Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dienos vargai...

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 433

Minerva

Minerva

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Nepykit, bet aš netikiu, kad 2000m dar kas nešiojo tokias uniformas
http://www.fotobanka... ... ermark.jpg
http://www.gimnazija... ... jus/m6.JPG
Tuo labiau, kad auklėtoja verstų nešiot, kai jas panaikino ir padarė neprivalomas. Juk tai sovietų atributika, o atgavus nepriklausomybę, mokyklose jos tapo neprivalomos. Aš suprantu, akd mokyklose yra uniformos, pas mus irgti buvo, bet ne tokios, kokias mūsų tėvai dėvėjo.
Pradinėse klasėse chemijos ar fizikos nėra, tad senų leidimo vadovėlių nereikėjo.

neturiu skanerio, paskanuociau 6tos klases foto (tikek netikek, bet kad nesiojau tai cia faktas) turiu galvoje ruda uniforma, su juoda prijuoste klostuota, balta nerta apykakle. na apie vadovelius as ne pradiniu klasiu ir kalbu, o tos pacios 6-7tos klases kalbu. pradiniu klasiu vadoveliai kiek pamenu lietuviski buvo :)
  • 0

Dori

Dori

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 792 Pranešimai:
Visai nesupranti, ką noriu pasakyt. Aš nekalbu apie uniformas, kurios yra šiais laikais, pati gimnazijoj nešiojau uniformą, bet tai ne rusų laikų.
Jeigu per kokį renginį apsirengi spaliuko uniforma, tai nereiškia, kad buvai spaliukas. Nu nesuprantu, Lietuva atgavus nepriklausomybę, kaip dar galima tapti spaliuku :) komjaunuoliu neteko dar būt?
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

Dori

Dori

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 792 Pranešimai:

neturiu skanerio, paskanuociau 6tos klases foto (tikek netikek, bet kad nesiojau tai cia faktas) turiu galvoje ruda uniforma, su juoda prijuoste klostuota, balta nerta apykakle. na apie vadovelius as ne pradiniu klasiu ir kalbu, o tos pacios 6-7tos klases kalbu. pradiniu klasiu vadoveliai kiek pamenu lietuviski buvo :)

Teodoras minėjo pradines klases, todėl ir kalbu apie tas knygas, o ne 6-7kl. Visi Šaltinėliai, ABC, pasaulio pažinimas ir t.t.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

Minerva

Minerva

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 449 Pranešimai:

Teodoras minėjo pradines klases, todėl ir kalbu apie tas knygas, o ne 6-7kl. Visi Šaltinėliai, ABC, pasaulio pažinimas ir t.t.

tai bet esme, kad tokiu knygu buvo, o gal ir dabar yra :D pas mane mokykoj budavo ir pavasarine talka, ir apie mokykla kiekviena klase turedavo teritorija, kuria rudeni, pavasari sutvarkyt turedavo. tik nezinau ar cia palikimas ar cia jau musu mokykla tokiu baiku sugalvodavo. dabar manau tokiu dalyku nera. tada aisku pikta buvo (tos teritorijos bjauriausias vietas, pvz dilgeles ravet gaudavo uz bausme labiausiai prasikalte, gerai, kad neprasikalsdavau, gera mokine buvau :) ), bet dabar kai pagalvoji ne taip ir blogai, vistik siokia tokia disciplina :)
  • 0

devilrun

devilrun

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 817 Pranešimai:
buna talkos ir dabar.
  • 0

Teodoras

Teodoras

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Visai nesupranti, ką noriu pasakyt. Aš nekalbu apie uniformas, kurios yra šiais laikais, pati gimnazijoj nešiojau uniformą, bet tai ne rusų laikų.
Jeigu per kokį renginį apsirengi spaliuko uniforma, tai nereiškia, kad buvai spaliukas. Nu nesuprantu, Lietuva atgavus nepriklausomybę, kaip dar galima tapti spaliuku :) komjaunuoliu neteko dar būt?

Tai kad visa mūsų mokyklos laida buvo įrašyta į spaliukus ant popieriaus net pačiam matyt teko. Čia kaip koks postsovietinis reliktas. Aš tai kalbu apie rusų laikų kurią iki 1998 m. nešiot teko mėlynos kelnės ir švarkas.
  • 0

Minerva

Minerva

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 449 Pranešimai:
cia gal kaip konservatoriskam mieste Kaune tokie dalykai ilgeliau uzsilaike :)
  • 0

Teodoras

Teodoras

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

arba tik mūsų postkomunistinėj mokykloj...pas mus net pradinių klasių mokytoja buvo postkuministė tokia sakyčiau.
  • 0

Minerva

Minerva

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 449 Pranešimai:

arba tik mūsų postkomunistinėj mokykloj...pas mus net pradinių klasių mokytoja buvo postkuministė tokia sakyčiau.

na mes vargu ar toj pacioj mokykloj mokemes, o uniformas tvarkingai iki 2000m nesiojom :D paklausiau grupiokes, kuri kitoje mokykloje mokes, tai sake pas juos ir iki 7os klases buvo ruda uniforma :) (o galbut kalba eina apie senas mokyklas ) :)
  • 0

Teodoras

Teodoras

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Na, mano mokykla įkurta 1916 m.
  • 0

Mergiote

Mergiote

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 874 Pranešimai:

Damn, sulijo per audrą. :@
Galvojau, kad nutrenks atsitiktinis žaibo smūgis, labai išsigandau.
Dienos vargas.
Ką nors dar sulijo?

