Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kerštas.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

#21
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
o juk kartais susitelkiama , dar ir kaip susitelkiama , viskas iki smulkmenų būna apmąstoma :D
  • 0

#22
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Ne, tai tolimesnis pykčio tęsinys. Vidus 'neverda', bet vis dar jaučiamas toks kartėlis, kuris trukdo susikaupti kitai veiklai.
  • 0

#23
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
juk kerštas nėra vien tik momento akimirka (kartais taip būna ) , bet kartais jo laukiama metų metus vis apie jį galvojant , o ir kerštas kyla ne iš ko kito ,o kaip tik iš pykčio :D
  • 0

#24
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Gal tu mano paskutinio post'o neskaitei? Tai pykčio tęsinys. Jis gali trukti visą gyvenimą.
  • 0

#25
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Kerštas yra pasidavimas (ne)laikinam nesąmoningumui, kada visiškai nesusitelkiama į protą, tik pasiduodama jausmų įtakai.


kalbam ne apie keršto trukmę , o apie sąmoningumą jo metu . Ir beja akivaizdu ,kad pats nesivargini skaityti to ką rašau aš , nes jeigu būtum skaitęs būtum suvokęs , kad aš neprieštarauju tavo teiginio

Tai pykčio tęsinys

esmei , tik pataisiau , nes šie dalykai (pyktis ir kerštas ) iš emės yra tas pats tik pavadinta kitais vardais, dažnai dėl tikslų skirtumo :lol: na o grįžtant prie temos tai kerštui reikia sąmoningumo ir proto ir susitelkimo ir viso kito , nes kitaip būtų tik spontaniškas atsilyginimas, kerštas . taigi būtent pirmojoje citatoje pabrauktą teiginį aš siekiau paneigti, o ne tai ar tai pykčio tęsinys , pats pyktis ar dar kažin kas :)
  • 0

#26
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
šiaip esu kerštinga, visada žinau ką būtent galiu padaryti, kad man nepatinkantis žmogus, man padaręs blogo, gautų dvigubą smūgį į paširdžius. esu karštakošė, taigi kartais netyčia išsprūsta frazės kurios gali baisiai įskaudinti žmogų, tuo metu jaučiuosi pakylėta, nes žinau, kad šis žmogus pajuto ką aš galiu. o vėliau, tiesiog sąžinę graužia, kad nusileidau iki tokio žemo lygio. todėl dabar labiau save kontroliuoju. tačiau.. 'įleisi kiaulę į bažnyčią ir ant altoriaus užlips'... todėl nesu iš tų žmonių,kurie peikia kerštą, kartais jo reikia. ;]
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#27
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Pasaulis jau taip surėdytas, kad negyvenam utopiškam pasaulėly, nesam idealūs - tuo tai ir unikalu. Tad nenuostabu, kad yra įvairų provokatorių, piktadarių, šmeižikų ir kitokių anomalijų, su kuriom žmogus, gerbiantis save ir mokantis už save pastovėt, kovos. Tylėjimas ir rezignacija gali tave pribaigti iki to, kad sumaišys tave su žemėm. Jau nuo pirmosios gyvybės žemėje atsiradimo aišku, kad išlieka tik stipriausi. Gyvūnai ne išimtis(beje, žmogus irgi gyvūnas, miau;). Vilkas, gindamas savo patelę, net išsižadės savo genties ir kausis su jos vadu(paprastai vadai būna stipriausi) nebijodamas, o aukodamas save. Kerštas - nemalonus vienai pusei, tačiau saldus kitai. Kol juo nepiktnaudžiaujama, viskas gerai - tai tik gynybos priemonė.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#28
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš kartais galiu būt nekerštingas, bet kartais mano kerštas gali tapti net paranojinis. Čia nuo situacijos priklauso ir įpykinto žmogaus. Iš esmės keršijau tik keliems žmonėms, bet jie turbūt dar iki dabar tai prisimena....
  • 0

#29
Scientia

Scientia

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:

Pasaulis jau taip surėdytas, kad negyvenam utopiškam pasaulėly, nesam idealūs - tuo tai ir unikalu. Tad nenuostabu, kad yra įvairų provokatorių, piktadarių, šmeižikų ir kitokių anomalijų, su kuriom žmogus, gerbiantis save ir mokantis už save pastovėt, kovos. Tylėjimas ir rezignacija gali tave pribaigti iki to, kad sumaišys tave su žemėm. Jau nuo pirmosios gyvybės žemėje atsiradimo aišku, kad išlieka tik stipriausi. Gyvūnai ne išimtis(beje, žmogus irgi gyvūnas, miau;). Vilkas, gindamas savo patelę, net išsižadės savo genties ir kausis su jos vadu(paprastai vadai būna stipriausi) nebijodamas, o aukodamas save. Kerštas - nemalonus vienai pusei, tačiau saldus kitai. Kol juo nepiktnaudžiaujama, viskas gerai - tai tik gynybos priemonė.

