Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Meilė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 87

#61
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Oi gerą temą jūs čia užvedėt ;) :) :)

Mano manymu, meilė iš pirmo žvilgsnio negalima. Simpatija,susižavėjimas, chemija - taip. O meilė ateina iš lėto. Ateina ir pasibeldžia, tik ją įsileisti reikia:)
  • 0

#62
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
O koks skirtumas - yra ji ar ne - svarbu, kad padovanoja mums šiltų emocijų ir įpučia kažko naujo į rutinišką gyvenimą. :) Geriau jau kankintis, fantazuot, lėtai egzaltuot, nei gyvent monotonijos kankinamam. Man ji - meilė iš pirmo žvilgsnio - visad bus, nes joks mokslas, niekas, niekas nenustatys, kodėl būtent Jis man patiko. :)
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#63
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Meilė kaip kūnas neegistuoja, apskritai meilės nėra, tėra tik susižavėjimas vėliau peraugantis į aistrą ir galiausiai į geismą, kas vėliausiai sunyksta ir tampa draugiškumu...
  • 0

#64
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
How could I live without you my love,
even for one afternoon.
When the sun comes up,
I open ten thousand eyes to you,
When it sets, ten thousand more.
When I am gone, do not remember me,
Do not even think of me.
I will always be with you.
  • 0

#65
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
meiles is pirmo zvilgsnio nera, tai yra susizavejimas, aistra... o isvis as manau, kad meile tai ivairiu teigiamu jausmu misinys (vieniems vienokiu, kitiems kitokiu), kadangi zmones ivairus tai ir pati meile ivairi. meile tai yra tai, kas tiems dviems vienas kita mylintiems zmonems sukelia teigiamas emocijas.

o pries tai buvo diskusija apie internetines pazintis. tai as esu (ar bent buvau, nes jau kelis metus nesinaudoju tuo, tai nezinau kaip ten pakito viskas) visada uz. niekada nemaniau, kad ten renkas nenormalus. uz esu del to, kad tai erdve, kurioje gali sutikti daug daugiau ir daug ivairesniu zmoniu nei kad gatvej. be to gatvej susipazinus esi ipareigota tarsi is mandagumo, kuri laika bendrauti, kol supranti kas per tipas (nes visi save pateikiam grazesnius nei esam is tiesu). internete dalis iskart sako ko nori, koks ju statusas (pvz vedes, meiluzes, su tokiais ne nevargsti), su kitais kalba visiskai nesirisa net internete, su tais ir nevargsti. o yra idomiu zmoniu, kuriems atrasydamas zinutes vis labiau pazisti. esu bendravus paauglystej tikrai daug. jei bendrauji su tuo paciu zmogumi ir seki ka jis pasakoja, tikrai imanoma pagaut meluojancius (ne viena ir pagavau). eidavau susitikt po gero menesio bendravimo minimum. bet draugyste prasidedavo tik po realios pazinties (zinoma ne su visais) :)
na o savo zmogu sutikau internete, visiskai del to negeda, esame penkti metai kartu, du is ju susituoke :)
p.s. kai zmones bendrauja internete ar sms ir pradeda kalbet apie meile tam internetiniam pasnekovui, tai jau nenormalu :)
  • 0

#66
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
be to musu draugystes pradzia man paciai idomi, susijusi su kitais zmonemis, kas irodo, kad Lietuva maza salis. as net laukiu kada apie tai savo vaikam papasakot galesiu :)
  • 0

#67
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

meil...

Anthropologist Helen Fisher takes on a tricky topic -- love –- and explains its evolution, its biochemical foundations and its social importance. She closes with a warning about the potential disaster inherent in antidepressant abuse.

Why do we crave love so much, even to the point that we would die for the lack of it? To learn more about our very real, very physical need for romantic love, Helen Fisher and her research team took MRIs of people in love -- and people who had just been dumped.
  • 0

#68
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na va kaip sauniai viska paaiskino :) neber del ko diskutuot :)
  • 0

#69
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

na va kaip sauniai viska paaiskino :) neber del ko diskutuot :)

There is always going to be magic to it.
and
Even knowing the ingredients doesn't help...
  • 0

#70
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Čia forumas Anglija.lt ar suvokimas.lt ?
  • 0

#71
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Čia forumas Anglija.lt ar suvokimas.lt ?