Ir aš buvau sulyta :) neturėjau skėčio, mat nepatikėjau, jog tokią šiltą dieną lis :D bet turėjau draugę su skėčiu! Tik teko gal 5min pastovėti lietuje, kai jo autobusas atvažiavo, o maniškis - ne. Bet šiaip lietus gerai =)

O dėl tų sovietinių reikalų, tai gali būti, kad kažkas mokėsi iš sovietinių knygų, bet greičiau todėl,kad mokytojai duodavo šiais, nes jiems labiau jos patiko, nors ir būdavo lietuviškų arba informacija jose geresnė ar įvairesnė buvo =)
O tos uniformos, tai gal jos ne sovietinėse, o tik stilius šiek tiek panašus?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

devilrun

devilrun

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 817 Pranešimai:
o as tai jauciuos kaip Lokas - uztenka pasirodyt krastovaizdy ir prasideda liutis. [obscure LOST reference, penki taskai Varno Nagui]
  • 0

Minerva

Minerva

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 449 Pranešimai:

spesiu, kokia 4 mokykla, dabartine Dariaus ir Gireno gimnazija? :) maniske apie 1920 (tiksliai nezinau, pagal jubileiju skaiciuoju) :D
  • 0

Minerva

Minerva

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 449 Pranešimai:

Damn, sulijo per audrą. :@
Galvojau, kad nutrenks atsitiktinis žaibo smūgis, labai išsigandau.
Dienos vargas.
Ką nors dar sulijo?

Ir aš buvau sulyta :) neturėjau skėčio, mat nepatikėjau, jog tokią šiltą dieną lis :D bet turėjau draugę su skėčiu! Tik teko gal 5min pastovėti lietuje, kai jo autobusas atvažiavo, o maniškis - ne. Bet šiaip lietus gerai =)

O dėl tų sovietinių reikalų, tai gali būti, kad kažkas mokėsi iš sovietinių knygų, bet greičiau todėl,kad mokytojai duodavo šiais, nes jiems labiau jos patiko, nors ir būdavo lietuviškų arba informacija jose geresnė ar įvairesnė buvo =)
O tos uniformos, tai gal jos ne sovietinėse, o tik stilius šiek tiek panašus?

http://www.fotobanka.../index/id/48526
tik be to raudono salikelio :) tiesa pasakius net google mazai pavyzdziu duoda :)
  • 0

Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 343 Pranešimai:

Nu, aš irgi iki penktos klasės uniforma rusų nešiojau, net iki antros klasės ir spaliuku teko būt.. kur mokiau, ai čia vietoj Kaune, centre. Nu nebuvo galimybės nusipirkt knygų mokyklai, tai nuo penktos klasės galo įsigijo...

Mokyklą tu pradėjai lankyti 93/94m (skaičuoju pagal tavo amžių) , lietuva jau buvo laisva, nori pasakyt iki 98/99 metų dar nešiojai uniformą? nejuokink :) Aš mokyklą pradėjau lankyti 91m, uniformas nešiojom tik pirmoj klasėj, nuo 92 metų jau panaikino jas (jeigu mano atmintis nemeluoja). nemanau, kad Kaune kažkokia išskirtinė moykla buvo :D

Sutinku su Dori, nesuprantu kaip tu galėjai spėti spaliuku pabūti?????Jeigu aš pioniere nespėjau pabūti, o už tave esu GEROKAI vyresnė...mistika čia kažkokia
  • 0

Teodoras

Teodoras

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

spesiu, kokia 4 mokykla, dabartine Dariaus ir Gireno gimnazija? :) maniske apie 1920 (tiksliai nezinau, pagal jubileiju skaiciuoju) :D

Ne, neatspėjau, bet čia neesmė...

Ką, aš žinau ir mistikos pasaulį būna...
  • 0

Fikcija

Fikcija

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 151 Pranešimai:
Mokytis žvėriškais tempais ir tokiais pat žvėriškais kiekiais už-kni-so. Siaubingos savaitės, bet viskas tik blogyn, nes jau ir sesija beveik prasidėjo, toliau reiks mokytis mokytis ir dar labiau užsi--sti.
  • 0

devilrun

devilrun

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 817 Pranešimai:
ka mokaisi?
  • 0

Fikcija

Fikcija

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 151 Pranešimai:
Dabar tai biochemija žudo.
  • 0

devilrun

devilrun

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 817 Pranešimai:
vaje, tai ka studini? Medicina, bio-kas nors, farmacija, daugiau nesugalvoju? [zinau, kad nieks nepaguos, bet pagalvok, kad bent nereik girdet, jog mokslai nerimti/isvis nemokslai :D]
  • 0

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0