Idealumas ir yra klaidose nemoksiskume patirtyje ir t.t... Islieka ne stipriausi... o islieka geriausiai prisitaike prie aplinkos arba geriausiai pritaike aplinka ju poreikiams...(bent jau mano logika sneka taip) Tarkim gyvunai gyvenantis vietoveje kur gausu vaisiu zalumos vandens ir pns... isgyvens lengvai ir su minimaliom pastangom... gyvunai gyvenantis vietoveje kur vaisiu zalumos ir vandens ir pns... stoka kaip tu teigi tures kovoti uz islikima arba... nukeliauti i vietove kur aplinkoje gausu pragyvenimo saltiniu... arba zmogaus atveju prisodins pamidoru agurku ir t.t... beje Juodas.Baltas jis teisus... tik jus ne i zodziu sakinio teksto perteikimo esme kreipiat (tokia kalbos paskirtis) o i pati zodi sakini ar teksta... (kitaip sakant ieskot klaidu... kur su pagaliu sutrenkt...) Mano atveju kerstas yra nesamoningas veiksmas... veiksmas kuris jau yra ivestas i daugelio "instinktus" kitaip sakant is po senoves islikes veiksmas... Kerstas parodo kokio intelekto zmogus istikruju yra ir kiek jegu jis turi... daugelis rodo jega kerstu trenkdami musdami ar kaip nors psihiskai smugiuodami...Stiprybe yra susilaikyme... Cituoju:
...jegos daug, proto mažai...
...su kuo sutapsi, tuo pats tapsi...
...stiprus ne tas, kuris muša; stiprus tas, kuris atlaiko...
...nekovok su priešu, o sedek ramiai ant upes kranto ir pamatysi, kaip upes srove neša priešo lavona...
...laimek nekovodamas...
Jezus: ...jei kas tave užgautu per dešini skruosta, atsuk jam ir kairiji...
Buda: ...ta brahmanu aš vadinu, kuris nieko nesužeide nei kunu, nei žodžiu, nei mintimi - kuris sutramde savyje šiuos tris...
Buda: ...suprates tai išmincius, gyvendamas dorai, tegu nedelsdamas išvalo kelia sau i nubudima...

Kartoju ir viliuosi jog zvelksite i esme...
  • 0

#30
vika

vika

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 67 Pranešimai:
  • Miestas:Kauno r.
Dėl to, kad jei gavai į vieną skruostą tai atsuk ir kitą aš kategoriškai nesutinku. Tegu taip sakė Jėzus, Marija ar dar kas nors, bet nesutinku :D .Nesuprantu, kodėl reikia leisti save žeminti, trypti, šluostytis į save kojas kaip į durų kilimėlį? Žinoma, viskas su saiku, bet jei leisi į vieną skruostą trenkt, tada atsuksi kitą, tai po to gausi ne tik į skruostus, bet ir į pilvą, į širdį, kojas ir visur kitur :D nes tas, kuris skaudina, jei jam tai nėra akimirkos protrūkis, tada net nesusimąstys ir jei nusileisi varys toliau :P
  • 0

#31
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:

Dėl to, kad jei gavai į vieną skruostą tai atsuk ir kitą aš kategoriškai nesutinku. Tegu taip sakė Jėzus, Marija ar dar kas nors, bet nesutinku :D .Nesuprantu, kodėl reikia leisti save žeminti, trypti, šluostytis į save kojas kaip į durų kilimėlį? Žinoma, viskas su saiku, bet jei leisi į vieną skruostą trenkt, tada atsuksi kitą, tai po to gausi ne tik į skruostus, bet ir į pilvą, į širdį, kojas ir visur kitur :D nes tas, kuris skaudina, jei jam tai nėra akimirkos protrūkis, tada net nesusimąstys ir jei nusileisi varys toliau :P

Jeigu myli... Tiesa, gali gi tokio nesirinkti, kuris sugeba tik žeminti.
Šiaip keršto jausmas nėra taurus. Jokiomis aplinkybėmis. Taurus tegali būti teisingumo siekimas. Bet čia daugiau atsakant vikai, o ne meilėje.
  • 0

#32
Scientia

Scientia

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:

Dėl to, kad jei gavai į vieną skruostą tai atsuk ir kitą aš kategoriškai nesutinku. Tegu taip sakė Jėzus, Marija ar dar kas nors, bet nesutinku :D .Nesuprantu, kodėl reikia leisti save žeminti, trypti, šluostytis į save kojas kaip į durų kilimėlį? Žinoma, viskas su saiku, bet jei leisi į vieną skruostą trenkt, tada atsuksi kitą, tai po to gausi ne tik į skruostus, bet ir į pilvą, į širdį, kojas ir visur kitur :D nes tas, kuris skaudina, jei jam tai nėra akimirkos protrūkis, tada net nesusimąstys ir jei nusileisi varys toliau :P

Tiksliau butu nesupranti :) Jeigu sitaip mastai kodel zeminti skudureliu buti ir pns... tai cia tik tavo isitikinimai ir tik tavo mastymas (iskeli save auksciau uz kazka...) Ir del to esi tik tu viena kalta... Sakydamas ir cituodamas turejau minti apie isgyvenima ir viso to atlaikyma jeigu nesugebi reiskia esi per silpna ir duodama atgal ar visaip kitaip tiek zodiskai tiek fiziskai smugiuodama parodai kokia esi nekontroliuojama ir atsidavusi "priesininko" jegai... Pasirodai kaip lengvai esi ismusama... O kada tau trenkia nebutina trenkti atgal galima ir savigina naudot arba pasitraukti is jo jegos lauko...(ir apskritai nemanau kad mes cia musames kas menesi... tokie ivykiai labai retai nutinka ir nereikia jiems pasiduoti bandos suprantamu budu...) tai tiek
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0