Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dienos vargai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 433

#101
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Dieve, pagalvoju, baigiau mokyklą prieš ketverius metus, o jau taip viskas pasikeitė, senamadiškai pasijuntu :P


Tai tau dar gerai buvo :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#102
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai jo mes iki penktos klasės iš sovietinių vadovėlių mokėmės, nes nebuvo galima gaut lietuvių parašytų. Be to visokių kaip dabar paklausau psichologijų, biomechanikų nebuvo, buvo tris metus paprasti darbai, kai su obliu reikėjo pjaut ir vsio... Ech seni geri postarybiniai laikai :P :)
  • 0

#103
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
:P
Biotechnologijos pas mus tai biologijos kurso skyrius
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#104
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai dar biologija ir skyrius turi darba, vajetau... :P
  • 0

#105
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Biologija visada skyrius turėjo.Nesuprantu, kas čia keisto.Aš tik galvoju, ką jūs ten mokotės per tas biotechnologijas?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#106
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
Damn, sulijo per audrą. :@
Galvojau, kad nutrenks atsitiktinis žaibo smūgis, labai išsigandau.
Dienos vargas.
Ką nors dar sulijo?
  • 0

#107
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Manęs čiut nesulijo, bet mes labai laiku spėjom parbėgt :P
Didžiausias vargas kol parėjom iš senamiesčio man kojas nutrynė, nes labai skubėjom, kad nesulytume
  • 0

#108
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
o ant manęs tik pakrapnojo biški...laiku trūlikas atvažiavo ir į senamiestį atvežė...
  • 0

#109
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Tai jo mes iki penktos klasės iš sovietinių vadovėlių mokėmės, nes nebuvo galima gaut lietuvių parašytų. Be to visokių kaip dabar paklausau psichologijų, biomechanikų nebuvo, buvo tris metus paprasti darbai, kai su obliu reikėjo pjaut ir vsio... Ech seni geri postarybiniai laikai :P :)


Kokiam tu čia gūdžiam kaime mokeisi? aš už tave anksčiau mokyklą lankyt pradėjau, dar spėjau ir uniformą rusų panešiot, bet tikrai mokėmės iš lietuviškų knygų, o ir gyvenau ne didmiesty.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#110
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Tai jo mes iki penktos klasės iš sovietinių vadovėlių mokėmės, nes nebuvo galima gaut lietuvių parašytų. Be to visokių kaip dabar paklausau psichologijų, biomechanikų nebuvo, buvo tris metus paprasti darbai, kai su obliu reikėjo pjaut ir vsio... Ech seni geri postarybiniai laikai :) :D


Kokiam tu čia gūdžiam kaime mokeisi? aš už tave anksčiau mokyklą lankyt pradėjau, dar spėjau ir uniformą rusų panešiot, bet tikrai mokėmės iš lietuviškų knygų, o ir gyvenau ne didmiesty.


Nu, aš irgi iki penktos klasės uniforma rusų nešiojau, net iki antros klasės ir spaliuku teko būt.. kur mokiau, ai čia vietoj Kaune, centre. Nu nebuvo galimybės nusipirkt knygų mokyklai, tai nuo penktos klasės galo įsigijo...
  • 0

#111
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Nu, aš irgi iki penktos klasės uniforma rusų nešiojau, net iki antros klasės ir spaliuku teko būt.. kur mokiau, ai čia vietoj Kaune, centre. Nu nebuvo galimybės nusipirkt knygų mokyklai, tai nuo penktos klasės galo įsigijo...


