Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dienos vargai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 432

#41
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Dabar aš su tavim taip diskutuosiu, ką bepasakytum visada atsakysiu ,,nežinau", suprask, jeigu iki tokio lygio nusileisim...tu tiesiog nesupranti budzimo doktrinos ar koncepsijos. va tai yra, kai žmogus skaito, bet nesuvirškina, nesupranta, jam trūksta patirties ir pritaikymo gyvenime.išmoksi, tik nemanau, kad gali taip mokyti kitus, kurie gal daugiau už tave vyresni ir apie budizmą daug daugiau žino.Paprasčiausiai tai yra nepagarba kitam, todėl aš ir sakau, internete neišspręsi bėdų.Žiūrėk, juk tu niekada gatvėje neprieisi prie nepažįstamo, arba šiaip draugo, klasioko ir nepradėsi jam aiškinti apie budizmą, cituoti ,,Sidhartą" ir t.t. ne, o čia sau leidi, nepažįstamiems, vyresniems ir nežinodamas jų supratimo lygio.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#42
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Oi, nežinojau, kad ponas yra budizmo meistras, man rodos, net Dalai Lama. Ar galėtum pirštu durti bent į vieną vietą ir pasakyti 'va čia tas keturiolikmetis susišiko ir pasakė neteisingai'? :lol:
  • 0

#43
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
internete bėdų neišspręsi , bet jas kas nors padėti išspręsti gali ;) o Juodas.Baltas mano nuomone pagalbos neieško , nors gal būt reikėtų ? :D
ir patarsiu neprašoma - Juodas.Baltas tau tikrai derėtų atkreipti dėmesį į vyresnius (galbūt ir keliais metais ) , nes to reikalauja paprasčiausias etiketas :) ir būk geras priimk pagaliau tau išsakomą kritiką , nes taip galėsi tobulėti ;) negyvenk vien taip kaip tau atrodo , o tai kad esi ganėtinai išsilavinęs ir apsiskaitęs apie budizmą labai džiugina , bet tai neleidžia manyti jog esi visažinis ir kitų nuomonė neabejotinai neteisinga , ką tu , kaip aš pastebiu , darai ;)
  • 0

#44
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Man pagalbos nereikia, nes aš neturiu problemų.
Kas dėl etiketo. Aš gerbiu vyresnius asmenis. Tik kai kurie asmenys manęs negerbia - tą aš jiems ir pasakau, jog jie manęs negerbia.
Nesakau, kad esu visažinis. Ir nežiūrėk taip paviršutiniškai, įsigilink ką rašau. Aš parašau savo požiūrį, vėliau jį apginu, nes jis iš karto yra užpuolamas. Galiu pacituoti vietas, jeigu nori.
  • 0

#45
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Man pagalbos nereikia, nes aš neturiu problemų.
Kas dėl etiketo. Aš gerbiu vyresnius asmenis. Tik kai kurie asmenys manęs negerbia - tą aš jiems ir pasakau, jog jie manęs negerbia.
Nesakau, kad esu visažinis. Ir nežiūrėk taip paviršutiniškai, įsigilink ką rašau. Aš parašau savo požiūrį, vėliau jį apginu, nes jis iš karto yra užpuolamas. Galiu pacituoti vietas, jeigu nori.


O kartais nėra savęs apgaudinėjimas sakant jog neturi problemų ? nes mes visi turime problemų ;) ir galiu pasakyti , kad tas tavo nuomone tavęs negerbimas kyla iš didelės tavo savimeilės , na kad ir tavo nicko trumpinimas ;) juokinga gi bėda ;) kiek kartų aš turėjau jaustis negerbiama , nes čia mane žmonės yra pavadinę Iness , nors yra trys s , bet kažkaip man nekilo bėdų :) ir toli gražu ne visada tą savo požiūrį apgini , nebent šiais laikais gynyba vadinama pasakymas , kad nežinau :) o įsigilint įsigilinu ir kiti įsigilina ( nors nėra ten baisiai kur gilintis :D ) dėl to visiems kyla klausimai , kurių kartais nemėgsti :D
  • 0

