Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dienos vargai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 432

#61
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Tu čia mane auklėji, ar kaip? Išmanau aš etiketą ir puikiai matau, kaip jūs jos nesilaikote. 'Juokiasi puodas, kad katilas juodas'. Labai geras posakis.
Iš tikrųjų. Pasiskaitykite patys savo žinutes.
  • 0

#62
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na turbūt ne taip ir gerai išmanai etiketą, jei galvoji, kad čia tave visi tave auklėja. :) Tiesiog griežtesniu tonu pataria.
  • 0

#63
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Ir Brown'as pagavo tą 'diskusijų dvasią'. :)
Nemanau, kad visi mane auklėja. Jeigu atkreiptum dėmesį, pastebėtum, kad prie žodžio 'auklėji' buvo uždėtas klaustukas.
  • 0

#64
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tik "užkūrei" temą skiltyje "Aimanos ir dejonės" ir prasidėjo lavina komentarų. :)
  • 0

#65
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Kai labai supyksi, dažniau patikrink Page Rank'ą ir visų pranešimų skaičių. :D
  • 0

#66
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Aš gal tris kartus atkreipiau tavo dėmesį į tavo kai kuriuos išsireiškimus kai tu negerbi kitų, o tu vis vien užsispyręs sakai, kad visu gerbi, o tavęs niekas negerbia?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#67
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Hau.
  • 0

#68
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Kai labai supyksi, dažniau patikrink Page Rank'ą ir visų pranešimų skaičių. :)

Deja pr neturi labai didelės įtakos paieškai. Ir šiaip google per šį pr update buvo labai šykštus...
O kalbant apie pranešimus, tai žmonės ateina į šį forumą per įvairias paieškas dėka tiktai temų, susijusių su knygomis. :)
  • 0

#69
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Aš atėjau ne per paiešką, o per reklamą, well..
  • 0

#70
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Hau.

Tavo tas Hau (kuris,spėju, jau ne tik mane erzina - taip, taip, žinau tau dzin) reiškia taip, ne, ar dar kažką, nes aš uždaviau klausimą =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#71
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Aš atėjau ne per paiešką, o per reklamą, well..

Tai labai puiku, vadinasi reklama buvo efektyvi. :)
  • 0

#72
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Man tas "Hau" tai primena kokį indėnų pasisveikinimą arba frazę prieš skalpą. :)
  • 0

#73
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Tai labai puiku, vadinasi reklama buvo efektyvi. :)


Iš kur tą 'Jono' nuotrauką gavai? :)

Hau reiškia visišką savo nuomonės nekeitimą, akivaizdų faktą ir t.t. Panašiai kaip amen, tik be jokios ironijos formos. Tai 'taip' ir 'amen' junginys. Tuo tarpu 'aš pasakiau, hau' reiškia amen.
  • 0

#74
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Dėkui už paaiškinimą =)

Aš gal tris kartus atkreipiau tavo dėmesį į tavo kai kuriuos išsireiškimus kai tu negerbi kitų, o tu vis vien užsispyręs sakai, kad visu gerbi, o tavęs niekas negerbia?

Visgi aš klausimą uždaviau =) atsakymas į jį amen, netgi nelogiškai skamba...
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#75
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Tai pasiskaityk dar kartą, ką reiškia Hau.

Hau reiškia visišką savo nuomonės nekeitimą, akivaizdų faktą ir t.t. Panašiai kaip amen, tik be jokios ironijos formos. Tai 'taip' ir 'amen' junginys. Tuo tarpu 'aš pasakiau, hau' reiškia amen.


  • 0

#76
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Tu čia mane auklėji, ar kaip? Išmanau aš etiketą ir puikiai matau, kaip jūs jos nesilaikote. 'Juokiasi puodas, kad katilas juodas'. Labai geras posakis.
Iš tikrųjų. Pasiskaitykite patys savo žinutes.


auklėju neauklėju , vadink kaip nori :) tik gera žinoti kad forume yra vienas ,, gerietis '' pasivadinęs Juodas.Baltas , nes jis nieko blogo nedaro ( tik visi kiti čia jam be reikalo nori patarti ) ir nors tu su pagaliu jam per galvą trankyk jis vistiek savo suokia :)
oj kaip tu man pradedi nusibosti , nu negaliu kaip įkyrėti pradedi su tais savo ,,įsiskaitykite į žinutę , bet aš pats neįsiskaitysiu ir suprasiu ją kaip noriu'' :D juokinga net :D
  • 0

#77
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Žinai, tu mane užknisai. Panašiai kaip užknisa žmogus, įkyriai skambindamas į duris.
Nesu gerietis, esu vagis (tai - faktas) ir dar paauglys, būtent paskutinis motyvas turbūt leidžia tau berti kaltinimus kaip žirnius.. į sieną. Iš tikrųjų.
Įgrįsai tu mane. Tad užteks skambinti į duris, užteks kaltinti ir atsakinėti už mane.
'tik visi kiti čia jam be reikalo nori patarti ' 'įsiskaitykite į žinutę , bet aš pats neįsiskaitysiu ir suprasiu ją kaip noriu'

Aš pasakiau, hau.
  • 0

#78
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Tavo tas Hau (kuris,spėju, jau ne tik mane erzina - taip, taip, žinau tau dzin) reiškia taip, ne, ar dar kažką, nes aš uždaviau klausimą =)


Uždavei klausimą, į jį aš ir atsakiau. Kai kitą kartą norėsi kažkam įkąsti, atsidaryk mIRC'ą.
  • 0

#79
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
šiaip už tave niekas neatsakinėja , nes visų pirma nebuvo klausimo į kurį galėčiau atsakyti vietoj tavęs ;) aš pasakiau tai ką apie tave supratau , kokiu tave tavo žinutės mane verčia laikyti. taigi čia vėl neįsiskaitei ...
nelaikai savęs geresniu ? ar tikrai ? o gal tik man pasirodė kad tu sakei , kad visada pagrindi savo nuomonę , o kiti to nedaro , kad visus gerbi tik tavęs niekas negerbia ? o gal aš ką nors ne taip supratau ? tada tikrai atsiprašau.
ir nieko gero jeigu tau išsakyta kritika ( taip kritika, ir toli gražu ne kokie kaltinimai ) nuo tavęs atsimuša tarsi žirniai nuo sienos .
ir tai koks tavo amžius , tu vagis ar ne, nesuteikia man jokių motyvų , man tai nesvarbu . svarbu tai ką tu išsakai savo žinutėse ir tik tai man suteikia teisę tau išsakyti kritiką ar patarti , na o kai pradžioje gražiai bandžiau tau patarti , tau buvo nusipjauti , o tai yra negerai .
  • 0

#80
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Šiaip iš tikrųjų pavargau ginčytis ta pačia tema. Į visus klausimus jau atsakiau, daugiau nekartosiu. Hau.

Priminsiu, kad ši tema vadinasi 'Dienos vargai', jeigu diena buvo sušikta, ateikite čia pasiguosti.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0