Mokyklą tu pradėjai lankyti 93/94m (skaičuoju pagal tavo amžių) , lietuva jau buvo laisva, nori pasakyt iki 98/99 metų dar nešiojai uniformą? nejuokink :) Aš mokyklą pradėjau lankyti 91m, uniformas nešiojom tik pirmoj klasėj, nuo 92 metų jau panaikino jas (jeigu mano atmintis nemeluoja). nemanau, kad Kaune kažkokia išskirtinė moykla buvo :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#112
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu ką aš žinau, dar pas mane nuotraukos yra su tom uniformom, penktoj klasėj jau aišku nenešiojom, bet visas pradines nešiojom. Tai aš naujų dalykų neišgalvoju.
  • 0

#113
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Tu turi rimtą` polinkį fantazuoti :) kaip istorikas, gal pats galėtum pasiskaičiuoti. aš už tave vyresnė ir tai nebuvau spaliukė :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#114
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Būtent fantazuoju, o tavo manymu, kam man fantazuot apie savo vaikystę? Kokia prasmė iš to? Idomiai tu čia kalbi, kai tik ką sakau, iškarto fantazuoju... Taigi nesakau, kad buvau spaliuku iki 12 kl. ir tai tie du metai, ten tik simboliniai buvo, nes buvo kažkoks renginys ar keli renginiai, pavaikčiojo po salę ir vsio, užsibaigė, tai tipo toks ir buvimas, taigi po miestą nėjau su silke apsirišęs...
  • 0

#115
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Būtent fantazuoju, o tavo manymu, kam man fantazuot apie savo vaikystę? Kokia prasmė iš to? Idomiai tu čia kalbi, kai tik ką sakau, iškarto fantazuoju... Taigi nesakau, kad buvau spaliuku iki 12 kl. ir tai tie du metai, ten tik simboliniai buvo, nes buvo kažkoks renginys ar keli renginiai, pavaikčiojo po salę ir vsio, užsibaigė, tai tipo toks ir buvimas, taigi po miestą nėjau su silke apsirišęs...


Šiaip fantazavimas rodo tam tikrus psichinius sutrikimus. Jeigu kartą per karnavalą aš apsirengiau princesės rūbais, tai neteigiu visiems, kad esu princesė.
Uniformą irgi simboliškai keturis metus nešiojai? Aš tai irgi nežinau kam tau fantazuoti, galima pasakyt, kad va kelis kartus buvau apsirengęs spaliuku per renginį ir tiek. O tu linkęs viską hiperbolizuoti ir susireikšminti. Visi mokėsi iš lietuviškų, lietuvoj leistų knygų (nesakyk, kad nepameni Vyturėlis knygelių), o jis mat Kaune pagal sovietus mokės.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#116
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Šiaip fantazavimas rodo tam tikrus psichinius sutrikimus. Jeigu kartą per karnavalą aš apsirengiau princesės rūbais, tai neteigiu visiems, kad esu princesė.
Uniformą irgi simboliškai keturis metus nešiojai? Aš tai irgi nežinau kam tau fantazuoti, galima pasakyt, kad va kelis kartus buvau apsirengęs spaliuku per renginį ir tiek. O tu linkęs viską hiperbolizuoti ir susireikšminti. Visi mokėsi iš lietuviškų, lietuvoj leistų knygų (nesakyk, kad nepameni Vyturėlis knygelių), o jis mat Kaune pagal sovietus mokės.

Terapija internetu?
  • 0

#117
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Ne, šiaip tik pastebėjimai.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#118
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"


Nu, aš irgi iki penktos klasės uniforma rusų nešiojau, net iki antros klasės ir spaliuku teko būt.. kur mokiau, ai čia vietoj Kaune, centre. Nu nebuvo galimybės nusipirkt knygų mokyklai, tai nuo penktos klasės galo įsigijo...