#46
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Jeigu dauguma turi problemų, tai nereiškia, kad visi. Kas dėl nick'o. Tai nebuvo raidė, tai buvo net vienas žodis. Bet ne tame esmė. Buvo parašytas mažas Post Scriptum, aš nekėliau jokių bangų ar vėjų. Tik kažkas sugalvojo iš musės dramblį nulipdyti. Sveikinu, išėjo! ;)

Apginu tik tai, ką žinau, o ko nežinau, taip ir pasakau - nežinau. O gal turėčiau sakyti žinau? Na, nesiruošiu meluoti, atleisk, kad nesu melagis. :D

Klausimus aš mėgstu. Bet ne šikimą. Supranti, kas tai yra? Teigimas, kad mano požiūris yra šūdas (savais žodžiais jie visą tai pasako). Galbūt dar nelabai žinai, kas yra diskusija, o kas - trolio provokacija. Taip, trolio, nes šikimas (internete) yra grynai troliškas.

Ir negalvokit, kad aš esu savimeilis budistas, kuris žūtbūt kariauja už savo filosofiją. Visų pirma, aš nesu budistas, antra, aš tik svarstau. Ir jūs tik svarstykit, kritikuokit. O ne šikit. Ačiū.
  • 0

#47
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Jeigu dauguma turi problemų, tai nereiškia, kad visi. Kas dėl nick'o. Tai nebuvo raidė, tai buvo net vienas žodis. Bet ne tame esmė. Buvo parašytas mažas Post Scriptum, aš nekėliau jokių bangų ar vėjų. Tik kažkas sugalvojo iš musės dramblį nulipdyti. Sveikinu, išėjo! :)

Apginu tik tai, ką žinau, o ko nežinau, taip ir pasakau - nežinau. O gal turėčiau sakyti žinau? Na, nesiruošiu meluoti, atleisk, kad nesu melagis. :D

Klausimus aš mėgstu. Bet ne šikimą. Supranti, kas tai yra? Teigimas, kad mano požiūris yra šūdas (savais žodžiais jie visą tai pasako). Galbūt dar nelabai žinai, kas yra diskusija, o kas - trolio provokacija. Taip, trolio, nes šikimas (internete) yra grynai troliškas.


visi mes turime mažesnių ar didesnių problemų , vienas šiandien skaniai nepavalgė , ar ryt rašys kontrą , o kitas galbūt susirgo , ar susirgo jo draugas . visi mes turime bėdų tik skiriasi jų mastas ;)
malonu , kad pripažįsti jog visgi ne visada apgini tą savo nuomonę , taigi čia su melavimu net nebuvo nieko bendra :D matai kiekvienas tą šikimą supranta kitaip ir nemanau kad kas nors norėjo tave apdergti , manau , kad tai dažnai buvo tik kritika ;) ir žinok visai negražu ir visiška nesamonė žmones lyginti su troliais , na bent man nepatinka , man tai atrodo pasakų lygio tik gali įžeisti :)

Ir negalvokit, kad aš esu savimeilis budistas, kuris žūtbūt kariauja už savo filosofiją. Visų pirma, aš nesu budistas, antra, aš tik svarstau. Ir jūs tik svarstykit, kritikuokit. O ne šikit. Ačiū.

tai tu nesuteik prielaidų taip galvoti ir tada diskusijos su tavimi taps daug malonesnės ir mums ir tau ;) o įžeisti , manau , čia niekas nenori
  • 0

#48
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Jeigu dauguma turi problemų, tai nereiškia, kad visi.

Nori pasakyti, kad visai neturi problemų?

Teigimas, kad mano požiūris yra šūdas (savais žodžiais jie visą tai pasako).

Jei gali, surask ir nukopijuok kurie posakiai, tavo nuomone, teigia,kad tavo požiūris yra šūdas?

