Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kerštas.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

#1
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Na, kadangi čia jausmų skiltelė, kaip manote, ar keršto jausmas yra taurus? Ar tai tik dar vienas gyvūliškas žmogaus instinktas?.. :D
  • 0

#2
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Manau,kad tai dar vienas gyvuliškas žmogaus instinktas..
Žmonės tiesiog įpratę,už bloga atkeršyti blogu.
"Jei man blogai padarė,kodėl aš negalėčiau taip pat padaryti"
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#3
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Kaip sako indėnų patarlė 'Už mirtį atkeršijama mirtimi'..
Mano požiūris yra toks, kad kerštas yra elementariausias pasidavimas pykčiui, o vėliau, kai pyktis atlėgsta - bjaurus principas.
  • 0

#4
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
as manau, kad jeigu tas kerstas mumyse yra, tai yra normalu. mes nesam vien teigiamos butybes.kaip normalu pykt, liudet, pavydet, tai taip normalu ir noret atkersyt. tik, zinoma, kitas klausimas ar taip galima daryt.mastantis zmogus gali kontroliuot savo poelgius. taip, kad tai mano galva tauru.B)
  • 0

#5
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Kas tau yra tauru?
  • 0

#6
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
na turiu omeny, kad man tai nera joks gyvuliskas instinktas, kad yra normalu to noret ir nesmerktina.
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Prie ko čia gyvuliškas instinktas? Gyvūnai niekada nekeršija.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Prie ko čia gyvuliškas instinktas? Gyvūnai niekada nekeršija.


Vėl gi teigi savo asmenines nuomones.
Gal nori išbandyti gyvūnų kerštą? Kai vasarą atskris bitė, užmušk ją ir padėk ant palangės. Ir lauk. Tiesiog sėdėk ir lauk.
  • 0

#9
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Vėl gi teigi savo asmenines nuomones.

Žinoma, kad teigiu savo asmeninę nuomonę, tai negi savo draugo, kuris čia neužsiregistravo?

Gal nori išbandyti gyvūnų kerštą? Kai vasarą atskris bitė, užmušk ją ir padėk ant palangės. Ir lauk. Tiesiog sėdėk ir lauk.

? Na, reikės laukti vasaros.
Turėtum žinoti, jog daugeliu atveju kai kurie gyvūnai elgiasi geriau nei žmonės, nesuprantu, kam vadinti gyvūliškais.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#10
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Todėl, kad gyvūnai nemąsto, o tai jau žemina žmogų. Žmogus dažnai irgi nemąsto, todėl sugyvūnėja.
Lauk vasaros. Užsirašyk ant kaktos, kad nepamirštum. :D
  • 0

#11
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Gal geriau dėl tokių niekų nežudykite bičių
  • 0

#12
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Bet kitaip Yoel nepamatys, kokie gyvūnai yra kerštingi.
  • 0

#13
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Na, bitės nėra visi ,,gyvūnai", tad apibendrintai ir nereikia kalbėti.Beje, tai, ką pasakei visgi man atrodo nesąmonė, nemanau, kad bitės turi tokį instinktą keršyti.
Gyvūnai turi vienintelį instinktą-gintis.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#14
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Atrodo, neatrodo..
Netiki - tai tikrai ne mano problemos. Tą aš patyriau ant savo kailio.
  • 0

#15
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Matai, ką tu patyrei gali būti sutapimas.
Mokslininkai tiria tokius dalykus, niekada niekur to neskaičiau, nemačiau jokiose dokumentinėse laidose.
Dar holivudas tai rodo.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#16
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Ach taip, nežinojau, kad Yoel matęs visus dokumentinius filmus pasaulyje..
Žinai, tu mane pradedi užknisti. Tiksliau ne tu, kaip persona, bet tavasis rašymo stilius. Tu teigi taip, lyg tai būtų tiesa, tuo tarpu aš visur iškeliu prielaidas. Bet kokia kaina stengiesi įtvirtinti temoje savo nuomonę, o ne pripažinti, kad šiuo atveju yra dvi nuomonės - mano ir tavo. Bet tai nieko įspūdingo! Tai troliška. Kiekvienas turime troliškumo.

Papasakosiu tau istoriją.