Mokyklą tu pradėjai lankyti 93/94m (skaičuoju pagal tavo amžių) , lietuva jau buvo laisva, nori pasakyt iki 98/99 metų dar nešiojai uniformą? nejuokink :D Aš mokyklą pradėjau lankyti 91m, uniformas nešiojom tik pirmoj klasėj, nuo 92 metų jau panaikino jas (jeigu mano atmintis nemeluoja). nemanau, kad Kaune kažkokia išskirtinė moykla buvo :)


na as ir tokio amziaus kaip Teodoras, tai rusiska uniforma iki 7tos klases (2000m) tiksliai nesiojau. cia gal daugiau aukletojos nei pacios mokyklos reikalavimas buvo (nuo 7os klases mokykla prieme nauja uniforma) ir kiek mes su aukletoja kovojom, kad nenesiot, net per salcius su ja eit liepdavo. na zodziu :) na spaliukais tai nebuvom :)
vadoveliai dalis buvo lietuviski, dalis tarybiniais laikais leisti (pvz biologijos). o chemija tai ir 11 klasej dave tarybini vadoveli (ty 2004 metais).
  • 0

#119
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Nepykit, bet aš netikiu, kad 2000m dar kas nešiojo tokias uniformas
http://www.fotobanka... ... ermark.jpg
http://www.gimnazija... ... jus/m6.JPG
Tuo labiau, kad auklėtoja verstų nešiot, kai jas panaikino ir padarė neprivalomas. Juk tai sovietų atributika, o atgavus nepriklausomybę, mokyklose jos tapo neprivalomos. Aš suprantu, akd mokyklose yra uniformos, pas mus irgti buvo, bet ne tokios, kokias mūsų tėvai dėvėjo.
Pradinėse klasėse chemijos ar fizikos nėra, tad senų leidimo vadovėlių nereikėjo.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#120
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Būtent fantazuoju, o tavo manymu, kam man fantazuot apie savo vaikystę? Kokia prasmė iš to? Idomiai tu čia kalbi, kai tik ką sakau, iškarto fantazuoju... Taigi nesakau, kad buvau spaliuku iki 12 kl. ir tai tie du metai, ten tik simboliniai buvo, nes buvo kažkoks renginys ar keli renginiai, pavaikčiojo po salę ir vsio, užsibaigė, tai tipo toks ir buvimas, taigi po miestą nėjau su silke apsirišęs...


Šiaip fantazavimas rodo tam tikrus psichinius sutrikimus. Jeigu kartą per karnavalą aš apsirengiau princesės rūbais, tai neteigiu visiems, kad esu princesė.
Uniformą irgi simboliškai keturis metus nešiojai? Aš tai irgi nežinau kam tau fantazuoti, galima pasakyt, kad va kelis kartus buvau apsirengęs spaliuku per renginį ir tiek. O tu linkęs viską hiperbolizuoti ir susireikšminti. Visi mokėsi iš lietuviškų, lietuvoj leistų knygų (nesakyk, kad nepameni Vyturėlis knygelių), o jis mat Kaune pagal sovietus mokės.


Šiaip uniforma tai ne simbolis aš skirtingas uniformas iki 12 kl nešiojau nuo komunistinių iki dabartinių. Dėl knygų tai sakau gi jos buvo leistos Lietuvoj, tik jeigu dabar gerai pamenu tai kazkur 1979 ar 1985 m. Istorijos pamokai gerai pamenu, bet jis pabuvo tik vienus metus, saltinelius pamenu bet salia tu saltinelių pas mane dar buvo kažkos ,,ABC" tokia spalvota knygutė apie spaliukų nutikimus, visokių gerų darbų rinktinės pasakojimai, nu gerai nepamenu kas ten joj buvo bet esmę manau supratai. Be to matematikos knygos buvo kazkokios raudonos tokios su komunistiniais uždaviniais kaip dabar pamenu ,,kiek bulvių reikia apsėti kolukio darbininkui Gromovui, kad išaugtų trys lysvės."
Dėl spaliukų, tai prie ko čia princesės tai nesupratau, aš pvz., per karnavalus tai visada kaubojum budavau bet nesakau, kad aš kaubojus. O spaliuku du metus prioritetiškai teko būt. Nu, ką padarysi, visos mokyklos skirtingos, pas mus direktorė labai Marksą mylėjo nuo 1986 m.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0