P.S. Apie budizmą. Vis teigi, kad tai nėra tavo religija. Tad iškyla klausimas: kokia, visgi, tavo religija?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#49
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Na, šiaip truputėlį darosi net nuobodu.
Mielasis, arba žinok su tavim kažkas negerai, arba čia su visais absoliučiai mumis. Kadangi kažkaip kiekvienam iš mūsų patari kažką keist, mąstyt kitaip ir t.t. Visi tavęs negerbia, todėl ir tu mūsų gali negerbt... Na, aš nelabai mėgstu tokius dalykus. Išvis jei esi protingas žmogus ir matai, kad jau ne vienas žmogus tau atrodo "neteisingas", o daug, reiktų susimąstyt gal kartais tu pats mąstai negerai.
O dėl metų... Niekas neprikaišiotų, jei nebūtų kodėl. Kartais tikrai būna tokių žmonių, kurie subrendę ne palei savo metus, bet dabar, kai tu pats prašaisi tiesiog priminimo, kad esi jaunesnis tikriausiai už visus (?) forumo dalyvius, na, šiek tiek keista sakyčiau.
Galbūt esi patyręs už visus forumo dalyvius sudėjus daugiau, bet tai nereiškia, kad esi pranašesnis. Nesversim čia visi savo patirties ant svarstyklių. Jei ateini į forumą - ateini bendrauti tam tikroje žmonių grupėje, o kai ta grupė nenori kažkokio dvasinio mokytojo, reikia tik diskutuot tarpusavy.
Ir tai kas per mada, jaunesiems pamokslaut? Mano kaimynėlis 11-kos metų iš pakankamai pagyvenusių tėvų yra išmokęs panašios savybės. O šiaip... Nemanau, kad esi toks laimingas ir harmoningas, kokiu čia dediesi. Kaukės, kaukės, kaukės. Nebijok pripažinti, kad turi problemų. Visi jų turi ir nieko blogo. Tik iš elgesio matos, kad viskas slypi šiek tiek giliau. Na, aš asmeniškai nepamenu, kad 14-os metų būčiau maištavusi kaip nors ir siekusi moralizuoti. Galbūt tai tiesiog tavo viduje įsišakniję ir ne tik paauglystės laikotarpis, o tiesiog toks tu. Na, kaip bebūtų, anksčiau ar vėliau suvoksi, kad tas nenoras sutarti su kitais, o ypač kitų sumenkinimas - savęs iškėlimas į mokytojus, neleis tau nė draugų susirast. Tad kol nevėlu - pamąstyk, tik tiek. Nereikia mums tavo pasiaiškinimų ir gynimosi. Sėkmės.
  • 0

#50
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
'nereikia mums tavo pasiaiškinimų'

Aš nesiaiškinu/neatsiskaitinėju jums. Aš tiesiog bandau pagrįsti savo nuomonę.
Visų pirma, amžius čia ne prie ko. Bet tarkime, amžius. Nemanau, kad žmogus turi teisę negerbti manęs vien dėl to, kad esu jaunesnis. Pasikartosiu - amžius čia ne prie ko.
Žinai, pasaulį suvokiame kiekvienas iš savo pusės. Aš vienaip, tu kitaip. Ir visi bandome įrodyti, kad mano suvokimas geresnis, nes bla bla bla. Ir taip bus visada, hau!

Žinai, neįsižeisk, bet man visiškai dzin, ką tu manai apie mane. Kaukės, nekaukės. Manyk taip ir toliau, neneigsiu tavo šito mąstymo, nes tai būtų beprasmiška.
Aš žinau, kaip aš jaučiuosi. Aš žinau. O tu - ne. Bet prie ko čia tu, apskritai? Kalba eina apie mano jausmą, tad tik jaučiantysis geriausiai suvokia savo jausmą.
  • 0

#51
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Nesakau, kad esu visažinis. Ir nežiūrėk taip paviršutiniškai, įsigilink ką rašau. Aš parašau savo požiūrį, vėliau jį apginu, nes jis iš karto yra užpuolamas. Galiu pacituoti vietas, jeigu nori.