O kaip dėl "Galsworthy"? :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#72
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
pavardė ir liks pavarde... bet aš visų žinučių angliškai nerašau...
  • 0

#73
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
na ir ko cia priesini Anglija ir suvokima? Gerai gi, kad angliskai sneka, svarbu susikalba. Seriously, Teodorai, nerandi kuo piktintis.
  • 0

#74
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš kaip supratau, kad Teodoras davė pastabą ne forumui ar temai, o mermeladui, kad atsakinėja angliškom nuorodom. teisingai, Teodorai? :D
Man pačiai irgi nepriimtina, kai numeta tik nuorodą ir tipo skaitykis. Kai žmogus neturi argumentuoto atsakymo, tai pradeda mėtyti skambias frazes, nuorodas su kokiais tyrimais, apibrėžiamais ir t.t.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#75
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ne as tai supratau, kam ir apie ka ta jo pastaba, man tik smegenu iskrovos reikia, tai ir kimbu.

bet tas video puikus! Mane biski diorgina, kad be TED is mermelado menkai ko sulauksi, bet ju videos bent jau idomus ir aktualus, ir ir ir
  • 0

#76
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Aš kaip supratau, kad Teodoras davė pastabą ne forumui ar temai, o mermeladui, kad atsakinėja angliškom nuorodom. teisingai, Teodorai? :D
Man pačiai irgi nepriimtina, kai numeta tik nuorodą ir tipo skaitykis. Kai žmogus neturi argumentuoto atsakymo, tai pradeda mėtyti skambias frazes, nuorodas su kokiais tyrimais, apibrėžiamais ir t.t.


teisingai, Dori, cia siaip jeigu kalbam, tai kalbam lietuviskai
  • 0

#77
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Sunku į šį klausimą vienareikšmiškai atsakyti jau vien dėl to, kad kiekvienas meilę suvokia skirtingai. Man, asmeniškai, tai yra kažkas daugiau nei vien fizinė trauka. Tam, kad įsimylėčiau, pirma turiu tą žmogų gerai pažinti, o tam pirmo žvilgsnio nepakanka. Tad tegaliu pasakyti, kad netikiu, jog pati galėčiau įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau galbūt kitiems pakanka stipriai susižavėti kitos žmogaus išvaizda ir tai jau vadinama meile.
  • 0

#78
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Psichoanalizės dėstytojas labai gerai pasakęs yra, kad pirma būna tik įsimylėjimas, o jis yra tokia liga, kuri po pusmečio ir negydoma praeina, jei nepraeina, turit rimtų problemų :D
Iš esmės manau, kad pritariu, nors nei rimtai įsimylėjus nebuvau, nei mylėjus. Bet dar spėsiu :)

O dėl meilės, randamos internetu... Rado viena mano klasiokė tokiu būdu vyrą, tai tikriausiai viskas įmanoma, nors kai klausiau jos istorijos, kaip per facebook susipažinus nusprendė tuoktis, tai buvo visai šiurpu :D
Ir visgi, internetu bendraujant juk atsakomybė pasirodyti geresniu, nei esi, mažesnė, tai gal ir įmanoma išvystyti visą tą reikalą į meilę :rolleyes:
  • 0

#79
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Aš ir pažįstu ne vieną porą, kurie susipažino internetu, susilaukė vaikų ir sau laimingi gyvena. Manau, kad nėra rodiklis kokiu būdu susipažįsta, gal tiesiog taip buvo skirta. Aišku nėra labai įdomi istorija kitiems, kad susipažino internetu. Čia ne mano tėvai, kurie susipažino, kai tėtis tarnaudamas armijoje brido per upę, o mama tuo metu sėdėjo ant kranto ir jis ją pernešė į kitą pusę ;D
Aš nemoku mylėti, nes labai bijau jausmų. Vienpusė meilė man labiausiai pažįstama :)
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#80
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Tai gal dar ne laikas buvo :) Mylėti išmokstama, kai yra ką :D Bent man taip atrodo
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0