Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Tv Serialai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 103

#41
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Man geriausias serialas yra "Draugai" :) visus sezonus esu peržiūrėjusi gal 5-7 kartus ir vistiek juokinga :D Dabar žiūriu "How I met your mother" ir... kaip ir viskas
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#42
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:

Ankščiau ir aš žiūrėdavau Kobra 11 ir Ksena, kartojimus nežiūriu, kažkaip nepriimtina, labiausiai mėgstu meksikiečių bei rusų serialus žiūrėti, o kas liečia apie Lietuvių, šiuo metu žiūriu tik du, tai: "Amžini jausmai" bei "Mano mylimas prieše".

kuo tau patinka meksikiečių serialai? :D



Meksikiečių serialai patinka, tuo, kad kartais parodo tai ko dažnai nepamatysi, turi šokį tokį savitumo, pasaulėžiūra, juose galima įžvelgti tai ko realiame gyvenima, to neatkartosi, taip pat pamatau tikrųjų aktorių vaidybą bei jų tikriuosius veidus.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#43
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Man geriausias serialas yra "Draugai" :) visus sezonus esu peržiūrėjusi gal 5-7 kartus ir vistiek juokinga :D Dabar žiūriu "How I met your mother" ir... kaip ir viskas



,.Draugai" man irgi patinka, ten faktiškai klasikų klasika...
  • 0

#44
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Kažkada labai žiūrėdavau visus "CSI", patinka man kai narplioja tokias bylas. Tvyn pykstą turėjau diskuose visas serijas, žiūrėjau, žiūrėjau, bet į pabaigą pabodo šiek tiek
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#45
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Dar prisiminiau tokį keistą serialą kurį žiūrėdavau Tegu kraujas liejasi laisvai , nebelabai ką ten iš jo dabar atsimenu, bet norėčiau jį vėl pažiūrėt.
O Draugus, kaip ir dauguna aš žiūrėdavau ir Vargšę Nastią žiūrėjau tik ne iki galo, nes kažkaip pabodo labai melodramiškas paliko.
Šiuo metu nežiūriu jokio serialo, bet vasarą tikrai reikės pažiūrėt Twin Peaks'ą, nes aš ir buvau per maža, kad suprasčiau ir dabar pamenu tik tą muzikėlę, kurią visi mokėjo pagrot.
  • 0

#46
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
aha, as ir noreciau paziuret ta "Tegu kraujas liejasi laisvai" :)
o CSI ziurejau idomu jei per daug nesigilini, nes kai pradedi gilintis tai ten labai daug nelogikos :D
  • 0

#47
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
,,Tegu kraujas liejasi laisvai" tai aš irgi žiūrėdavau, atsimenu, kad man labiausiai patikdavo tokia kvaila seselė ir registratorė prie kurios gydytojas vis lysdavo meilintis...
  • 0

#48
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Šiuo metu nežiūriu jokio serialo, bet vasarą tikrai reikės pažiūrėt Twin Peaks'ą, nes aš ir buvau per maža, kad suprasčiau ir dabar pamenu tik tą muzikėlę, kurią visi mokėjo pagrot.


riiiight. Man buvo panasiai, tik kad dar ir juokingas vaikystej atrode! Uzaugau, paziurejau viska normaliai ir negalejau koki menesi miegot. FUCK YOU, LYNCH. but I love you

serialai... hmm. Geriausi geriausi man yra David Simon darbai - pagal jo knyga statytas Homicide: Life on the Streets [musuose buvo pavadintas Zmogzudysciu skyriumi], The Corner, Generation Kill ir pats puikiausias mano matytas televizinis dalykas - The Wire. Dabar laukiu greit pasirodysiancio Treme. Labai labai laukiu, nes Simonas man sugadino faktiskai visa dramine televizija.

ispudi paliko ir ziurimi ne karta - Arrested Development, Firefly, NewsRadio ir Iksfailai! Dabar ziuriu Battlestar Galactica, Mad Men, Better Off Ted, Lost, HIMYM, Fringe, 30 Rock ir kitus - atidelioti mokymasi yra smagu, ypac kai nereikia niekur pakrutet, nes sazine maziau grauzia. Suziureta kur kas daugiau - senais laikais, kai miegoti nesiseke.
  • 0

#49
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

ispudi paliko ir ziurimi ne karta - Arrested Development, Firefly, NewsRadio ir Iksfailai! Dabar ziuriu Battlestar Galactica, Mad Men, Better Off Ted, Lost