Tai, kad čia ir yra bėda, jog tu pateiki kažkokią neaškią nuomonę, iš kažkokių citatų sukamšytą ir bandai įrodyti, kaip absoliučią tiesą.Be jokios argumentacijos.O tadaprasiedda kaip sakai pats ,,ginyba" - ,,ko nežinau to ir nesakau; aš nieko nežinau, vadinasi, tu irgi turėtum nieko nežinoti ir t.t. ir t.t.Ir juokinga tai, jog tu savo nuomonę pareiški, bet galiu cituoti kelias vietas, kur kitą kaltini, jog jis pasako savo nuomonę.
Esi normalus paauglys, maksimalistas, kuris prisiskaitė suherojintų Sidhartos citatų greičiausioj kokioj pop literatūroj, nieko nesuprato, ir bando mokyti kitus.Viskas normalu, tik jeigu daugiau galvotum, o ne skubėtum pareikšti savo nuomonę visais klausimais.Nebūk egocentriškas ir nejuokink kitų, kas bent kiek daugiau nusimano apie budizmą, turėtų čia garsiai juoktis iš tavo interpetavimo.
O apie problemas, tai čia dar vienas ir jau įprastas tavo įprotis: viena sakau, kita galvoju.
Tavo nickas Juodas.Baltas vien išduoda, kad nesi vienalypė asmenybė, vadinasi, yra ir gero ir blogo.Nešokite aukščiau bambos, tuomet niekas nekritikuos, rodys pagarbą ir draugiškai diskutuosim.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#52
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Visų pirma, amžius čia ne prie ko. Bet tarkime, amžius. Nemanau, kad žmogus turi teisę negerbti manęs vien dėl to, kad esu jaunesnis. Pasikartosiu - amžius čia ne prie ko.

Tu juk pats atkreipi dėmesį į savo amžių. Nei vienam forumo dalyviui kažkodėl nebuvo užsiminta, kad jam daug/mažai metų. Nes tai nėra svarbu. Galima diskutuoti su tikrai įvairaus amžiaus žmonėmis (labai smagiai ir protingai kalbėjau, tiek su pirmoku, tiek kiek vyresniais vaikais), tad amžių pats sau prikiši.

Žinai, neįsižeisk, bet man visiškai dzin, ką tu manai apie mane. Kaukės, nekaukės. Manyk taip ir toliau, neneigsiu tavo šito mąstymo, nes tai būtų beprasmiška.



Prieštarauji sau. Sakai, tau dzin ką apie tave mano, tai kam vis pagarbos prašai, nick'ą taisai. Jei tikrai būtų nesvarbu to nedarytum. Tačiau tai tikrai neblogai.

Aš žinau, kaip aš jaučiuosi. Aš žinau. O tu - ne. Bet prie ko čia tu, apskritai? Kalba eina apie mano jausmą, tad tik jaučiantysis geriausiai suvokia savo jausmą.

Tik jau neberėkauk, kad nesusireikšmini, nes iš šitos pastabos, taip neatrodo =)


Ir beje, nepuolam mes tavęs. Tiesiog nesutinkam su tavo teiginiais, o tu nepakankamai aiškiai juos mums paaiškini todėl ir kyla nesusipratimų =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#53
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Esi normalus paauglys, maksimalistas, kuris prisiskaitė suherojintų Sidhartos citatų greičiausioj kokioj pop literatūroj, nieko nesuprato, ir bando mokyti kitus.Viskas normalu, tik jeigu daugiau galvotum, o ne skubėtum pareikšti savo nuomonę visais klausimais.Nebūk egocentriškas ir nejuokink kitų, kas bent kiek daugiau nusimano apie budizmą, turėtų čia garsiai juoktis iš tavo interpetavimo.


Vėl meną rodai. 'pop literatūroj' Neesmė, kokioje literatūroje. Man neįdomu, kokia ji. Pop, klasika ar dar kas. Ir tegu juokiasi budistai iš manęs. Žinau ką darau, žinau. O kiti tik mano, ką aš darau.

Vieną kartą prie dzeno meistro priėjo vaikas ir paklausė 'Kas yra buda?'. Meistras atsakė 'Niekas'. Vaikas antrą kartą paklausė, o meistras pakartojo. Vaikas trečią kartą paklausė (jau pikčiau) 'Kas yra Buda?!'
Meistras atsakė 'Prie pagaliuko pridžiūvęs šūdas.' Tuo tarpu kitas Dzeno Meistras Seung Sanas (tebėra gyvas) Sidhartą vadino 'CocaCola'. Jis liepė kasdien savo mokinimas kartoti, kad Sidharta yra Kola, o Kola - Sidharta. Sidharta buvo susijęs ir su šūdu, ir su Kola, Yoel'ai. Ir su bet kuo kitu.

Neesmė, kas buvo Buda. Ištroškusiam žmogui nesvarbu, kas parašyta ant buteliuko, jam svarbu atsigerti. Tas gurkšnis tai ir yra visas mokymas.


