyti vasara? :)
  • 0
Plastikmaniak

#394
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Mmmm... menotyra. Svarsčiau šią galimybę, bet 0,4 istorijos, kurią nelabai gerai moku ir 0,2 geografijos, kurios net nebuvau pasiėmusi, gerokai sumažina mano šansus įstoti nemokamai. Bet sutinku su tavo požiūriu, kad profesiją reikėtų rinktis tokią, kuria galėtum mėgautis. Būtų puiku, jei darbas taptų ne darbu, o malonumu. Todėl aš ir abejoju dėl savo pasirinkimo. Tiesiog dabar neturiu geresnių variantų. Būtų mano valia, niekur nedirbčiau, o dienomis skaityčiau knygas, šokčiau, dainuočiau, vaidinčiau, žiūrėčiau spektaklius, baletą, koncertus, pieščiau ir gėrėčiausi architektūros bei dailės stebuklais... Tačiau tai darydama pinigų neužsidirbčiau :D Kaip žmogus nestovintis ant žemės paviršiaus, o kažkur skraidžiojantis, bent vieną sprendimą turiu padaryti remiantis realybe. Kad bent jau, laikui atėjus, pati galėčiau pasirūpinti savimi. Beje, kalbos — įdomus dalykas. Ateityje norėčiau išmokti jų kuo daugiau. Tik tikiuosi, kad gyvenimas kaip nors susitvarkys taip, kad būsiu laiminga ir nereikės gailėtis dėl savo sprendimo.

Aš tavo vietoje tiksliai išsidėliočiau dalykus, kuriuose tu esi gabi, turi bent šiokį tokį potraukį ir manai, kad gali daug pasiekti. Turint šiuos dalykus, gali juos sieti su tinkamomis specialybėmis, o paskui tas specialybes išsidėlioti didžiausio perspektyvumo tvarka (Kur didelė paklausa ir maža pasiūla, todėl turėdama šiek tiek geresnius nei vidutinius gabumus galėtum daug pasiekti). Vertėjo specialybė gan nebloga (ypatingai perspektyvi kinų kalbos atžvilgiu), bet... bet nereiktų apsiriboti vien keliomis kalbomis (sakei, kad tau patinka kalbos, todėl problemų neturėtų kilti). „ gyvenimas kaip nors susitvarkys“ - galbūt, bet tu ir pati jį gali puikiai susitvarkyti.

„ Būtų mano valia, niekur nedirbčiau, o dienomis skaityčiau knygas, šokčiau, dainuočiau, vaidinčiau, žiūrėčiau spektaklius, baletą, koncertus, pieščiau ir gėrėčiausi architektūros bei dailės stebuklais.“ - turint gerą darbą, visi šie norai yra lengvai įgyvendinami :)

Sėkmes kuriant savo ateitį!


Keletas citatų:

I think it's important to remember that "Do What You Love" may not lead to financial success. It will only lead to you doing more of what you love, which may or may not ever pay well.


Everybody says "do what you love". Few say how to find what you love. Fewer still say how to manage to work as hard as you should to find what you love.
It's kind of a circular problem, when you love something you'll naturally work very hard on it, when you are still searching what it is you love, it's really hard to get the energy to work as hard as you should to find the elusive loved mission.


Do opportunities.
That's all about and if these opportunities are about your passion even better. Otherwise you wait for the perfect idea or stuck with a crappy thing for years only because it's you passion.


  • 0

#395
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Labai ačiū už patarimus! :) Kuo toliau, tuo ta ateitis vis migločiau ir migločiau atrodo...
  • 0

#396
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
As baiges mokykla irgi nezinojau kur stosiu, nusipirkau 16 variantu ir atejes stojimo punkta visus juos issirinkau vietoj, aisku virsuje paminedamas tuos i ka labiausiai norejau, kelis variantus turejau, bet man sansu istoti ten kur norejau nebuvo, todel ir prirasiau visko daug, taigi istojau ten kur nelabai norejau, bet mokausi gana patenkintas, netgi dziaugiuosi, kad neistojau ten kur norejau, nes esama specialybe turinti didesne paklausa :) Nezinau gal man padejo sugebejimas pritapti visose srityse, todel per daug ir nesijaudinau kur mane priims, buciau neprazuves bet kurioje specialybeje.
O tau patarciau taipogi per daug nesijaudinti ir issirinkti tokia specialybe, kuriai turi noro, gabumu ir tokia kuri turi paklausa, nes kai abiturientai baigia mokykla su raudonais diplomais ir stoja i kokia teise ar vadyba, tai man iskart kyla elementarus klausimas, uz ka jie gavo ta raudona diploma, jeigu ant tiek neturi proto rinkdamiesi tokias specialybes. Dar paskui verkia kaip jiems buvo sunku mokytis, o baigus, verkia, kad neranda darbo.
  • 0
Plastikmaniak

#397
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
kodėl čia tokia tyla visur?
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#398
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

kodėl čia tokia tyla visur?

Naktį dažniausiai būna tylu :D todėl man ir patinka sakyt "kam naktį miegot, jei gali nemiegot?", nes naktį taip kilniai ramu ir kitaip dalykai atrodo, nei dieną
O šiaip vasara, tai manau, kad didelio forumiečių aktyvumo nėra ko tikėtis (juk tu apie tai?), visgi daug veiklos laukuose atsiranda vasarą, tai būna, kad ir keletą dienų kompiuterio net neįjungi...
  • 0

#399
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
aš vis sistemingai į dieną kelis kartus patikrinu gal kartais kas bus ką parašęs, bet bergždžias reikalas :D
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#400
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

aš vis sistemingai į dieną kelis kartus patikrinu gal kartais kas bus ką parašęs, bet bergždžias reikalas :D

Būna ir man taip :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0