Kurie veikėjai tau labiausiai iš Lost'o įstrigę? Pats nedaug matęs, bet girdėjau apie evil genius Ben'ą gerų atsiliepimų.
O, be to clicky- čia kalba rašytojas ir režisierius Lost (dalies) serijų
  • 0

#50
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
yup, TED snekos ir ne tik tos matytos, subskraibinam jas. O JJ Abrams yra puikus diedas, as Fringe faktiskai del jo pradejau ziureti :}

augh, nezinau, kiek matei, nesinori spoilint, bet Benas pirma karta visame grazume pasirode savo virsme - nors jei vadini Benu, tai zinai - is Henrio i Bena. Emersonas baisiai stiprus aktorius ir net, rodos, kreiviausius dialogus visad istempia ir neatrodo juokingai, kas beveik neitiketina. Jeigu nedaug mates, apie ji daugiau nesiplesiu, tik pasakysiu, kad evil genius siuo atveju ganetinai slidi savoka. Labai, labai patinka Lokas... Mr Eko turi baisiai idomia istorija, kaip ir Desmondas.

o siaip velesniuose sezonuose ne pagrindiniai idomiausi (o Freighties), apie Ricarda tik uzsimenu, O APIE DAR DU VEIKEJUS ISVIS NEKALBU. Aha, aha, damu nesimato, ir cia spyris scenaristams, nes vienintele is pagrindiniu moteru idomi ir ziuretina - Juliet. O wait, dar Rose, bet sis postas ir taip jau per ilgas.
  • 0

#51
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Lostą žiūriu ir aš. Žiauriai užkabino.Ir džiaugiuosi, kad jau nedaug liko iki pabaigos, nes baisiai įdomu, kaip scenaristai viską susuks
  • 0

#52
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Oi, Lost as irgi ziuredavau... kol nepabodo..

O kas dar prisimena topini visu laiku seriala ,,Santa Barbara"? :D :D
  • 0

#53
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Oi, Lost as irgi ziuredavau... kol nepabodo..

O kas dar prisimena topini visu laiku seriala ,,Santa Barbara"? :D :D

,,Santa Barbara" tai neprisimenu :) :) :)

Viena pirmųjų mano matytų muilo operų. Man atrodo, kad iki pabaigos neišžiūrėjau...Kažkaip žiauru būdavo, kai keisdavosi pagrindiniai aktoriai, po kelis kartus.
  • 0

#54
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Sorry... uz irasa...

O man tai patiko iki dabar prisimenu karsta Sisi meile Dzinai, kuri mylejo Meisona, bet sis atsidave tik Dziulijai o jai patiko Lainelas, bet kadangi Lainelas buvo vedes Augusta, tai nieko neisejo...Taciau veliau Augusta tapo neistikima Lainelui ir sis susidejo su teiseta trecia Sisi zmona Sofija... viska kita zinot patys... :D
  • 0

#55
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Tikrai išsamus siužeto atpasakojimas :D :D :)
  • 0

#56
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu tai taip... pamenu ja pradejo rodyt tai ziurejau ziurejau, ziurejau ziurejau ziureijau, paskui neuspratau siuzeto bet irgi ziurejau, paskui nusibodo, tai budavo kaip fonas namuose... o paskui ties 4756 serija nutruko...
:D
  • 0

#57
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
jo, buvo keisti laikai, kai per visokias marijas, veronikas castro laisvės alėja tuščia pasidarydavo...
  • 0

#58
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aha buvo labai populiarios visos tos muilo operos..
Aš dar prisiminiau žiūrėdavau Ir turtuoliai verkia, Sugrįžimas į Edeną (berots taip vadinos, bet sužiato tai nepamenu) ir Kalnietį Dankaną Maklaudą žiūrėdavau ir dabar va kaip tik rodo, bet nebesinori žiūrėt :D
  • 0

#59
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš kažkaip ,,sugrįžimas į Edeną" tai nepamenu išviso, vat ,,Turtuoliai verkia" tai pamenu, Maklaudas tai mano mylimiausias buvo.. dabar jau visas serijas mintinai zinau beveik, tai tingisi. Man tai patiko Marimar ir ,,Vergė Izaura".
  • 0

#60
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Serialo Kalnietis su Marimar, ar Turtuoliai irgi verkia manau, net lyginti negalima.Nors į pabaigą tai jau visiškas nusipeizėjimas buvo, ypač su filmu, kuris Lietuvoj filmuotas buvo:)

O is tų lotynų amerikiečių muilų, tai man niekas neįstrigo, nebent tas brazilų Izaura :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0