Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Knygų parduotuvės (Knygynai)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#21
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Prie kelis metus išvis nepirkdavau knygų, imponuodavo vien biblioteka. Praėjus metams kažkaip pradėjau užeidinėti ir kažkaip neatsakingai pasiimdavau kokią knygutę su balsu mintyse "Šitą man regis kažkas rekomendavo" arba šiaip kokio žinomesnio autoriau.Žodžiu be didelio galvos skausmo.Tarkime nusipirkau Exupery "Citadelę", ir niekaip neprisiverčiu perskaityti.Jau kokius kelis kartus esu pradėjusi, mėginusi, bet sunkiai..'nelimpa kažko'.Žodžiu.Po dar pusės metų pradėjau vis dažniau ir dažniau lankytis ir tuo pačiu atsakingiau rintis. Dabar, neišeina praeiti pro šalį.Tarkime kely pasitaiko knygynas - būtinai užsuksiu.Kartais šiaip apsidairyti, kartais būtent į akcijas užmesti akį. O šiaip aš visada turiu galvoje knygų sąrašą, kurias norėčiau įsigyti.Tai ir būna: užsuki, ieškai, šiaip slampinėji.
  • 0

#22
Lauryt ;>>

Lauryt ;>>

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Aš vaikštau ir apžiūrinėju visas knygas, bet niekad neperku-per brangu. Užtat visada užsirašau pavadinimą ir einu į biblioteką ieškoti tos knygos XD
  • 0

#23
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
as i knygynus einu tik su keliais tikslais. vienas ju pirkt knyga, dazniausiai kaip dovana, nes mano aplinkoj nemazai zmoniu, kuriems geriausia dovana yra knyga (labai gerai, nes jiem nera sunku sugalvot ka dovanot) :) arba jei kur nors ko nors reikia laukti, tai tada knygyne laikas pralekia nepastebimai (isejus is knygyno daznai ir veluoju paskui). o siaip turiu viena knygyna i kuri dazniausiai einu, tiesiog man patinka pati jo aplinka ir darbuotojos, kurios tikrai neblogu knygu parekomenduoja :)
  • 0

#24
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš labai labai mėgstu senų knygų parduotuves. Deja, tik kelias žinau Vilniuj, bet jei einu pro šalį, tai būtinai užsuku ir pasirausiu, nors dažniausiai nieko neperku :)
  • 0

#25
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš tai einu į knygyną kai tik man pasitaiko proga arba einu pro šalį dažniausiai nieko neperku tik skundžiuosi, kad nėra ką pirkt arba viską turiu... taigi praktiškai nuėjęs į knygyną ieškau ko neturiu ir kas būtų man įdomu, aišku kadangi esi materialistas, tai einu į knygyną ir patenkinti savo poreikių, t.y. būtant blogai nuotaikai nusipirkti knygą, kad būtų geriau iki šiol tai pasitvirtino tikrai nuotaika pagerėja, tik reikia bent 30 - 40 min praleist sprendžiant ką pirkt ir pykstantis su besaikiu savo skūpumu paskutinias kapeikas leidžiant...
  • 0

#26
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Aš puolu prie knygų paaugliams lentynos ir žiūriu, kas naujo ;) tada įsivaizduoju, kad ten atsiras nauja knyga "No Future", tai mane įkvepia rašyti
  • 0

#27
ageno

ageno

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 28 Pranešimai:
O Dievulėliau, aš kiekvieną dieną į knygyną einu, jau ,matyt, manija sergu. Žiūriu kokios naujienos, galvoju ką pirksiu, dėl to kai einu pirkti, iškarto žinau kur pigiau, kur kokia knyga ir t.t.
  • 0
Filosofija - tai spindintis debesis, ant kurio atsistojo Kristus, žengdamas į dangų.

#28
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man finansai neleidžia į knygynus vaikščiot...Tai lankausi tik bibliotekose, nebent dovanoju kam ,tada tai jau ir į knygyną užsuku. :lol:
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#29
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Pritariu ankstesniam pastebėjimui, kad knygos labai brangios. Ypač piktina nelogiškos „Baltų lankų“ knygyno (dabar jau „Pegaso“) kainos - kartą sumokėjau už knygą 38 Lt, o po to žiūriu, kad „Vagoj“ 28. Dar vieną norėjau pirkti už 35, bet radau „Vagoj“ už 20 Lt. Iš kur tokios kainos.
O šiaip mėgstu aš knygynų atmosferą, užsuku kai tik galiu.
  • 0

#30
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Jeigu užeinu į knygyną žinodama, kad nieko nepirksiu. Tai apeinu visas lentynas kurios mane domina. Kartais prisėdu arba pastoviu paskaitinėti kelis puslapius.
Bet jeigu užeinu su tikslu ką nors įsigyti ir pvz žinau, ko noriu. Greitai susirandu ir įsigyjusi išlekiu.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#31
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man kažkaip sunku darosi praeiti pro knygyną neužėjus. Kai einu iš universiteto namo, pakeliui yra pegasas su dabar kabančiu "70% nuolaidos" plakatu. Kažkaip turiu dabar neperskaitytų knygų daugiau nei fiziškai galiu sudoroti, nes jų vis daugėja :/
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0