Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ar vagiate virtualiai?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 68

#1
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Na, ar naudojat crack'us, programų/OS nulaužimus, torrent ir pan? :)
  • 0

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai aišku. Nors čia bando uždraust naudot piratines programas, bet mes puikiai visi žinom, kad žmonės piratavo ir pirataus dar ilgai.
  • 0

#3
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Šioje temoje noriu kalbėti ne apie viešųjų organų veiksmus, o apie.. na, sakykime žmonių sąžinę.

Brown, kodėl tu pirkai kompiuterį? Kodėl jo nepavogei? Kodėl nenuėjai, neišdaužei stiklo ir nepaėmei tos dėžutės? :) Kodėl?

Todėl, kad būtų iškviesta policija, bla bla bla, darbas būtų daug operatyvesnis nei, tarkime, virtualiųjų nusižengimų atvejais.

Tu nulauždamas programą lieki saugus. Bet ar tai ne vagystė? Tai vagystė! Nepyk, kad taip pasakysiu, bet esi vagis. :)
Aš irgi kažkada buvau vagis. Bet pasikeičiau. Net už savąjį XP Pro sumokėjau uždirbtus pinigėlius - gana nemažai - 700 Lt.
  • 0

#4
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš prisipažystu esu labai didelė vagilė..
Jei Lietuvoje butu įmanoma gerai uždirbti žmonėms manau tas piratavimas nebūtu toks didelis..
O dabar aš tikrai sau negaliu leisti nusipirkti kiekvieno albumo kuris kainuoja virš 40lt.
Ar filmo kuri žiūrėsiu viena karta.Ir t.t
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#5
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Na, aš kaip muzikos neklausau, tai man tokios problemos neiškyla, bet va dėl filmų..
Vis dėl to aš irgi vagis. O gal ne? Jeigu nesisiunčiu iš torrent.. bet koks gi skirtumas. Koks skirtumas, ar atsisiųsi į savo kompiuterį, ar peržiūrėsi onlaine? :)
  • 0

#6
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Per daug drastiškai čia kalbi. Vienos ar kitos programos nulaužimas dar nėra tipinė "Vagystė". Na matau tu esi tikrai sąžiningas, kad moki už windows xp, kuriuos sukūrė VAGIS Bilas.
P.s. Tai tu tada išvis negali lankytis nulintos versijos forumuose ir svetainėse su vogtais stiliais, nes tai bus prisidėjimas prie vagystės.
Čia reikėtų rimtai apmąstyti kas yra tikrasis vagis. :)
  • 0

#7
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Tu žiūrėdamas online kažkam papildomai uždirbi pinigėlius..Nors ir siųsdamasis taip ogi juos uždirbsi kažkam..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#8
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Per daug drastiškai čia kalbi. Vienos ar kitos programos nulaužimas dar nėra tipinė "Vagystė".


Sakai? :) Aš kalbu ne apie tipus, aš kalbu apie patį vagystės faktą. Kas tai yra vagystė? Tai autoriaus teisių (ten, kur tos sutartėlės yra, pavyzdžiui, 'naudoti galima tik taip ir taip') pažeidimas.
Jeigu tu naudojiesi pilnai ta programa ir už ją neužmoki, tu esi vagis, nes tai yra vagystė. Sorry. :)

P.s. Tai tu tada išvis negali lankytis nulintos versijos forumuose ir svetainėse su vogtais stiliais, nes tai bus prisidėjimas prie vagystės.


Hmm. Sugluminai. O iš tikrųjų.. Kaip čia yra. Nežinau. Reiks pagalvoti.

P.S. Nors aš pats tai nevagiau tų stilių. :) Tai ir neprisidėjau prie vagystės.
  • 0

#9
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
bet tada tu turi kažkam išpliurpti apie 'vagystę' , nes nutylėdamas tu taip pat bendradarbiauji :) kad nebūtum prisidėjęs prie vagystės tu turi apie ją net nieko nenutuokti , taigi mes visi esame 'vagys' :) o šiaip pritariu Brownui - tu per daug kraštutiniškai reaguoji :)
  • 0

#10
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

o šiaip pritariu Brownui - tu per daug kraštutiniškai reaguoji :)


Aš tiesiog nešališkai įvardinau, kas yra vagystė. Mano apibrėžimui tu nepritari ar kaip? :)

Kas tai yra vagystė? Tai autoriaus teisių (ten, kur tos sutartėlės yra, pavyzdžiui, 'naudoti galima tik taip ir taip') pažeidimas.
Jeigu tu naudojiesi pilnai ta programa ir už ją neužmoki, tu esi vagis, nes tai yra vagystė. Sorry.


  • 0

#11
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
pati nevogiu nes ribotas internetas, tad galimybės siųstis nėra ( nebent norėčiau mokėti kosminius pinigus už internetą, o tada, manau ,labiau apsimokėtų nusipirkti filmą ar cd.) bet aš tarsi prisidedu prie vagystės, nes ko nors paprašau, kad man atsiųstų kokį filmą ar muzikos . Taip , tikrai esu ne kartą pagalvojusi, kad tai- vagystė. Bet, kaip ir kažkas čia jau rašė, už muzikos albumus ir filmų dvd mokėti po keliasdešimt litų man yra brangu. tuo labiau, kad po to, kai filmas atsibos ( kiek pažiūrėsiu jį? du tris kartus), jis tik dulkės lentynoje. na muzika turi išliekamąją vertę, nes niekada nenusibosta (jei iš tikrųjų to atlikėjo/grupės muzika prie širdies), bet vis tiek - brangu... o be to, niekas visų torrent'ų neuždraudė, tad kaip čia išeina? galima vogti legaliai?..
  • 0

#12
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Vok kiek tik širdis geidžia! :)
Juodas.Baltas yra vagis. Va šiandien jis pavogė Need for Speed Most Wanted. Jis vagis. Hau.
  • 0

#13
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Vagiu. Nors aš kažkaip to nesureikšminu. Žinau blogai, bet jei visi tik tokius blogus darbus darytų, tada pasaulis būtų geras. Nemanai?
Esu už tą idėją, jog autoriui pinigai turi būti tik tada jeigu jo kūrinių naudojasi tik komerciniais tikslais. Kažin ar taip bus, bet man mintis ši patinka :)
Ir jau daugelis minėjo, kad mokėti už filmą, kuris, dar ir klausimas ar patiks, kainuoja 40lt, na, tikrai mažuma gali.
Tiesa, vakar nusipirkau du filmus. Norfoj akcija jiems. Kainavo po 1,49 su mano ,,kosminio greičio" internetu, tai buvo daaaug paprasčiau :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#14
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Pagalvojau kažkaip ar už internetą užmokėdami mes nepadengiam..Mažąją daly vagystes ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#15
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Pagalvojau kažkaip ar už internetą užmokėdami mes nepadengiam..Mažąją daly vagystes ;D


Huh? :)
  • 0

#16
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Pagalvojau kažkaip ar už internetą užmokėdami mes nepadengiam..Mažąją daly vagystes ;D


Huh? :)

Na vat mes mokame už internatą ir už jo visas teikiamas paslaugas..
Siuntimasis yra ir kaip teikiama paslauga ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#17
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Vis tiek nieko nesupratau. Prie ko čia aš?
  • 0

#18
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Atleisk ten ne taip išsireiškiau ;D
lyg ir ištaisiau :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#19
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Prie ko čia Juodas.Baltas? :)
  • 0

#20
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dabar aš nieko nesuprantu :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0