---


Savo nick'ą turėčiau pakeisti, nes nebesu toks. Šiuo metu esu būtent vienalypė asmenybė. Bet aš nekeisiu. Todėl, kad neesmė kaip būsiu čia vadinamas, neesmė koks mano nick'as.
  • 0

#54
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
skaitau ir kažkodėl man atrodo, kad čia pilstymas iš tuščio į kiaurą..Juodas.Baltas stipriai laikosi savo nuomonės (ir kažkodėl iš tų visų pasisakymų man neatrodo toks subrendęs, kokiu nori pasirodyti) , o kiti bando jį nuleisti ant žemės..(o šito tau, Juodas.Baltas tikrai reikia- būti nuleistam ant žemės)
  • 0

#55
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
O štai ir pasirodė pilstytoja.
Liksiu aš savo vietoje, nei nusileidinėsiu, nei kilsiu.
Hau.
  • 0

#56
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Pateiki citatą Juodas.Baltas kažkokio meistro, nenurodydamas net šaltinio (kažin ar ji egzistuoja), ir manai, kad turiu laikyti ja tiesa? O aš sakau priešingai, pavyzdžiui.Ta citata man nieko nereiškia, o tu tiki žiūriu viskuo, kas iš kur ir ką ištraukia apie budizmą, netgi neperfiltruoji.Pats Seung Seung'as, ar kaip ten jis, sulaukia kritikos dėl savo politikos mokyklų atžvilgiu ir kai kurių pažiūrių.
Ar jis tau koks autoritetas? Ar kiekvienas, kuris rašo apie savo įsivaizduojamąjį ,,Sidhartą" yra tau autoritetas? Tu net neturi suvokimo, kas yra Sidharta, jį sudėliojo visokie meistrai kaip mozaiką ir tiek...jau nepagarba tai yra istorinei asmenybei Gautamai.
Aš nusprendžiau su tavimi daugiau nediskutuoti jokiais klausimais, liksiu vien prie knygų.
Hau, arba tiesiog Game over.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#57
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Aš ne robotas. Aš žinau ką sakau, o ne tik cituoju. Norėjau atkreipti dėmesį, kad neesmė, kaip kažkada buvo pavadintas žmogus, o esmė, ko jis mokė. Žmonės per daug įsikibę į vardus.
Tu nusprendei, Yoel'ai. Nes neradai mano šiknoje dyglių, ar ne? Nebuvo kaip prikibti, tai nusprendei pats baigti?
Aš suvokiu, kas yra ir buvo Sidharta, tuo tarpu tu manai, kad nesuvokiu. Bet man neįdomu, ką tu manai.
Lik prie knygų, ten tau ir vieta, hau.
  • 0

#58
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Nes neradai mano šiknoje dyglių, ar ne? Nebuvo kaip prikibti, tai nusprendei pats baigti?

Nebuvo kaip prikibti :)? Prie tavo pasakymų kiekvienas randa kaip prisikabinti, net ne blogąją prasme, bet tiesiog kažko nesuprasdami. Tad čia tavo pasakymas netgi nebelogiškas =)

Lik prie knygų, ten tau ir vieta, hau.

O tu dar pagarbos prašai, pats kitų negerbdamas?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#59
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Prašau. Ir kitus gerbiu. O Yoel'ai tikrai reikia pastudijuoti knygas, suvokti, kaip reikia diskutuoti.
  • 0

#60
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
tik noriu paklausti ar ne per daug sau kartais leidi ? Gal vietoj budizmo filosofijos paskaitinėk etiketą, nes jau pradedi nusibosti ! Žmogau atsibusk ir suprask ,kad pagarbą reikia užsitarnauti , o ne išprašyti , kaip tu darai . ir nustok teigti ,kad čia visus labai gerbi ( nors visiems akivaizdu , kad taip nėra ),o tavęs niekas negerbia , nes daraisi tikras ,,popa'' . Aš gerbiu tave už tai ,kad kažkuo domiesi , bet kai kurie tavo teiginiai tave labai smukdo mano akyse (nors galbūt tau kaip sakai ,,dzin'' , bet tada čia jau tavo problemos ) . Ir dar būk malonus ir nustok šiame forume sėti nesantaiką , o pats įsiskaityk į savo ir kitų žinutes :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0