Vieną kartą susikūrė anglų ir prancūzų kompanija (Dabar ji vadinasi 'Concord'). Jai reikėjo duoti pavadimą. Pradinis variantas buvo 'Concord'. Prancūziškai tai skambėtų 'Concorde'. Kokį variantą pasirinkti - prancūzų ar anglų?
Susėdo derybininkai - anglai ir prancūzai. Anglai pradėjo įrodinėti, šaukti, rėkti - 'Mūsų pavadinimas geresnis todėl ir todėl!'. Prancūzai irgi neatsiliko. Derybos užtruko net keturias valandas. Derybų pabaigoje keli anglai net apsiverkė, kad būtų parinktas būtent jų pavadinimas. Tada vienas senukas prancūzas neištvėrė - 'Na, jeigu jau apsiverkėt.. Tebūnie pavadinta Concord..'
Prancūzai nusileido. Nors galėjo nusileisti ir anglai..

Bet aš irgi nusileisiu ne todėl, kad jaučiuosi kažkoks nepilnavertis, o todėl, kad toliau gaunasi lindymas į vis gilesnį flūdą. Aš parašiau savo požiūrį, pateikiau šiokių tokių argumentų, tu juos bandei paneigti - tebūnie. Vardan švarios temos nusileidžiu.

Aš pasakiau. Hau.
  • 0

#17
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
pritariu Yoel


Juodas.Baltas pats sau prieštarauji :D sakei , kad gyvuliai nemasto , o kerštui visgi reikia mastymo :) nes paprastai keršto tikslas nėra padaryti tokią pačią skriaudą kokią padarė man , o padaryti dar didesnę , na o gyvūnėliai tuo tikrai nesivadovauja :D taigi , manau, kad tas tavo pavyzdys yra gryna gynyba , gynyba kai gentainiai gina savo gentainį taip besistengdami išvengti grėsmės saviems ir savo namams :) o ir jeigu ta vargšę bitutę pasidėsi ant pagalvės namuose už kelių šimtų metrų tai nieko tau ir nenutiks :D
  • 0

#18
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Aš parašiau savo požiūrį, pateikiau šiokių tokių argumentų, tu juos bandei paneigti - tebūnie.

Tai, kad tu nepateikei Juodas.Baltas jokių argumentų.


o ne pripažinti, kad šiuo atveju yra dvi nuomonės - mano ir tavo

Ir vėlgi...turėtum žinoti du dalykus, kuriais remiasi mokslas:
1) Klausimai į kuriuos įmanoma atsakyti (pvz.vandens tankis)
2)Klausimai yra į kuriuos neįmanoma atsakyti(kokia muzika geriausia, koks filmas įdomiausias).
Šiuo atveju, mums galioja pirmasis atvejis, kadangi tu pateiki faktą į kurį galima rasti atsakymą.Ir nori palikti dvi nuomones.Kaip taip? Jeigu tu teigi, kad vandens tankis yra 1,5 g/ml, o aš teigiu, jog 1 g/ml (pastarasis dydis teisingas), tu negali reikalauti, jog paliktume du variantus.
Čia nėra troliškumo, jeigu tu jo nenori primesti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#19
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Kerštas yra klaikiai žmogiškas jausmas. Kad ir kokiais principais vadovautumėmės, gavus į skruostą turbūt didžioji dalis pagalvosime apie spyrį atgal, o ne kito skruosto atsukimo.
Realiai, kerštas neduoda jokios naudos. Nebent momentinę, atkeršijus gal ir pasidaro saldžiau/ramiau, bet jokios kitos naudos mes negauname. Su laiku mano požiūris į kerštą pasikeitė. Stipriai. Ankščiau nepraleisdavau progos atkeršyti. Dabar, labai džiaugiuosi dėl to, suvokiau: savo jėgas ir laiką galiu panaudoti geresniems tikslams. O už visus, tiek blogus, tiek gerus darbus, tikiu, kad ankščiau ar vėliau bet kuriuo atveju bus teisiama. Kerštas - beprasmis.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#20
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Nežinau, bus teisiama ar ne, bet žinau vieną dalyką.
Kerštas yra pasidavimas (ne)laikinam nesąmoningumui, kada visiškai nesusitelkiama į protą, tik pasiduodama jausmų įtakai.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0